Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorkowa

jak sprawdzić firmę przed wyjazdem do pracy za granice??

Polecane posty

Witam!!! Planuję wyjazd za granicę...wysłałam już zgłoszenie w sprawie pracy w Grecji i dostałam pozytywną odpowiedz! Jednak chciałabym sprawdzic czy firma jest wiarygodna, żeby nie jechać w ciemno...czy nie ma zadłużeń, czy figuruje w krajowym rejestrze firm itp. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie mogę to sprawdzić??W jakim urzędzie ?? Dziekuje za odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nikt nie wyjezdzal i nikt nie sprawdzal firm ??? PROSZĘ O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
nie sprawdzaj moze do agencji pojedziesz wiecej zarobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha....bardzo smieszne...widze ze niczego sie tu nie dowiem od normalnych i konkretnych osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaa
Podaj nazwe agencji to sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaa
ale dokładną nazwe i miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WORK AGENCY Dajwor 14/21 31-052 Krakow Phone: 00 48 12 423 43 23 Fax: 00 48 12 426 95 71 www.workagency.com.pl To są dane tej agencji, które dostałam:-)Czekam więc ktoskaaaa!!! I z góry dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaa
No własnie sprawdziłam. Jest w wykazie jednostek upowaznieionych do kierowania za granice. Ta agencja ma certyfikat prowadzenia działalności posrednictwa obywateli polskich do pracy u pracodawców zagranicznych bezterminowy od 09.02.2005r NR rejestru 851/1b A kiedy dostaniesz umowe do podpisu z pracodawcą zagranicznym? Zanim wyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za informacje:-)nareszcie znalazl sie ktos kto mi pomogl:-) buziaczki za to:-) A umopwe mam dostac przed wyjazdem...to chyba lepiej, prawda ?? Nie chce sie wkrecic w cos nielegalnego i w ogole dlatego wole to sprawdzic, jak cos jeszcze powinnaom wiedziec to mi napisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaa
Jesli umowe bedą chcieli dac do podpisu dopiero na miejscu (czesto w jezyku obcym, ze nawet nie wiesz co podpisujesz) to uwazaj...Zwróc tez uwage na co bedą pobierac opłaty i w jakich kwotach. Pamietaj ze agencja nie ma proawa pobierac pieniedzy za pośrednictwo w zatrudnieniu... udanej pracy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie jeszcze raz...bardzo mi pomogłaś:-) Co do umowy to maja dac ja przed wyjazdem, przesłać mailem...a opłata jest tylko jedna, jednorazowa w wysokości chyba 150 euro, pobierana z pierwszej wypłaty...jest to opłata za udział w programie dla bezrobotnych:-)tak przynajmniej napisali w mailu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaa
CO??? Jaki program dla bezrobotnych?? Pracuje w urzedzie pracy i pierwsze o czyms takim słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×