Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość teściarka
gratuluję :)) Korinko :)) rozumiem Cię jeśli chodzi o powrót do domu - ja też nie mogłam się nacieszyć po 11 dniach ...tylko u mnie było odwrotnie - poród 52 godz zakończony cc - koszmar!!!!!1 położne nawet ok - opiekowały się Maluszkami b. dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. becia86........23..........34.........3... ...25 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........21.........6.........5 wrzesien . ..1.....synek Pola ...........28..........17.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26...........11...................17 październik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery Amerrka.......21kwietnia.........3500..............56.... ..Piotruś Korin...........12 kwietnia.........3600..............57........Olafek czesc dziewczyny , ostatnio ani czasu ani sily nie mam gratuluje kolejnym mamusiom :) zycze duzo zdrowka dla dzidziusiow i duzo sily dla mam :) zmianilam z 17 na 25 maj termin porodu co prawda 40 tydzien z usg wypada mi 4 czerwca ale mysle ze wczesniej urodze ostatnio borykam sie z puchancymi dlonmi musialam posciagac bizuterie bo palce mi zaczely cierpnac noca coraz ciezej mi sie chodzi i dokuczaja mi ciagnace bole brzucha biedna niunia nie ma miejsca i sie pewnei tam rozycha :) jak juz w koncu urodze z chcecia przejde na to drugie forum pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia już możesz przejść bo przecież będziesz mamusia w 2010 roku, wiec to forum też dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
aktualizuje tabelke :)) NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. becia86........23..........34.........3... ...25 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........21.........6.........5 wrzesien . ..1.....synek Pola ...........28..........17.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26...........15...................17 październik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery Amerrka.......21kwietnia.........3500..............56.... ..Piotruś Korin...........12 kwietnia.........3600..............57........Olafek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa86
hej dziewczyny dowiedziałam sie od ginekologa ze moje cykle sa bez owulacyjne i przepisał mi duphaston ktory biore juz 4 miesiac i clostybegyt ktory mialam zaczac brac przy najbliższym okresie jednak skonczylam brac w poniedzialek duphaston a okresu nadal nie mam czy jest to mozliwe zebym byla w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wSZYSTKO MOŻLIWE jest
zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa86
zrobilam i wyszedł negatywny, a okresu nadal nie mam(juz ponad tydzien) nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcedzdzie
dziewczyny pomocy!!!!!! zrobilam wlasnie test owulacyjny i wyszedl pozytywny ale nie mam sluzu przesroczystego i ciagnacego. co robic? i dlaczego tak m am?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia-m8
Hejka dziewczyny jestem tu nowa ale jak czytam to mam taki sam problem cholerna owulacja.Od tyg robie testy owulacyjne i echo zaczynam myslec ze moze wogole nie mam owulacji;((Az strach pomyslec. A gratuluje tym którym sie udało:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucypedia
testy owulacyjne nie zawsze wychodzą, dokładnie trzeba sprawdzić czy kreska testowa jest na pewno tak samo intensywna lub bardziej od kreski kontrolnej... ja zaczynam robić test od czasu kiedy pojawił mi się pierwszy śluz (czyli ten gęsty) i póki co pojawia się kreska, ale nie tak intensywna jak ta kontrolna, poczekam jeszcze,,,, w powinnam dostać owulację w czwartek, mam cykl 28 dni więc 14 dnia od okresu powinna wystąpić owu... jutro robię 3 test...mam nadzieję, że będzie dodatni bo nie chce przegapić owulacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rowniez jestem tu nowa.ja z mężem staramy się o drugie dziecko już prawie połtora roku i nic.jakoś nam nie wychodzi.już trace nadzieje.zmienilam lekarza ktory leczy zapalenie przydatkow,ktorego wczesniejsza pani dr.nie widziala.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaOna
witam mam pytanie w ktorym dniu mialam owulacje bo sama juz nie wiem tu sa moje temperatury: 11-12-36.6 13-36,5 14-36,4 15-36,6 16-36,7 17-18-36,5 19-36,6 20-36,8 21-36,7 22-37,1 23-36,9 24-37 25 i 26-36,9 czy moze ktos mi pomoc?staramy sie z mezem o dziecko i nie wiem jak rozpoznac kiedy mialam owulacje skoro moja temperatura tak skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) mam pytanie: jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas 10 dnia cyklu? kalendarze płodności które są w internecie wskazują że był to 2 dzień płodny w moim cyklu? czy to możliwe że mogę spodziewać się dzidziusia? dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko: mierzę z rana temperaturę po przebudzeniu i od dłuższego czasu wychodzi 35,7- 35,9 , po południu dochodzi do 36,6- 36,8 . nie ma żadnego skoku temperatury jaka powinna być po owulacji... czy to znaczy, że jej nie mam? czy kawa+ papierosy mogą jakoś wpływać na te wyniki? wiadomo kawa podnosi ciśnienie, papieros obniża...taka huśtawka.... sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucena34
Dziewczyny, nie potrafię u siebie zaobserwować żadnych objawów owulacji. Chciałabym kupić sobie coś takiego http://www.testetafrodyta.pl/ Myślicie, że to może się sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
dałaś zły link do strony, ale wiem o co chodzi. Używałam afrodyty jak się starałam o dziecko. Ładnie pokazuje dni płodne. Fajnie że jest wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Hej, słuchajcie.. Jeśli w trakcie owulacji macie plamienia i nudności, to jak sobie radzicie z tymi ostatnimi?? HHmm.. powiem Wam, ze w aptece nie mogłam wziąć nic na recepte, bo moj ginekolog pwiedział, ze panikuję i stąd te mdłosci (myslalam,z e moze byc ciąża). Nie obchodzi mnie jednak to, czy panikuje, czy nie, bo ja sama juz tego nie wiem, chce tylko wziąć coś, zeby przestało mnie mdlić i żebym mogła jeść jak człowiek, tym bardziej, że ostatnio niknę w oczach. A tu jak na złość utuczyć się nie można, wrrrrr;/ Kobietka w aptece dała mi... locomotiv i powiedziała, ze powinien pomoc. Cóż.. pomogł na troche, ale kiedy zaczęłam jeść, znowu ledwo jabłko przechodziło mi przez gardło. Mam już tego dość, pomocy.. ;< Jesli któraś z Was ma podobnie i jakoś sobie z tym układa zycie (:) ) to niech powie mi - jaak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy mam problem karmie piersia i staramy sie o drugiego dzisiusia przez karmienie mam bardzo nieregularne cykle np 26 dni a w zeszlym miesiacu 35 Ostatnia miesiaczke mialam 25 czerwca Od 9 lipca zaczal pojawiac sie plodny sluz i co dzien to bylo go coraz wiecej wspolzylam 11 i 13 lipca dzisiaj i za 2 dni rowniez beda przytulanki ale problem jest w tym ze podobno jak jest owulaja to na nastepny dzien jest juz sucho a ja dzisiaj mam 20 dzien cyklu a jeszcze rano zauwazylam jedna ciagnaca sie nitke sluzu byla to tylko jedna nitka malo tego ale jednak dodam ze w czasie dni plodnych tego sluzu bylo naprawde duzo moje pytanie brzmi kiedy ja mam owulacje i kiedy powinnam dostac okres ( mam nadzieje ze zajde w tym cyklu ale gyby nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam problem. Ostatnia miesiaczke mialam 23.06 Trwala okolo 5 dni. 10 lipca poczulam bol jajnika z prawej strony po czym na majtkach ujrzalam sluz w formie galarety z widocznymi brunatnymi kropelkami (niteczkami). Czy to byla spozniona owulacja ? Cykle mam rozne, ale zazwyczaj @ opoznia sie lub przychodzi wczesniej plus minus 2 dni. 14.07 odbylam stosunek zabezpieczony z wytryskiem na zewnatrz, prezerwatywa byla cala. Mam pytanko. Myslicie, ze to ciąża czy po prostu sie spoznia okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam pytanie. Dzien owulacji przypadal mi na 13 maja br. 1. Czy jezeli jak uprawialam sex w nocy z 13 na 14 maja jest szansa na to ze zajde w ciaze ktorej tak bardzo pragne ? Razem z moim mezczyzna bardzo pragniemy dziecka. 2. Czy w ten wlasnie sposob byla szansa na to ze zajde w ciaze ? Prosze o szybka odpowiedz i pozdrawiam. 3. Jak dlugo trwa owulacja ? Jezeli 13 przypadal na dzien owulacji to jak dlugo ona trwa i jaki byl czas na zaplodnienie jajeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
Cześć, postanowiłam wypowiedzieć się w temacie by rozjaśniż temat owulacji, otóż nie zwracajcie uwagi na kalendarz płodności bo owulacja to indywidualny mechanizm co miesięczny. Mi z kalendarza wychodziła owulacja właśnie około 14 dni przed miesiączką, a dzięki nauce rozpoznawania śluzu (trwało to cały 1 cykl) okazało się, ze owulacje mam kilka dni po miesiączce - cykle mam 28-31 dni. I dzięki temu obecnie jestem w ciąży. Dziewczyny weryfikacja własneo ciała to podstawa. Trzymam kciuki za oczekujące dobrych wieści, ale i za mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować testera Ovu Control. Dużo bardziej przyjazny niż inne testy do sprawdzania dni płodnych jakie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatapol
Polecam metodę testu ślinowego, można to aparatem Ovu control zrobić w parę chwil. Super, że nie trzeba się bawić tutaj z moczem, co mnie zawsze przy innych testach wkurzało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaqou
Można po ślinie sprawdzić zmiany hormonalne i tak właśnie działa mój Ovu Control, fajna sprawa, wygodne rozwiązanie dla osób – starających się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×