Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca..........

tusze! tusze! tusze!

Polecane posty

Gość pytajaca..........

znacie jakies dobre tusze do rzes w granicach 20zl ,ktore szybko nie wysychaja?? mam z tym ciagly problem! mozecie mi cos polecic? ? bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja doradzałabym Ci zainwestować w troszkę droższy, bo i tak kupujesz je pewnie z taka częstotliwością, że na jedno wyjdzie. Ja mam Loreal, Intensifique i jestem bardzo zadowolona (ok35zł) Ale to na pewno zależy od Twoich preferencji i tego jakie masz rzęsy i co chcesz z nimi zrobić! To znaczy jaki ma być efekt. owocnych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca..........
a na ile wystarcza ci ten tusz? mam geste i ciemne rzesy,zalezy mi na lekkim wydluzeniu i podkreceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddfsfsdfds
ja polecam MAx Air tusz firmy Astor kosztuje około 24 zł i jest rewelacyjna nei skleja nie łamie się i pięknie wyglądają rzęsy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hi hii ja też nie czekam
Rimmel ten w czerwonym opakowaniu, 19 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca..........
hmm a ten w czerwonym opakaowaniu tzn. jaki jest? podkrcajacy, wydluzajacy, pogrubiajacy? moze na razie sprobuje tego z astor i zobaczymy. Oby byl dobry, bo mam juz dosc z tymi tuszami,nie wiem moze ja robie cos zle,strasznie szybko wysychaja i przez to sklejaja rzesy! ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wodoodoprny maybeline XXL dwu stronny i wcale się nie sprawdza.. Jest lichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
polecam Lycra Extend Astora. Pięknie podkręca rzęsy nie skleja ich wcale i długo się trzyma. Jak dla mnie za taką cenę to najlepszy tusz jaki do tej pory mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca..........
A co mysllicie o tuszu Ultra Volume Air Max tez firmy Astor?? Zastanawiam sie czy kupic ten czy Lycra Extend, wiec prosze o rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Factor Lash lift
polecam!!!Probowalam juz roznych ale tego nie pobije zaden.Niestety kosztuje ok 40-50zl ale zapewniam ze sie oplaca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na poczatku uzywalam tylko mascare firmy Manhattan ( Maximum Volume) byla dobra nie powiem . Potem kupilam sobie msc. firmy Yves Sant Laurent (Volume effect) ta byla jeszcze lepsza. Nastepna moja mascara to firmy Collistar ( Ciglia Perfette) - super. Teraz jednak kupilam nowa , niedawno co reklamowana firmy MaxFactor (Masterpiece Volume& Definition Mascara) i ta to dopiero rewelacja. Najwazniejsza zaleta w niej jest szczoteczka , zadna inna mascara takiej nie ma . Rzesy sa dobrze rozczesane i tusz rownomiernie nalozony. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
mam astor Lycra i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam hypnose lancome i jestem zadowolona, po jednym pociagnieciu rzesy sa wydluzone, pogrubione i ladnie rozdzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, mialo byc do 20zl. i zeby nie zasychal za szybko. W takim razie hypnose nie spelnia ani pierwszego ani drugiego warunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca..........
no nic,w poniedzialek przejde sie do kosmetycznego i ogladne sobie tusze z astora,a dokladniej szczoteczki :p moze skusze sie na tego Lycra Extend, zobaczymy jak sie sprawdzi...mam nadzieje,ze dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_24*
Dziewczyny, ja kilka miesięcy temu kupiłam sobie tusz do rzęs firmy MaxFactor - Masterpiece (pogrubiający i rozdzielający) - ma rewelacyjną szczoteczkę i generalnie uważam, że jest bardzo porządny, ale kosztuje prawie 50 zł. Jednak razem z nim kupiłam odżdywkę do rzęs, której używałam jako podkład. Gdy mi się skończyła a został sam tusz - odkryłam, że to w niej tkwi tajemnica moich pięknych rzęs! Były one wydłużone, pięknie podkręcone i nie miały grudek. Taką odżywkę spotkałam pierwszy raz w życiu, bo.. nie jest ona, jak inne - bezbarwna, ale ma biały kolor. Niestety nie wiem, jak się nazywa, bo już dawno mi się skończyła (jej minusem jest to, że wystarcza na bardzo krótko - ma chyba 6 ml, kosztuje ok. 10 złotych; ale myślę, że warto ją kupić i używać na specjalne okazje :)) Jest w białym, nieprzezroczystym opakowaniu a jej długość, to ok. 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_24*
Dziś pojadę do sklepu, gdzie kupowałam wspomniany tusz i odżywkę i jeśli tylko będzie, to kupię ją i napisze Wam jak się nazywa :-) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_Devil
czesc:D spróbuj kosmetykow oriflame! tam masz pelno promocji, kupisz dobrej jakosci tusz(naturalne, szwedzkie kosmetyki, nieuczulajace) nawet za 20 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_Devil
czesc:D spróbuj kosmetykow oriflame! tam masz pelno promocji, kupisz dobrej jakosci tusz(naturalne, szwedzkie kosmetyki, nieuczulajace) nawet za 20 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca..........
mialam z oriflame raz, ciezko mi znalezc konsultantke, tusz byl nawet ok, ale chcialam sprobowac czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×