Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęśliwa kobietka

Powiedział mi że jestem jak tłusty używany worek

Polecane posty

Gość nieszczęśliwa kobietka

i nie chce się już ze mną spotykać. Czy można być bardziej chamskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
mogl Cie jeszcze zbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
pieprz chama! a Ty na pewno jestes bardzo wartosciowa kobieta! i pamietaj, tego kwiatu to pol światu! na pewno bedziesz zkims dla kogo bedziesz najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fa a cet
a co nie masz nadwagi, bo jak masz to prawdę powiedział, a może byłaś dziewica bo jak dawałaś innym to przecież jesteś używana dlaczego się obrażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
facet to swinia bez kitu. kochany obronco facetow i wytykania rzekomej prawfy kobietom- istnieje jeszcze cos takiego jak takt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fa a cet
Prawda zawsze boli, ale czy warto kłamać. Też mnie takie kurwy wyjątkowo wkurwiają, a takie z nadwagą to już klęska dla mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa kobietka
następny, co z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
kragla kobieta moze byc atrakcyjna, a to ze Tobie sie takie nie podobaja nie upowaznie Cie aby obrazac i wyzywac. tak jak powiedzialam, odrobina taktu jeszcze nikomu nie zaszkodzila, korona z glowy nie spadnie, a jak rtak bardzo chce sie komus powiedziec ze nie pociaga go wizualnie to nie trzeba od razu mowic tego w tak brutalny sposob. ale jak kobieta powie ze facet ma malego to tragedia. nie rob drugiemu co tobie nie mile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie z nim spokój :O to musiał być jakiś kretyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
e tam szczery chłopak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaaaa
www.dieta.pl tutaj na forum kazdy cie zrozumie,miej nicjka worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Powiedział mi że jestem jak tłusty worek\" Rozbierzmy logicznie powyższe zdanie: \"Powiedział mi\" - umie mówić... i jest szczery. Powiedział tobie , a nie koleżankom. \"że jestem jak tłusty\" - coś mu przypominasz. Kojarzy mu sie to z tłuszczem. Czy on jest kucharzem? \"używany\" - używany tłuszcz brzydko pachnie. Albo sie nie myjesz, albo nie szanujesz. \"worek\" - worek...,worek... Dlaczego worek? Czyżby coś w ciebie pakował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty! profesor! Nigdy nie jestem niedelikatna, ani chamska, ale wiesz co? WAL SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny47
Nie przejmuj się. Każdy ma swój gust, ja uwielbiam krągłe kobiety. On ma chyba jakieś kompleksy, ponieważ gdybyś mu się nie podobała nie zaczynałby z Tobą. Coś mu nie wyszło i teraz zwala winę na Ciebie. Nie zawracaju sobie nim więcej głowy, nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ty! profesor! Nigdy nie jestem niedelikatna, ani chamska,WAL SIĘ!!!\" Rozbierzmy logicznie powyższe zdanie: \"Ty! profesor!\" - jesteś bezpośrednia \"Nigdy nie jestem niedelikatna, ani chamska,\" - niezwykle rzadka cecha :) \" ale wiesz co? \" - duża ekspresja wypowiedzi. Wzbudza ciekawość. \"WAL SIĘ!!!\" - propozycja ;) Przepraszam, ale dzisiaj nie mogę. Pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla faceta taka kobieta
to naprawdę porażka. Nie dość że inni w nią się spuszczali, to jeszcze jest obleśnie gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dołujący nieszczęśliwą. Życzę Wam z całego serca, byście zawsze i wszędzie dostawali takie samo wsparcie, jakie dajecie nieszczęśliwej. Nieszczęśliwa - wiesz ilu jest na świecie facetów? Wiesz? Myślisz, że każdy ale to każdy lubi tylko szczupłe? Każdy? Profesor - 👄. Lubisz jak ludzie mają doła, prawda? Tak łatwo ich wtedy dobijać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi tam taka z niewielką
nadwagą mogłaby się podobać, ale szmaty to nigdy bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Profesor - . Lubisz jak ludzie mają doła, prawda? Tak łatwo ich wtedy dobijać...\" Rozbierzmy logicznie powyższe zdanie: \"Profesor\" - kolejne wyrazy sympatii. Przykro mi - nadal pracuję. \" Lubisz jak ludzie mają doła,\" - ludzie mają doła, jak go wykopali. Jako go wykopali - to w jakimś celu. Najczęściej doły kopiemy pod fundamenty. Znaczy będzie się dom budował. Lubię jak ludzie mają doła - bo dom będą budować :) \"Tak łatwo ich wtedy dobijać...\" - tylko w przypadku gdy nabrali kredytów i ich nie spłacają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prof.dr.hab. ---> rozwaliłeś(łaś) mnie na łopatki tymi interpretacjami, leże i kwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie
Musiałaś go rozłościć, znieważyc czymś lub chciał się odgryżć za inną . Osobiście lubię kształtne kobiety o dużym biuście nie lubię chudych wychudzonych kobit płaskich jak decha. No ale kazdy lubi to co lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor - buziaka to Ci przesłałam za stoicyzm absolutny, poczucie humoru i na przeprosiny za ... dziwną propozycję. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal uważam Cię za człowieka o całkowitym braku empatii i nieczułego okrutnie. Czy Ty w ogóle nie masz serca? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorka007
Panie Profesorze-zeby zaoszczedzic dalszego robioru logicznego mojej wypowiedzi-zwracam sie bardzo oficjalnie... temat tematem....a pan sobie zrty robi...swoja droga usmialam sie niezle...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorka007
ahaa...a po dr chyba nie ma kropki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myk-myk
Nie chyba, ale na 100% NIE MA KROPKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie pracujesz, tylko odpowiadasz na zaczepki. :D Weź się za pracę, bo inaczej będziesz siedział do białego rana !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wcale nie pracujesz, tylko odpowiadasz na zaczepki.\" Rozbierzmy to zdanie logicznie: .............. albo nie. :) Moja badawcza praca polega ostatnio właśnie na logicznym rozbiorze zdań wypowiadanych w formie zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobranoc profesorze. Może się jeszcze kiedyś spotkamy na jakimś topicku. Miło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×