Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna_26

Dziwna sytuacja... co mam o tym myśleć?

Polecane posty

Gość Katarzyna_26

Jestem w szoku i nie potrafię tego sobie racjonalnie wytłumaczyć. Rano ubierałam się do pracy, oczywiście założyłam majtki nawet pamiętam jakie - białe z serduszkiem. Mąż podwiózł mnie jak co dzień do pracy. Usiadłam przed biurkiem i po paru minutach poczułam się jakoś dziwnie. Sięgam ręką - NIE MA MAJTEK! Ale zaraz - przecież je zakładałam i nie zdejmowałam! :-o A ich nie ma?! Co się mogło stać, już jestem gotowa wierzyć w jakieś duchy! Już nie mówię, że głupio mi tak teraz siedzieć w pracy w mini bez gatek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
powiedz gdzie jestes ;-) i ze jestes we wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
Skąd wiesz??? Co za dzień dzisiaj... siedzę w biurze przy Grabiszyńskiej... no i cały czas nie mam majtek :-o urwę się z roboty koło południa i kupię sobie, no bo co robić ale jak to się stało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
ja tez jestem przy grabiszynskiej... ;-) wiec .. moze pojdziemy razem na zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
no tego to jestem pewien! ;-) a Ty Aga tez z wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
A co, Ty też zgubiłeś majtki wrocman? ;-) wiesz, gatki to ja wolę sama kupować ale dzięki za uprzejmą propozycję 👄 myszkaruda - no też tak pomyślałam, ale jak to możliwe? i chyba bym to poczuła, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
tak, zgubilem gdyz dzisiaj robilem to z magazynierem w mojej firmie, tak nas ponioslo ze nie moglem ich potem znalezc :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
kurde.. .nie nawidze tego na forum.. powyzszy wpis nie jest moj! nie wiem co to za wielbiciel magazynierow.. sie wlacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
ja jednak bym obstawial wersje chochliczka..., zamiar byl.. i na zamierzeniu pozostalo... z drugiej strony podobno sa kobiety ktore celowo nie nasza majteczek, wiec nie panikuj a przetrwasz jakos do wieczora... tylko sie nie przezieb ;-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
kurde, sprawdzę faktycznie w domu, jestem ostatnio zalatana, moze naprawdę zapomniałam?! ale ze mnie sklerotyczka jeśli faktycznie tak było :-o dobrze, że nie mam okresu dzisiaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
mam nadzieje ze sie znajda ;-).. i ze dowiemy sie o tym jutro rano... a jak sie nie znajda... to zawsze mozna ich poszukac... na "trasie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
oj oj oj... myszkaruda... tego jeszcze nie usalilsmy ze ... maz bedzie mial problemy zoladkowe ;-)... dla mnei to fajna spraw akurat ze kolezanka gdzies tu w zasiegu niemalze mojego wzroku siedzi i zastanawia sie gdzie sa jej majteczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
zawsze mozna zgubic kolejne majeczki... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
kupiłam! :-) zaraz idę do kibelka założyć a z drugiej strony spodobało mi się nawet siedzenie BEZ :-P gorzej było na Grabiszyńskiej jak wpadło mi coś do buta i MUSIAŁAM się schylić w tej mini, żeby to wyjąć :-o ale co tam, jeden gość z samochodu się gapił i pojechał dalej, wielkie rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
Przesadziłem trochę:oTo nie magazynier,a p.Edek,jego pomocnik - pracuje tu od 35 lat.To z nim tak zaszalałem.Ale byłem troche wstawiony.Odda mi majtki ? Co myslicie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
czlowieku... co CI to daje ze wpisujesz moje pseudo? bawi Cie rozwalanie topika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
Ej, wrocman to Ty? 👄 Czy znów podszyw? Ufff... siedzę już w majtkach. Co za dzień! ale w domu sprawdzę gdzie tamte są, hehehehe mąż ich raczej nie zjadł :-D a psa nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
Kasia moze udostepnisz mailika? i ten ktos to znowu byl podszyw ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
Pewnie że ja.:D Ide teraz do pana Edka.Moje zalozyl na siebie,ale mu je zdejmę :-p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
myszkaruda.. rozumiem ze Ty czesciej nie nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
Ja tam wrocman jestem wierna swojemu.:-pTylko jak wyjeżdźa,zdradzam go z termosem na kawe.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
widze ze katarzyna_26 sie doczekala swojego sobowtorka! ;-( myszkaruda... nie powiem pomocna z Ciebie dziewczynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
no to widze ze dobra... i wesolutka jak widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_26
No widzę, że podszyw się rozplenia :-o To moja ostatnia wypowiedź na tym topiku, pozostałe to podszywy! Dzięki za rady :-) a my, wrocmanie prawdziwy ;-) może jeszcze kiedyś się tu spotkamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
o dziewczynki widze ze temat zlapalyscie drazliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
jeszcze tylko Andrue L tu wrzycic i z majtek przez konia - bussnesmana - oraz solarium do kaczki dojdziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocman
a to troche inaczej niz ja..! ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sid
Ale... Gdzie finał? Czy gatki znalazły się w domu??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×