Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olafuska

co to za dziewica co robia lody fagasom naokoło ??

Polecane posty

mam friendkę, która chełpi sie ze jest dziewicą ale naokoło robi laski, co z tego ?? przecież nie jest czysta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na przyklad
nie jestem dziewica i nie robie lasek na okolo - na jedno wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak nie umyje to tak jak to ty bys robil facetowi laske gdy ja pocalujesz.przyslowie mowi ze prostytutke,i lodziare caluje sie tylko w policzek.pamietaj.o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się mają zachowywać, jeśli dla facetów liczy się błona? ma błonę i jest ok, a że każda kurwa kiedyś miała błonę to nieważne, ważne. faceci mają bardzo ograniczony sposób myślenia. pewnie dlatego potem kobiety tak nabijają ich w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcln
Takie co dają to ilody robią a dziewicę nie dają i żadko kiedu lody robią i nie wypisujcie KURWY takich bzdur bo widać że przez jedną osobę pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcln
Czasem mam ochotę na coś prozaicznego - udaję się do wrocławskiego zoologu, jeden koniec długiej plastikowej rurki wkładam w wielką strusią kupę, a drugi w usta i nos i inhaluję się gwałtownie, czując jak przybywa mi sił życiowych a na jądrach dostaję gęsiej skórki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony żonaty
takich dziewic co robią laski jest bardzo malo, zresztą kobiety w tym i te niedziewice niespecjalnie w lodach gustują.O tym, ze jak dziewica ,to robiła lody lub analnie piszą wyłącznie nadużyte niedziewice.Sądzą, że jak one były głupie to inne kobiety, które się szanowaly muszą być glupie tylko w inny sposób lub wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi zupełnie o oc innego mam kolezanki które jeszcze chwalą sie ze są dziewicami a tak naprawdę frenchują tzn robia lody komu popadnie o co w tym biega ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to
ze sperma jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PierdyknietA
Sperma to pełnowartościowy zbiór witamin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku a co za różnica
czy z cipy czy z ust zrobiła sobie pojemnik na sperme ??? fuj, jakies niemyte fiuty pakuje do buzi, a potem bedzie sie całowac :O jak by mi dziecko pocałowała to by musiała mocniejszy makijaż sobie robic przez kolejny miesiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzzzzzzzzzzzzzz
luddzie ale jestescie oblesni:o ja ma 22 lata i tez jestem dziewica. w zyciu calowalam sie z 5 osobami, nigdy z nikim nie spalam, nikt mnie nie obmaywal itd. o innych rzeczach nie mowiac. Ale kocham mojego chlopaka i na pewno nie będę się go brzydzić. Z chęcia zrobilabym muloda, wiem że on o to nie będzie prosil, bo jest kochany i jak czegos sama nie bede chciala robic, to nie bedzie nalegal. Ale mam na to ochote. A jestem dziewica. wiem, ze bede juz tylko z nim, ze z nim strace dziewictwo i nie widze w tym nic dziwnego. A dziewczyny, ktore obciagaja wszystkim, to szmaty a nie dziewice. O ile takie w ogole istnieja, bo jakos nie chce mi sie wierzyc...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
hm wydaje mi sie że cos nie tak z nią, bo jak dla nie to bardziej "odważniejsze" i bardziej "śmialsze" sa włąsnie pieszczoty oralne niz "normalny" sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×