Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zepterka

Zepter-masz sprawe? Chetnie doradze

Polecane posty

Gość moja znajoma
ma taki do sprzedania. Prawie nie uzywany. Napisz czy jeszcze to aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozesz konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisja
Mam robot mixSY kilka lat ostatnio przestał działać i niewiem gdzie się znajduje punkt napraw tego sprzętu. Mieszkam w Żorach proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineska1
Jak gotować ziemniaki??tylko nie na parze bo mam szybkowar i garnki zeptera ale nie te ktore uklada sie jeden na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala111
Co sądzicie o sprzęcie do sprzątania z serii Jebbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.aga
jestem zainteresowana zakupem miksera mixsy moze odezwie się do mnie jakiś przedstawiciel.pozdrawia www.aga.2222@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot
hej mixsaj jest super to mój towarzysz w kuchni bez niego nie zaczynam gotowania ale mamn pytanko"? zakupiłam naczynie królewski i waxsy chciałabym zaczerpnąć przepisów ,abym dobrze zużytkowała to naczynie ,czy można smazyć naleśniki i co tam jeszcze można robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepterka*
To ja tylko zapomniałam hasła do czarnego :) W więkrzych miastach są biura firmy Zepter wyposażone w kasy fiskalne. Tam można kupić części zamienne, kosmetyki, książeczki z przepisami do Mixsy i Vacsy i wiele innych \"drobiazgów\". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym roku
weszłodo sprzedaży nowe urządzenie do masażu z końcówką masującą i nagrzewającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiula
Witam!!! Jeśli ktoś chce to mam do sprzedania masager do twarzy z podczerwienią ZEPTER BELLA używany, ale bardzo mało i w świetnym stanie. W oryginalnym opakowaniu. Zdjęcia dostępne na email. Właśnie się zastanawiałam czy nie wystawić go na Allegro. Aparat w 100% sprawny, bez żadnych uszkodzeń. Akumulatorki do ładowania się zużyły i trzeba kupić nowe - wchodzą 2 wielkości zwykłych paluszków. Czekam na propozycje - Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem to
tych aparatów już zepter nie serwisuje. Skąd wziąć te akumulatorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiula
Mogą być dowolne akumulatorki - zwykłe paluszki tylko do ładowania. Podstawka z zasilaczem działa jak ładowarka akumulatorków. Kupić je można na allegro (od zatrzęsienia tego) lub w każdym sklepie elektrycznym. A jako ciekawostke powiem, że można nawet wsadzić zwykłe baterie alkaiczne, nie przeznaczone do powtórnego ładowania. Bella chodzi na nich jak złoto, tylko komu by się chciało tak często odkręcać śrubkę od klapki do wymiany baterii :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksunia
Kupię osłonę nożyków, tę odkręcaną, ewentualnie też młynek, chętnych proszę o maila na kala8@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 7816
Witam. JA MAM PROBLEM Z DOCZYSZCZENIEM ZEWNĘTRZNEGO DNA, i BOKÓW PATELNI Zepter (jest brązowe), -próbowałam wielu preparatów ale nic na te zabrudzenia nie działa. A może ktoś wie ile kosztuje wyczyszczenie przez firmę i gdzie mogę to zrobić jestem z Płocka POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×