Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość ania1502
wtf??? monikk nie rób tak;) to jakiś glupi żart...żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wcale nie jest żart
niech się spyta położnej środowiskowej. Widać że jesteś niedoświadczoną matką... Pokarm naprawdę działa. Spróbować może przecież nie zaszkodzi a sama się przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkkka!!! Gratuluje!!!! To masz dużego synka! Jejku jak juz masz fajnie! Nie martw się, na pewno się najada, po prostu bardzo lubi Twoje mleczko i lubi sie przytulać do mamusi i dlatego ciagle jest głodny. A wiesz takie mleczko mamusi jest lekko strawne dla dzieciaczka wiec nie zalega mu w żołądku wiec czesto je ale to zdrowo dla niego więc nic sie nie martw:) A oczkach to nic nie slyszalam ze ropieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, gratuluje, duzy chlopak i dluza glowka, upieklo ci sie z ta CC ;) Moja miala 34 cm glowke a i tak nacinali i lekko peklam. Takie noworodki to mniamniuszki jak ja to mowie, ciagle by przy piersi siedzialy, ja troche z tym walczylam i jak ma atak na ssanie to ja czym innym staralam sie zajac, nie lubilam robic cyckiem za smoczek, czulam sie traktowana przedmiotowo hehe i powoli sie udaje, poki twoj taki malutki to mu pozwol a potem to sama zdecyduj. Z tymi lazami to czytalam ze maluchy nie maja ale moja ma od 2 tygodnia, po solidnym wyplakaniu sie ma mokre oczka. Kuzynka na ropke stosowala przemywania moczem maluszka, nie wiem dokladnie o technice, moze cos wyguglasz. Pozdrawiam, odpoczywajcie i cieszcie sie soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Kilka razy zdarzylo mi sie w nocy zasnac karmiac i wtedy zalalam oczko malej mlekiem i dopiero wtedy mialam ropke na kilka dni do pozbywania sie jej, wiec z tym mlekiem to lekka przesada. A jak chcesz to i tak popros swoja srodowiskowa zeby przyszla popatrzec co i jak i czy wszystko robisz wlasciwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
wiecie co...ja też miałam problem z ropiejącymi oczkami, bo Iga uwielbiał paluszki do oka wkładać- chyba nieświadomie...nie wiem czy dobrze robiłam ale przemywałam rumiankiem - i przechodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do srodowiskowej i pow. zeby maz przyjechał po kropelki do osrodka. Moj mały w dzien wmiare jest grzeczny za to w nocy jest tragedia cały czas by jadł i jadł nie wiem co on taki głodomorek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
nie przejmuj sie- to minie;) moja mala przez pierwsze 10 dni tez siedziala w nocy duzo przy cycusiu;) spragniony miłości i dotyku mamusi jest ten twój synuś;) tul go i pieść jak najwięcej teraz;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
$___$_____________$___$ ____$_____$___________$_____$ ____$______$_________$______$ ___$_______$_________$_______$ ___$________$_______$________$ ___$________$_______$________$ ___$_________$_____$_________$ ___$_________$_____$_________$ ____$________$_____$________$ ____$_________$___$_________$ ____$_________$___$_________$ _____$________$___$________$ _____$________$___$________$ ______$_______$___$_______$ ______$_______$___$______$ _______$______$___$_____$ ________$_____$___$_____$ _________$____$$$$$____$ _________$$________$$ _______$$____________$$ ______$_____$$__$$_____$ _____$__________________$ ____$____________________$ ____$ ________$$$$________$ $$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$ ____$_______$_____$______$ ___$$$$$_____$$$$$____$$$$$ _$$_$__________$_________$_$$$ _____$______$__$__$_____$ ______$______$$_$$_____$ _______$$____________$$ _____$$$$$$$______$$$$$$$ _____$__$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$_____$$$$$$$$_____$ _____$___$$$$$$$$$$$$___$ ______$______$$$$______$ ______$____$$____$$____$ _____$$___$________$___$$ ___$$__$$$$________$$$$__$$ __$_____$____________$_____$ __$____$______________$____$ __$____$ ______________$____$ ___$$$$$______________$$$$$ _______$______________$ ________$____________$ __$$$$$$$$__________$$$$$$$$ _$________$$______$$________$ $_____________$$_____________$ $___________$$__$$___________$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dziewczynki:) Korina jak tam? Urodziłaś już?:) Takie miałaś przeczucia.... Monikka jak tam Ksawciu? Jak mu się świat na zewnątrz podoba? Ja jeszcze chodzę ale już się zaczynam powoli zastanawiać kiedy, chociaż mam jeszcze niby dwa tygodnie no ale tak już zaczynam myśleć o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moj Ksawcio przez pierwszy tydz. był bardzo marudny zazwyczaj siedziałam do 2-3 w nocy z nim bo cały czas chciał cyce a teraz od 2 dni jest tak grzeczny ze dzis w nocy to wstawałam i sprawdzałam czy oddycha bo przebudził sie tylko 2 razy !! A kiedy dziewczyny zaczełyscie werandowanie badz pierwszy spacer ??? jak ile wasze malenstwa miały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie odzywałam się bo leżałam w szpitalu, mały zrobił nam 1 kwietnia pryma aprylis( tzn miałam skurcze i mały przestał się ruszac i lekarz kazał mi jechac do szpitala), ale rozwarcia nie było, zrobii mi 4 razy ktg i w sumie wyszło nawet dobrze, więc wypuscili nas na swięta, teraz jak się bedzie cos działo to mam od razu do szpitala jechac a juz na 100% mam się zgłosić 15 ego w dniu teminu i juz zostac do porodu, mój mały juz wazy 3600 więc w sumie wilekie chłopisko się szykuje:)) Monikkaa gratuluję Ksawcia, fajne ,że juz masz go przy sobie, ciekawe kiedy mój postanowi wyjśc hihi...juz sie nie mogę doczekać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........37.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........37.........2.......19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........31.........3... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........15.........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........28..........13.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26............8...................październ ik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery czesc dziewczyny dawno mnei nei bylo widze ze duzo sie dzialo :) Monika gratuluje duzego synka ! :)zycze zeby byl zdrowy napewno z tymi oczkami to wszystko bedzie ok :) leca te tygodnie jak nei wiem co :) a jeszcze nic nie przygotowalam ;P chyba pomalu zaczne :) pozdrawiam wszystkie :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk ja werandowalam po 2 tygodniach przez 2 dni a trzeciego dnia wyszlam juz na spacer;)ale moja Julka urodzila się pośród srogich mrozów wiec ja musialam bardzo uważać;) myślę, że jak tylko się wypogodzi to już możesz zacząć wychodzić, a werandowanie możesz zacząć choćby i już tak na 5-10 minutek;) nawet otworzyć w pokoju okno i tyle;)pozdr Korina i Amerka- trzymam kciuki za Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........39.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........37.........2.......19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........31.........3... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........15.........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........28..........13.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26............8...................październ ik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny mam problem nie wiem kogo mam słuchac w szpitalu inaczej mowili a przchodzi połozna i lekarka i jeszcze inaczej kazdy od siebie juz nie wiem !! co do karmienia ja do tej pory karmiłam jak mały chciał to dawałam cyce i tak długo ssał az sie zazwyczaj usypiał a połozna i lekarka mowia ze 15-20 min i odkładac małego ze nie mozna długo karmic !!! to ja juz nie wiem co mam robic ! A jeszce dziewczyny co wy jecie ??? wiem ze piers z indyka marchewki itd ale co innego jeszcze jecie np. na sniadanie i kolacje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaczej mówia
dlatego inaczej mówią bo wiedza ze dziecko zjada pokarm z cyca przez pierwsze 15 20 minut, potem juz słuzysz tylko jako smoczek :) jak to lubisz i nie masz nic innego do roboty to mozesz go trzymac, ale miej swiadomosc ze co mial zjesc to zjadl i potem sie tylko bawi, tuli, uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikka z tego co ja wyczytałam w książkach i co mówili na szkole rodzenia to trzeba pilnować, że jak już bierzesz do piersi to trzymać tak 15-20 minut ale musisz pilnować czy cały czas przez ten czas aktywnie je bo może np tak długo chce być przy cycuszku bo jeszcze nie umie ssać i mu to długo idzie i się nie najada do końca i wtedy też będzie chciał często. Ale jak widzisz, że faktycznie przez te 20 minut je to chyba starczy. A to czy faktycznie je to musisz słyszeć przełykanie podobno...no ale to tylko piszę to co pamiętam z teorii a w rzeczywistości to nie mam pojęcia i jak przyjdzie na mnie pora to pewnie będę miała tysiąc pytań:) Korina tak się zastanawiam czy te skurcze Ci się zrobiły dlatego, że się denerwowałaś czy dlatego się denerwowałaś bo czułaś, że te skurcze nadejdą:) Ja to właściwie już codziennie myślę, czy przpadkiem nie będę dzisiaj rodzić. Wczoraj jak byliśmy u teściów to miałam normalnei takie bolesne skurcze ale tylko 3 i nieregularnie w ogóle i mały się normalnie rusza więc nic nawet specjalnie nie mówiłam nikomu, tylko mojemu mężowi. Przez te święta to się tak objadłam, że teraz wydaje mi się, żse brzuch mam mega wielki bo taki napchany jedzeniem:) Aż się boję na wagę wejść....bo niby już teraz powinno się trochę schudnąć nie? A ja na pewno nie schudłam przez te święta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk wydaje mi się że nie powinna ś się kierować takimi sztywnymi wytycznymi- rób to, co Ci podpowiada intuicja- jeśli nie przeszkadza Ci trzymanie małego aż do uśnięcia to go trzymaj- sama będziesz wiedziala intuicyjnie co dla niego dobre- ale na pewno takie sztywne zasady są bez sensu, bo jak pisała Amerka- jeśli dziecko sie nie naje porządnie a ty je juz odstawisz- zdarza się przecież ze maluch w polowie karmienia zasypiaja a potem sie budza i dalej jedza- nie daj sie zwariowac jakims stereotypom;) ja trzymalam mala ile chciala i teraz jakos nie mam zadnych problemow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania A powiedz mi jeszcze co ty jesz i inne mamusie :) bo ja to za bardzo nie wiem kazdy tez mowi od siebie co mozna a co nie mozna czego sie wystrzegac a wy jak dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika GRATULACJE , kowal syna Ci sie urodzil :) synek mojego braciszka 3 tygodnie temu 4125 i 57 cm :) sama radosc dla tatusiow :) Pozdrawiam NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........39.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........37.........2.......19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........31.........3... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........15.........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........28..........17.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26............8...................październ ik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........39.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........37.........2.......19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........31.........3... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........15.........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........28..........17.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26...........11...................17 październik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
na początku nie jadłam tych rzeczy ogólnie zakazanych, ale po 2-2,5 miesiącach jak zobaczyłam, ze Jula nie jest na nic uczulona (przynajmniej na razie) to zaczelam powoli jeść trochę normalnie, czyli czasem pomidory czy czekolade, normalna herbatę, a nawet kawę z kofeiną. ale na początku uważałam bo balam sie- czekolada jest też ciężkostrawna bo bardzo tłusta wiec może to akurat nie jest najlepsze. do tej pory rozcienczam soki: jablkowy i z czarnej porzeczki , ale chyb nie trzeba tego robic po jakims czasie. Ogolnie stosuje sie do tego co pisza w gazetach i tyle.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja juz tyle sie naczytałam ze mam metlik !!! w jedniej pisza ze nie mozna nabiału w drugiej ze zalecaja !!!! itd w kazdej co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........39.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........37.........2.......19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........31.........3... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........15.........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........28..........17.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26...........11...................17 październik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery kurczę, wczoraj wklejalam tabelke, a dzis jej nei bylo, nie wiem czemu;/ bylam u lakrza tez wczoraj i wszystko jest w porzadku:) te bole brzucha nic nie oznaczaja i mam poprostu brac no-spe... a torbiele ktore mialam- wchlonely sie samoistnie:))) poza tym widzialam na usg swoje Malenstwo i nie uwierzycie jakie ruchliwe:))) nawet lekarka sie smiala, przy nas robil koziolki, prostowal i zginal nozki i machal raczkami, no super to wygladalo :))))) teraz chyba juz bede mogla powiedziec rodzinie i nowym nabytku :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
oo, przepraszam za ponowna tabelke, ale teraz mi ją pokazalo i w sumie są 2 ;/ cos mi sie z komputerem chyba dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
:) no widzisz wute wszystko ok:) super ja jak byłam na 2 usg to maleństwo też takie ruchliwe było, rączkami machała też się dziwiłam że takie maleństwo może taki fikać :) monikk co do jedzenia to ja myślę że wszystko w granicach rozsądku na początku na obiady jadłam gotowane mięso z ryżem lub ziemniakami, do tego gotowane warzywa- marchew, pietruszka, buraczek a na śniadanie to serek, twarożek, jogurt :) chleb z chudą wędliną z owoców banan teraz jem już jabłko, nawet ostatnio zjadłam kawałek pomarańcza i kiwi :) herbatkę piję taką z hippa dla karmiących - ekspresową, bo granulowana jest b. słodka dużo wody i gotowałam litrami kompot jabłkowy :):) ostatnio na obiad zjadłam trochę sałaty i też było ok :) ale zdarzyły mi się 3 "grzechy" i mał przepłakał te moje jedzonka masa serowa- surowa do sernika i kupiłam taką hepratke, a raczej kawkę - bocianek - kwaśna jak cholera i efekt był natychmiastowy..... a poza tym ostatnio dzidzia nam się troszkę zepsuła :) w dzień nie chce spać i tylko cyc albo płacze... dobrze że w nocy jest ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
moja mala kurcze nie jest taka wrazliwa na to co jem;) tesciarka- to niespanie w dzien to jakis naturalny etap, bo na początku drugiego miesiąca tak mialam z Julką ale po jakis 2-3 tyg wszystko wrocilo do normy i mala zaczela przesypiac cale dnie dla odmiany, ale nie boj sie- noce tez;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wute widzisz!!!!!D Wszystko dobrze!D No to super:) to juz mozesz troche odsapnac konczy sie pierwszy trymestr i juz wszystko bedzie dobrze:) Gotowane mięso jest niedobre.......no ewentualnie kurczak ale to tylko z chlebem.....a można chyba też pieczone mięso nie? Nam na szkole rodzenia mowili ze ogolnie jesc normalnie w miare i nie ograniczac sie specjalnie chyba ze widocznie bedzie ze cos dzieciaczkowi szkodzi no to wtedy eliminowac. No wiadomo, ze czekolady jesc tak raczej nie bede... Tez juz tak mysle o tym co bede jesc....poki co najadam sie bigosu i czekolady na zapas:D hi hi hi Moja kolezanka karmi swojego synka i ona mowi ze je normalnie tylko ze jak cos taiego bardziej ryzykownego to bardzo malutko je, np mowila ze jednego dnia moze zjesc jakeis smazone kotlety ale juz wtedy nasteonego dnia nie moze bo wtedy jej synek bedzie sie zle czul. Z kolei mam druga kolezanke co prawie nic nie jadla i strasznie scislą dietę stosowała. Z tego co wiem to ile osob tyle opini ale ja mam nadzieję, że mój synek nie będzie za bardzo wrażliwy.... Najgorzej to z obiadami bo to trzeba bedzie wymyslac co by tu zrobic. Chyba jeszcze ryby pieczone tez mozna nie?! No to ja ryby bede jadla:) Mój Piotruś to tak juz się rozpycha, że spać nei mogę. Wieczorem nie mgoe zasnac budze sie o 8 i znowu nie moge spac....tylko w dizen nie mam problemow ze spaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie. . ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie .. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolno l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnoś l ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzusze Olga55.........27..........37........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........39.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........39.........2.......19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........31.........3... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........15.........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........28..........17.........5.........20 wrzesnia.... ... 1wute1.......26...........11..................17 październik......1.......... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś Tesciara.......17 luty..............2650.............50..........Igunia Falbanaa......2 marzec............3250.............57 ..........Maja Monikadd.....27.marzec..........4080..............58..... .....Ksawery Wuta! Wiesz co tak wlasnie patrze ze masz termin na 17 pazdziernika a ja sie urodzilam 17 pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×