Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość delusionlove
Ojciec wykorzystal mnie seksualnie chyba jak mialam 5 lat. Pamietam ze wczesniej mnie dotykal. Poszlam na terapie i gowno mi to pomoglo. Glupie babska uwazane za najlepszych specjalistow z tej dziedziny w Polsce, posadzily mnie w jednym rzedzie obok glupich kretynek, ktore gowno przezyly, i niczego nie doswiadczyly.Ja-marzylam, o tym zeby miec takiego ojca jak kazda z nich. Cala terapia grupowa -to jedno wielkie gówno , obliczone tylko na to zeby wydoic kase. ps. Terapia ofiar gwaltow i wykorzystywania seksulanego w dziecinstwie, jest bardzo dobra... a najlepsza dla terapeutow prowadzacych.Szesc miesiecy-i kolejne mieszkanie pod wynajem kupują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_mt
Specjalistó można też znaleźć w społęcznych ośrodkach pomocy. Pracujątam za darmo i zdaje się, że wielu robi wszystko co w ich mocy żęby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
a ja nie111 podawałem wcześniej będzie mi miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODEJRZANY - OSKARŻONY
lASKA MNIE ZROBIŁA W CIULA. BYŁ SEKS A POTEM JEJ NIE CHCIAŁEM I ZAŁOŻYŁA MI SPRAWE. UDAJE IDIOTKE I CHWALI SIĘ NA INTERNECIE ŻE JĄ ZGWAŁCIŁEM 3 RAZY(NIE BYŁA ZDECYDOWANA CZY 2 CZY 3),A POTEM ZAKŁADA TEMATY NA FORACH TYPU"JAK ROZKOCHAĆ W SOBIE FACETA" .ŻAL. JEST TUTAJ NA FORUM I PISZE O PROKURATURZE ZGIŃ SU...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKŁADNIE
SAME ZGWAŁCONE KOBIETY. JA NIE WIEM JAKAŚ MANIA. CHODZCIE BARDZIEJ ROZEBRANE, NACIĄGAJCIE STRINGI NA PLECY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka.
Jasne nagle wszystkie zgwałcone... Gdyby tak było to wg. statystyk chyba każdą kobiete ktoś wyłapywał by co 15 min. w samej polsce, niektórzy takie bzdury piszą, że trudno w to uwierzyć... Po drugie co się dziwić- ubieracie się jak su** z wszystkim co się da obnażonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka.
Trochę samokrytycyzmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdmuchana
Mnie zgwałcił w autobusie... W Wawie było ciemno i cicho kierowca nic nie powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZDRAPANA
MNIE DOPADŁ CZARNY STARY ZAROŚNIĘTY DZIAD. Nie miałam do kąd uciec. Bawiłam się w piaskownicy. Złapał mnie za nogi,próbowałam się zakopać... Ugryzłam go w rękę a on połamał mi palce. Po wszytkim leciała mi ślina. Reszty nię pamiętam,poczułąm silne udeżenie. sprawca nie znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Napisałam list, odbierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
A zbyt delikatna żyje, rozmawiałam z nią dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssssssssssssssssss
ktora i ktory to taka mądra ze wypisuje takie kur wa głupoty. ty jakas chora chyba jestes.. zastanow sie co ty gadasz. tak , dziewczyny same sie prosza zeby ktos je zgwalcil, specjalnie sie rozbieraja bo jakzeby inaczej, gadajcie tak tak dalej jedna z drugim to im bedziecie wpajac ze to ich wina. chyba nie wiecie co to znaczy. weż bo aż nie moge tego czytac, ciekawa jaka bys byla mądra gdyby ktos ciebie na ulicy napadł i zaciągnał za jakis płot, tez byś pwoiedziala ze bylaś za skąpo ubrana??? a w zime dziewczyno to na golasa sie chodzi ze kobiety są gwalcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczynki
Jesteś strasznie prymitywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczynki
Dlaczego? Bo Co ty możesz wiedzieć o tych dziewczynach? To co dla Ciebie jest śmieszne lub błahe dla osób, które to przeżyły jest kosmiczne. Jak w ogóle może mówić takie słowa kobieta? Czy Ty masz rozum w głowie? Po cholere weszłaś na ten czat? By dodatkowo wpdzac te dziewczyny w kompelksy i poczucie winy? Przecież to nie one powinny się czuć winne czy "brudne". Czy Ty myślisz, że tylko ładne młdoe kobietki sa gwałcone? Obosa, ktora chce zgwałcić nie zastanawia się czy to dzień czy noc, lato czy zima, i ma w tyłku ubiór. Jesteś strasznie uboga w tym temacie więc moze oszczędź sobie wypowiedzi publicznych i zapraszam na wymiane meilową ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_mt
To ja tylko potwierdzę po a ja nie 111 informację. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły, ale chyba nikt nie będzie mi miał za złe wszczęcia alarmu. A ja nie 111, mogłaś napisać, że się z nią kontaktowałaś. uspokoiłabyś nas. Ale dziękuje wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Dopiero dzisiaj się z nią rozmawiałam i po rozmowie natychmiast napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssssssssssssssssss
to dobrze ze ktos z nia rozmawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna1111
nie milo czytac takie wypowiedzi..bo serce boli nieskrzywdzonych ludzi i pamiec wraca dla tych zniszczonych psychicznie.. mi w dziecinstwie przydarzylo sie niewinne molestowanie ze strony taty mojej kolezanki..pozniej napadl mnie jakis zboczeniec ale udalo mi sie uciec..cale zycie napotykalam sie na jakis starszych ode mnie facetow ktorzy cieplo sie do mnie zwracali gapili i starali sie zblizyc...myslalam ze mam taki typ urody ktory przyciaga starszych mezczyzn..balam sie plci przeciwnej..moich bliskich ..reagowalam odpychająco..myslalam ze tak juz bdzie zawsze..plakalam czesto i prosilam Boga zebym nie byla taka wrazliwa zeby dal mi sile..........mialam za dobre serce...........teraz sie nauczylam troche zycia..choc jeszcze wiele mnie czeka;)staram sie do wszystkiego podchodzic z dystansem.....jednak wiem ze gdyby przytrafil mi sie gwalt nie poradzilabym sobie psychicznie..zlamaloby mi to zycie................pozdrawiam (musze przyznac ze takie wyznania anonimowe pomagaja,,,,,zachecam do pisania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosszczery
10 lat temu zostalam brutalnie zgwałcona!mialam 17 lat!on byl o 3 lata starszy ,przystojny,inteligentny i pochodził z bardzio bogatej rodziny!podał mi extasyx3!nie moglam nawet wymowic slowa!a co dopiero sie bronic!!!ale cos tam pamietam!wiem tylko ze nie chcialam niczego wiecej!!!!ale on mnie wyciagnal na taras gdzie nikogo nie było!rozebrał i.......!!!!ja nawet nie pamietam jak sie znalazlam w pokoju!bylam tylko brudna ,mialam rozerwane ubranie i bylam posiniaczona!i wszystko mnie bolało!!!!!boze !!!!ja wiem ze to sie stalo !!!!potem bylam u ginekologa!i z cala pewnoscia wiem ze odbylam stosunek tylko "bardziej ostry " ponoc!!!teraz mam 27 lat i zycie w miare ustatkowane!ale "tamto"ciagle sie odbija na moim zyciu!teraz kazdy mezczyzna to dla mnie potecjalne zagrozenie!!!!i tlko jedno przychodzi na mysl:niech to w koncu minie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekshibicjoniści pokazują
się nago, a nikt ich nie gwałci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bezdadna1111
Twój typ urody nie miał tu nic do rzeczy. Po prostu trafiałaś na takich palantów. Mialaś dużo Szczęścia z tą ucieczką. Nie myśl "co by było gdyby...", bo takie gdybanie nic nie da. Ciesz się, że tylko tyle Ci sie przytrafiło. Faktycznie te forum jest dla fajnych ludzi. Fajnych babeczek i nawet fajni mężczyźni się zdarzają hehe. Buzioleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosszczery
Myślę, że powinnaś zrobić to już dawno. A mianowicie zglosic się do porządnego psychologa. Wiem jaka jest mętalnośc ludzi na samo to słowo a juz na wizyty u niego nie ma mowy. Ale psycholog to nie przychiatra dlatego spróbuj! Na pewno nie zaszkodzi a moze tylko pomóc. I nie musisz nikomu mówić, ze korzystasz z takich porad. Są też grupy wsparcia. Domyślam się, że kiedyś nie było to tak nagłaśniane i Twój ból był za duży by myśleć o czymś takim. Ale jesteś młodą kobietą, całe życie przed Tobą! Jesteś silna tylko troche trzeba Ci pomóc. Jeśli masz ochotę porozmawiać albo potrzebujesz bezpośredniego nuermu to pisz na maila powyżej. Pozdrawiam 3 maj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wcześniej
jesne...wiele kobiet /dziewczyn wymyśla jakieś historie o gwałyach , bo ostały zgwałcone za młodu ai prubują to sobie wytłumaczyć na inny sposób,i obwiniają niewinna osobe z którą fakt mogło dojść do stosunku ale nie do gwałtu. wiem bo jestem w takiej sytuacji. Inne za to wymyślają takie historyjki, bo są samotne lub potrezbują wspłóczucia,wsparcia.Jak dla mnie sporo ludzi leci cu sobie w chu - ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
Bez przesady... Z pewnością zdarza się tak, że dziewczyna spodziewa się czegoś innego i potem ma wrażenie, iż to był gwałt mimo przyzwolenia z jej strony na stosunek. Czasami nie umie, nie potrafi już w trakcie zaawansowanych pieszczot powiedzieć, że nie chce albo wydaje się jej, że skoro już doszedł tak daleko to powinna zezwolić na więcej bo to głupio albo bo nie wypada. I wtedy może mieć subiektywne odczucie naruszenia własnej wolności seksualnej albo nawet gwałtu. Facet patrzy na to zupełnie inaczej - skoro nie protestowała, nie wyrywała się to znaczy, że chciała. A ona tylko leżała bezwolnie pragnąc by "to" skończyło się jak najprędzej, nie umiejąc powiedzieć co czuje. Pomijam przypadki gdzie z zemsty lub "po złości" panna celowo kłamie ale jak sądzę tu na forum nie trafiają takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wcześniej
to się zdziwisz bo niedługo mam rozprawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
Ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Sugerowałeś wcześniej, że doszło do czegoś między wami - może z jej punktu widzenia wyglądało to inaczej niż z Twojego. Nie sądzę by robiła to dla zabawy, skoro już zdecydowała się na złożenie zeznań to chyba ma jakieś powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do to co wcześniej
Być może dziewczyna kłamie, ale tylko do Ciebie i Twojego zachowania zalezy to co wydarzy się na sprawie sądowej i w jakim świetle sie pokrzasz... Bądź spokojny, jeśli uważasz, że robi to ze złości, bo ją rzuciłeś albo nie zadowoliłeś tak jakby chciała to prędzej czy póżniej wyjdzie to na jaw. Zrób tak byś wyszedł z całe sytuacji z twarza, bo jest trudna. Ale nie oceniaj tu innych ludzi. Możemy ich tylko wspierać rozmową i sobą, nie zależnie od tego czy były wykorzytywane seksualnie czy wszystko zmyśliły. Weszły tu z jakiegos powodu i naszym zadaniem jest pomóc a nie zniechęcić. Pozdrawiam 3 maj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do to co wcześniej
Być może dziewczyna kłamie, ale tylko od Ciebie i Twojego zachowania zależy to co wydarzy się na sprawie sądowej i w jakim świetle się pokażesz... Bądź spokojny, jeśli uważasz, że robi to ze złości, bo ją rzuciłeś albo nie zadowoliłeś tak jakby chciała, to prędzej czy później wyjdzie to na jaw. Zrób tak abys wyszedł z tej sytacji z twarzą, bo jest trudna. Ale nie oceniaj innych tu ludzi. Możemy ich tylko wspierać rozmową i sobą, niezależnie od tego czy były wykorzystywane seksualnie, zgwałcone czy wszystko zmyśliły. Weszły tu z jakiegoś powodu i naszym zadaniem jest pomóc a nie zniechęcać. Pozdrawiam trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bezradna1111 nie milo czytac takie wypowiedzi..bo serce boli nieskrzywdzonych ludzi i pamiec wraca dla tych zniszczonych psychicznie.. mi w dziecinstwie przydarzylo sie niewinne molestowanie ze strony taty mojej kolezanki..pozniej napadl mnie jakis zboczeniec ale udalo mi sie uciec..cale zycie napotykalam sie na jakis starszych ode mnie facetow ktorzy cieplo sie do mnie zwracali gapili i starali sie zblizyc...myslalam ze mam taki typ urody ktory przyciaga starszych mezczyzn..balam sie plci przeciwnej..moich bliskich ..reagowalam odpychająco..myslalam ze tak juz bdzie zawsze..plakalam czesto i prosilam Boga zebym nie byla taka wrazliwa zeby dal mi sile..........mialam za dobre serce...........teraz sie nauczylam troche zycia..choc jeszcze wiele mnie czeka staram sie do wszystkiego podchodzic z dystansem.....jednak wiem ze gdyby przytrafil mi sie gwalt nie poradzilabym sobie psychicznie..zlamaloby mi to zycie................pozdrawiam (musze przyznac ze takie wyznania anonimowe pomagaja,,,,,zachecam do pisania) " Ja mam podobnie ale w innej dziedzinie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłam być jedną z Was
Mnie się wydaje iż sporo dziewczyn w tym bardzo młodych,ubierają i zachowują się bardzo wyzywająco,szczególnie teraz jak są wakacje.Wyjazdy, imprezy, hormony szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×