Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justinka

Balsamy brązujące!!!!

Polecane posty

Gość pure morning
Eveline to są takie tańsze kosmetyki (za to nie są testowane na zwierzętach) więc raczej w lepszych sklepach ich nie ma.... nie wiem czy są w Rossmanie albo Naturze, ale na pewno w takich sklepach jak Dom i Ogród w Choszczówce i takie tam ;P wieeelkie wielobranżowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blinka
A zadowolona byłaś z tego balsamu?? Nie, w rosmanie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blinka
Drogie nie oznacza , że są lepsze. Miałam balsam brązujący Loreala(około 40zł) to do niczego sie nie nadawał. Za to polecam balsam brązujący AA, zwłaszcza jeżeli ktoś ma wrażliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure morning
ten balsam z Eveline ma nieprzyjemny zapach jak to większość balsamów brązujących, ale za to pozostawiał taki złocisty odcień "opalenizny" a nie żółty i pomarańczowy. Jednak słabo działał... musiałam trzy dni pod kolej się niem smarować, żeby było coś widać :/ no i dłuuugo się wchłaniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Dove - summer glow with Soft Shimmer (dla ciemnej karnacji). Jak dla mnie dość dobry zamiast solarium ;) Skóra nabrała ładnego koloru. Nie jest to idealny pożądany przez nas brąz, ale mi odpowiada. Dość przyjemnie pachnie, i te rozświetlające drobinki sprawiają genialny efekt. Ale zobaczymy jak będzie dalej, narazie stosuje tydzień. A jeśli chodzi o twarz też używam Dove. Nie wiem, ja efektu nie widze... Może za krótko, a może tylko ja nie widzę. Wydaje mi się że pojawiły mi się na twarzy jakieś wypryski. Nie poddaję się stosuje dalej, ale myślę że więcej tego kremu do twarzy nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia667
ja uzywałam juz paru m.in. garnier i nivea i jestem zadowolona i według mni eto nie zalezy tak w 100% od balsamu tylko od jego rozprowadzenia. oczywiscie po jakims czasie trzeba zmyc i zaczac od nowa bo tworza sie plamki ale i tak uwazam ze to lepsze rozwiazanie od solarium które niszczy skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadysia
jeśłi podczas kąpieli użyjesz peelingu, potem posmarujesz sie balsamem i np. na drugi dzień pójdziesz na basen to nie zrobią ci się żadne plamy (o ile kupisz dobry balsam) oczywiście, będzie on szybciej schodził, bo często się moczysz :) ale nie powinno być smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
a ja używałam garniera i fakt, swietnie sie rozprowadzal, nawet przy byle jakim rozsmarowaniu go na ciele nie pozostawial smog. ale jak dla mnie pomaranczowy kolor:( dziewczyny poradzcie - ktory z balsamow pozostawia w miare naturalny kolor, zblizony do brązu?? a nie pomarancz ani zółc... myslalam o tym zeby wyprobowac dove. tylko nie wiem do jakiej karnacji tzn nie wiem ktory bedzie wlasnie bardziej naturalny i \"brązowy\" na skorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokota
Ja używam Dove Summer Glow i jestem bardzo zadowolona.Opalenizna pojawia się stopniowo w miarę stosowania więc nie ma żadnych plam czy smug. Do ciała uzywam balsamu, a do twarzy kremu. Teraz jest taka promocja, że jak się kupi balsam to krem do twarzy dostaje się gratis, super co. a plecki smaruje mi mama, a ja jej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosiagosia
No ja też mam ten dove summer glow, Najpierw używałam do jasnej karnacji, ale już mnie na tyle \"opalił: :) że przestawiłam się na ten do ciemnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadysia
omg... :] a gdzie jest taka promocja?! :D z tym, że ten krem dove jest gratis?? w Rossmanie ?! albo w Naturze?! ale w Warsaw City? :D GDZIE? GDZIE? GDZIE? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia667
dla mnie ten nivea jest beznadzijny. wystarczy troche wody i juz nie ma po nim śladu. nie polecam, trzeba by było sie nie myc wtedy efekt tworzy sie stopniowo i jest naprawde fajny efekt ale pare krpel wody i znów blada jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia667
a jezeli nie mozecie sobie poradzic ze zmyciem go to podomno nta mikstura działa. na szklanke wody 3 łyzki soli. dokładnie wymieszac i uzywac jak zelu pod prydsznic. jeszcze nie probowałam ale podobno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadysia
a o peelingu słyszałaś? ;) ej, to co z tą promocją?!?!?! :D :D :D :D gdzie, jak, za ile? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniastaaaalolo
uwaga na DOVE! mnie strasznie uczula. wiem ze to sprawa indywidualna ale uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosiagosia
na www.sekretpiekna.net piszą o tej promocji, ja mam jeszcze ale jak mi się skończy to będę chciała skorzystać z tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokota
leniastaaaalolo ja tez mam problemy z dobraniem kosmetyków bo się często uczulam, ale akurat dove summer glow jest dla mnie doby i nie mam alergii, a z ciekawości - wiesz może co Cię w nim uczula? Kiedyś miałam jazdę, dostawałam czerwonych krostek za każdym razem jak użyłam takiego balsamu, który był antycellulitowy a potem sie okazalo, ze to peeling mnie uczulał który robilam wcześniej i sie wyjasnilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnalaseczka
ten zestaw balsam brązujący dove summer glow z kremem gratis jest w drogerii Natura za 16 zł albo za 17 zł nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam Dove do ciemnej- ale powiem wam, że raz- śmierdziała po nim skóra spalonymi włosami :) dwa na brzuchu po jakims czasie robiła sie taka jakby przecierka i wygladało to wstrętnie. Zadowolona jestem z garniera i z Nivea. A do twarzy Dove- świetny, efekty widać już po paru dniach. Mam cerę mieszaną tłustą na czole a po tym kremie wszystko sie unormowało. Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi garnier w ogole nie pasuje :o moze i efekty są ale śmierdzi okropnie,przynajmniej dlonie i ogolnie jakos tak.... ble. sopotu do twarzy kiedys uzywalam i byl OK, Dove kiedys uzywalam przez chwile wiec nie pamietam jakie byly efekty ale wiem ze nie smierdzial tak jak garnier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monick
ja używałam kremu do twarzy J&J - zero efektu i prawie cała tubeczka poszła do śmietnika:/ balsam też J&J- efekt dawał już po pierwszym uzyciu ale trzeba uważać bo gdy sie niedokladnie rozprowadzi zostawia smugi, zapach da sie przezyc, chociaz nie jest zniewalający... Teraz zamierzam wypróbowac krem i balsam Loreala... Wie ktos cos w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
a ja mialam garniera i teraz zakupiłam Dove do ciemnej karnacji z tymi drobinkami i jestem z niego bardzo zadowolona:) te drobinki są extra:) smierdzi o wiele mniej niz garnier, kolorek tez mi sie bardziej podoba, bardziej naturalny. Efekt juz po pierwszym uzyciu, po dwoch użyciach koledzy pytali mnie czy chodze na solarium:) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Do twarzy świetny jest Olay complete brązujący, jest wybór do ciemnej i jasnej karnacji. Wcześniej używałam Dove i też byłam zadowolona, ale Olay ma lepsza konsystencję i lepiej się go zużywa (Dove ma taką pompkę, której nieostrożne naciśnięcie może spowodować wybuch kremu w inne miejsce, szczególnie pod koniec tubki). Jestem za Olay, ładny kolor, zapach i do tego świetnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
A smarowałyście może kiedyś twarz nie kremem brązującym tylko balsamem brązującym do ciała? Bo mam już ładnie "opalone" ciało a twarz biała:( a narazie nie mam jak zakupić sobie kremu do twarzy (chwilowy brak funduszy:P) Więc gdybym tak posmarowała sobie buzie tym balsamem? Mam dove do ciemnej karnacji. Robiłyście tak kiedyś? Jaki będzie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokota
ja do twarzy mam krem dove bo teraz jak kupowałam balsam to za darmo dostałam krem :) i mam ładnie opaloną całość na twoim miejscu wysępiłabym od starych kasę i kupiłabym nowy balsam z kremem do twarzy gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Nawet już nie musze sępic:D Mamie sie tak moja opalenizna spodobała, że sama chce kupić dla nas obydwóch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankab935
Moim zdaniem najlepszy jest Soraya Professional Balsam do ciała Delikatne brązowienie.Jest poprostu świetny.Skóra wygląda świeżo i naturalnie! po 1-wszym użyciu widać już lekki kolorek...No niestety zostawia ślady na białych ubraniach, ale np. ze smugami czy zaciekami nie mam żadnych problemów.Gorąco polecam tan balsamik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie smaruję czasem balsamem do ciała Dove , twarz. I efekt jest. Zadnego uczulenia nie mam. Nie ma co wydawać dodatkowej kasy na te do twarzy. Dzisiaj tez kupiłam w Rossmannie ten promocyjny Dove z kremem gratis za 13,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×