Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gina2

Jestem brzydka bez makijazu

Polecane posty

Gość nie pankuj
tez wygladam tragicznie bez makijazu mam jasne wlasy a przez to rzesy i cere i bez makijarzu wyglada jak trup . Pierwsza wspolna noc przespalam w makijazu ,ale nastepna spedzalismy u niego i martwilam sie ze pobrudze mu poduszke, wiec zmylam makijaz. Gdy wyszlam z lazienki on byl w kuchni wiec zgasilam swiatlo w sypialni i ucieszona ze mnie nie widzial i przekonana ze nie zobaczy polozylam sie do lozka.On wszedl i zapali swiatlo :o stanął na przeciwko i zaczal mi sie przygladac.Reakcji jaka nastapila z jego strony nigdy bym sie nie spodziewala. Po pierwsze jego bokserki zrobily sie wypukle :)a gdy wskoczyl do lozka powiedzial ze jestem boska i strasznie go podniecam ;) nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna czuł się samotny i Bóg stworzył mu kobietę, patrzy i mówi do niej: \"a ty to się będziesz musiała malować\" :P to nie o mnie chyba bo ja wyglądam ślicznie nawet bez makijażu i tak wolę zdecydowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementuję!!!! :P:P nikt mnie nie kocha za to ja wszystkich a najbardziej .. .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nikt Cię nie kocha
a ja ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś nikt co widać na załaczonym obrazku- gadam sama ze sobą to miło ze jednak ktoś ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło mi że Ci miło
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi żeby było miło :) chociaż mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zapalimy świeczki
i wypijemy po lampce wina,będzie jeszcze milej i intymniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantycznie...jestem za:) tylko co na to autorka topiku? nie ma brzydkich kobiet w Polsce oprócz pierwszej;) tak naprawdę to konformizm, seks jest towarem boimy się zrzucić maskę i tak udajemy jak tylko się da ,a jedyne co możemy zrobić to być sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zapalimy świeczki
Za dużo trudnych słów.Doskonale umiesz "przewietrzyc" atmosferę. Zaraz napiszę podanie,do autorki topiku, z zapytaniem,czy mozemy sobie wirtualnie pobaraszkować u niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie uzywam pudru!! Jestem opalona jak trza ;) Najbardziej chodzi mi o moje brwi ktore domalowuje sobie kredka czarna :( no i te rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest trudne zanim nie stanie się proste:) ktoś mial w stopce \"życie człowieka ma kolor jego wyobraźni\" coś w tym jest skąd minka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zapalimy świeczki
Chyba niepotrzebnie doszukuje sie u Ciebie "chuchania na zimne". Minka.Ja jestem sobą,nie udaje,i jesli chodzi o seks,to nie tylko mysle o nim.A tu konformizm,zrzucanie maski.Moze tak jest jak mówisz.Ja tam zapalam swieczkę i wlewam winko.Usiądź blizej mnie. :0 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie :) nie szukaj ciemnego kota w czarnym pokoju podczas gdy go tam wcale nie ma:P większość ludzi jest zbyt tchórzliwa i słaba , by się przecistawić tłumowi, obserwuję to, są style którym się slepo podporządkowujemy często ze szkodą dla siebie, wąskie brwi, wąskie noski butów, wysokie obcasy, etc. kobieta pisząca że jest brzydka bez makijażu, sam widzisz to, ze myślisz to wiem, co 3 min;) otwierasz wino....hmm jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapal zapal
maalutka mowisz, ze masz takie cudowne zycie itd., a siedzisz wiecznie na kafe, nie szkoda ci czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkoda :) czytam Biała Godzinę Ostrowskiej z tym cudownym życiem to bujda , tak sieprzechwałam z prożności, dwa tygodnie temu mój kot mnie opuścił chyba już nie wróci:( został mi tylko ten top i Ty dobry troskiliwy człowieku nie mający innych zmartwień;) może...masaż lubię, ale profesjonalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to domalowujesz brwi
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapal zapal
nie mam zmartwien, na szczescie, w innym wypadku musialbym wysluchiwac tych twoich rad udzielanych dobrym i troskliwym ludziom pod wszystkimi mozliwymi nickami swiata. Prozna jestes, to fakt i nosisz maske. nomen omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zupełnie bez zmartwień,to niemozliwe chyba u nikogo.Ale jak rano zrywam kolejna kartke z kalendarza,zapominam o zmartwieniach... Koty wracają,teraz maja taki okres w zyciu ze szaleją...to chyba wiesz :-p Wyszumi sie i wróci :D Masaż tylko profesjonalny.Paluszki...kazdy z osobna.Między paluszkami.Potem kostki...Jeszcze łyczek winka...Podbicie,miekkie i uległe palcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat może
a nie chrzanicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapal zapal buhahahahai co w związku z tym??!? żal dupcię ściska czy co bo nie kumam bazy?? czy ja coś do Ciebie mówię? odstosunkuj się ode mnie obrońco uciśnionych odważniaku świętoszku, że tylko złozyć rączki i uklęknąć i przestań mi prawić morały tylko dlatego że mam odwagę powiedzieć prawdę, zajmij się lepiej swoją pupią i swoimi znajomymi ja Ci nic nie zrobiłam i nawet Cie lubię :D:D przedmówca ma rację moze... chodź na inny top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapal zapal
patrzcie, maalutka sie zdenerwowala. Ojojoj. Zlotko nie wkurzaj sie. Prawda w oczy kole? Idz nauczac dalej. Teoretyczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo ta mowa \"patrzcie\"? nikogo tu nie ma :) każdy sądzi wg siebie :D ja sie denerwuję wtedy kiedy ja chcę nie kiedy tobie się prawda...masz rację ...prawda ukolila mnie w oko:( buuuuuuuuu czy ktoś jeszcze tak ma? 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapal zapal
no ktos pewnie znalazlby sie, ale skoro nikogo nie ma, to ja tez sobie pojde. szkoda mi czasu na bezplodne dyskusje z toba. jasne, ty o wszystkim przeciez decydujesz i jestes najbardziej plodna osoba na tym forum. zegnam i licze dalszych sukcesow w kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - zapal zapal,to kolejny dowod na to,ze sa w niedzielę o godz.20 ludzie sfrustrowani,zostawieni przez bliskich samym sobie. To jest smutne.I jasne jest,ze nie bez przyczyny wchodzi na forum erotyczne.Albo chce kogos poznać,albo sie popodszywać. Zupełnie jak ja.:) Tyle,ze ja sie tego nie wstydzę i przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała - żeby nie było - mam wrażenie że myslisz że zapal to ja - a tak nie jest - możesz to sprawdzić wiesz gdzie - nie zniżam sie do poziomu obrażliwych anonimów, wiesz że powiedziałabym Ci w twarz jakby mi coś nie pasiło. a nie mam powodu - tamto puszczam w niepamięć. w jednym masz rację - nie jestem matką, a T y jesteś - ja tylko gdybam, a Ty wiesz o czym mówisz - z tej przyczyny: nie było tematu i no hard feelings -jesteśmy tylko ludzmi i miewamy lepsze i gorsze dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to że jestem bezpłodna i nigdy nie widziałam na oczy gołego chłopa buuuu również żegnam i życzę tego samego na różnych nickach oraz owocnej inwigilacji internetu po IP, pierwszy raz się spotykam z czymś takim na forum heheheh :D gorrąca:) daj spokój no coś TY:) nie pomyslałam że to Ty:) a nawet gdyby to zrozumiałabym to, spox:) pomyslalam ze to Twój \" znajomy\" bo nikt inny nie szpieguje po IP, przecież ja nie robie tajemnicy ze swoich nicków, nie wiem co go boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... skąd ja to znam :) Z makijażem (nawet delikatnym) faceci latają za mna ze zwieszonym jęzorem i co minuta słysze \"Matko! Jaki okaz! jesteś przepiękna\". A jak zmyje makijaz to sama siebie sie wstydze. Nawet jak chora jestem to robie delikatny makijaż bo nie wiadomo kto przyjdzie :) Ale mój facet jak mnie zobaczył bez makijażu to oszalał :) Musieliśmy wyjechać a z makijażem nawet nie ma mowy że pójdę spać. Coprawda miałam gdzieś jego reakcję. Zobaczył mnie to zaniemówił. Wytrzeszył oczy... zamarł na chwilkę... ja zażenowana stoję a on potrzedł do mnie pocałował i powiedział \"kochanie... nie maluj się juz nigdy wiecej. Od teraz jestem fanem tej kobiety którą wixze teraz\". Oczywiscie maluję sie do dziś ale to że jestem piękna słysze najczesciej od mojego ILOVEYOU własnie wtedy kiedy nie mam na sobie makijażu. Pozdróweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×