Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardotka

czy korzystnie wyglada biust w staniku typu bardotka???

Polecane posty

Gość bardotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie nosi
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka
to to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pod warunkiem że
nie masz rozstępów, pryszczy i innych tego typu paskudstw (albo niezbyt jędrnej skóry i gwiżdżących piersi) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka
a troche unosi biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_24*
jasne, że unosi :-) i zbiera do środka :-) Wszystko zależy od tego, jakiej wielkości jest biust i na jaką okazję chcesz go założyć :-) Uważam, że powinnaś pójść do sklepu i tam poprzymierzać sobie te staniki, wtedy sama ocenisz, no i będziesz miała okazję przekonać się, jak się w nim czujesz. Według mnie - pasuje on do średniej wielkości biustów - nie za dużych, bo te wyglądają w nim jak balony ;-) i nie za małych, aby jednak w tych miseczkach "coś" było ;-) No i nie polecałabym zakładać go na imprezy - mały komfort :-) Jednak to wszystko zależy również od modelu stanika i jego wykonania. Jednym słowem - poprzymierzaj, wtedy sama ocenisz. Pozdrawiam, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka
dzieki serdeczne, jakos nigdy si nie odwazylam przymiwerzyc, biust mam sredniej wielkosci - wiec byc moze moje obawy sa nieuzasadnione 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORRIS
Bardzo ładnie wygląda pod warunkiem że masz piersi sprężyste i sztywne a nie flaczki.Ja po karmieniu mam flaczki ktore z bardotki wyplywają górą hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardotka
no moje sa jeszcze jedrne :) czy wybieracie taki sam rozmiar jak innych modeli stanikow, czy moze ciut mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Ja jakos nie lubie bardotek, moze to kwestia gustu... Tzn. ladnie biust wyglada zakryty bluzka ale widok stanika jakos mi sie nie podoba... fakt, ze czasem jest praktyczny ale jakos nie dla mnie... Zreszta nie wiem czemu ale mi przewaznie z bardotek wyskakuja sutki.. mimo ze rozmiar dobrany dobrze... moze jakies dziwne piersi mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały biust tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×