Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Kubusia

___________Co Pić By Poprawić Laktacje____________

Polecane posty

Gość mama Kubusia

MAly ma skaze bialkowa przez co nie moge jesc niczego co zawiera bialko mleka krowiego koiego itp. moja dieta jest bardzo uboga. Z dnia na dzien mam mniej pokarmu, moze ktoras z w \as zna sposob na poprawe lajtacji bo maly nie najada sie a nnutramigenu nie chce wziac do ust. Obecnie to ja pije jego mleko( cos okropnego) Jeszce jedno pytanko mozecie polecic jakis dobry laktator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator - avent issis, co do picia: woda, po prostu hektolitry wody ;) Świetna jest też herbatka hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
woda niegazowana oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kubusia
ja juz oije 3 litry wody niegazwanej i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo karmi podobno .sposób sprawdzony przez moje znajome ,podobno bardzo działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bardzo podobnie, woda ani herbatki nie pomagały... Jedz dużo tego, co możesz, uważaj tylko na wywary z mięsa... Mi niestety nic nie pomogło, ale teraz wiem, że spróbowałabym częściej przystawiać do piersi. I nie wiem, jak inne Mamy, ale ja bym już nie zrobiła błędu z częstym używaniem laktatora. Potem mała przyzwyczaiła się do butelki i nie chciała ssać piersi... Zatem - moja rada, spróbować nie zaszkodzi... : Przystawiaj jak najczęściej, nawet jesli by to oznaczało spędzenie całego dnia z dzieckiem przy piersi... Powodzenia, życzę Ci tego z całego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - na pewno działa gdzieś u Ciebie poradnia laktacyjna - tam na pewno Ci pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj co pić
musisz bardzo bardzo czesto przystawiac dzieciatko do piersi, to da sygnał do mózgu aby więcej produkowac mleczka. Za kilka dni powinna być poprawa. Laktator tez moze ci pomóc, odciagaj po nakarmieniu dziecka i w nocy, mleczko mozesz schłodzic i podac w ciagu 24 H zeby sie nie zmarnowało to co odciagnełas. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij sok malinowy, od czasu do czasu reedsa malinowego, przystawiaj malucha dużo do piersi nawet jeśli uważasz że pierś jest puta. Jak skończysz karmić resztę z piersi odciągnij laktatorem .Polecem Medela. Pij dużo wody mineralnej niegazowanej. Na przychamowanie laktacji polecam picie szałwi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kubusia
bardzo wam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam herbatkę fito-mix, trudno ocenic czy ona zwiększyła laktację, ale małego karmiłam przez 9 miesięcy - później sam zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
Herbatka dla karmiących firmy Humana - dobry smak. Dla mnie skuteczna . Najważniejsze jak najczęstsze przystawianie maluszka do piersi oraz odciąganie laktatorem. Polecam firmy Medela. Piję również zioła rutwicy lekarskiej (do kupienia w sklepach Herbapolu). Ponoć ma pobudzać produkcję mleka. Jeszcze nie wiem jak działa, bo popijam je od wczoraj. Pozdarawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA72
MOJEJ KUZYNCE LEKARZ POLECAŁ PIWO KARMI. MNIE W SZKOLE RODZENIA POŁOŻNA MÓWIŁA O HERBATCE PLANTEX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutuu
witam, jest herbatka hipp na laktacje,kiedyja pilam mialam bardzoooooo dozo mleka , naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam specjalną herbatkę, która bardo pobudza laktację. Pijemy ją dwa razy dziennie:rano i wieczorem. Po kilku dniach nasza laktacja znacznie się poprawi. Mówię z doświadczenia. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×