Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haniiaa

SUCHE OCZY

Polecane posty

Gość gość
Niebieski starazolin to przede wszystkim nawilżenie dla oczu i można go stosować regularnie (także na soczewki). Natomiast czerwony to raczej działa np. przy alergii, na przekrwione oczy, przy jakichś urazach. I przed jego aplikacją trzeba wyciągnąć soczewki i odczekać jakieś 15minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś robiłam sobie okłady z herbaty, żeby ulżyć oczom. Teraz zdecydowanie szybciej i lepiej pomagają mi krople starazolin niebieski. Nawilżają i łagodzą podrażnienia i działają przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście starazolin jest bardzo pomocny na suche oczy. Daje natychmiastową ulgę i wygodne jest, że można tych kropli z soczewkami używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety cierpię na zespół suchego oka, więc wiem co to znaczy mieć suche oczy. Dyskomfort to tylko część problemu, bo niestety wysuszona śluzówka często prowadzi do podrażnień. Dlatego regularnie je nawilżam kroplami starazolin. żeby skutecznie złagodzić suchość i podrażnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za podesłanie artykułu. Po jego przeczytaniu byłam u okulisty na badaniach i niestety i mnie dotknął ten problem. Soczewki kontaktowe poszły w odstawkę, okulary wróciły do łask. Ja również wspomagam się niebieskim starazolinem przy nadmiernej suchości oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często mam niestety suche oczy, zwłaszcza po długim siedzeniu przed komputerem i wtedy bardzo mi pomaga, jak sobie zakroplę niebieski starazolin, który szybko nawilża oczy (ma w składzie kwas hialuronowy) i przynosi błyskawicznie ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi bardzo odpowiada starazolin. Nie tylko działa szybko i przez długi czas, ale ma też naprawdę dobrą cenę w porównaniu z niektórymi innymi kroplami do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam tych, którzy do dzisiaj stosują rożnego rodzaju okłady. dla mnie choćby starazolin jest najlepszą opcją bo nie dość, że nie ma w sobie żadnej chemii to jest po prostu skuteczny i stosować mogę go wszędzie. te okłady to dobre ale chyba na babskie spotkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rostocka
tonska, ja chociażby lubię wszystkie naturalne metody, wolę odwiedzić dobry bazarek ze świezymi produktami niż chodzić do lekarza po krople albo okulary. Ja leków nie lubię, ale często widzę kolegę z pokoju jak stoją na jego biurku te niebieskie krople, nie wiem jak nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nachalna reklama starazolinu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca przed komputerem większości osób stała się faktem. I kiedy ja początkowo poszłam do pracy miałam wielkie problemy , aby wytrzymać te 8 godzin przed komputerem. Na pewno trzeba pić sporo wody profilaktycznie. Mnie pomogły dopiero krople z hialuronianu sodu, które udało mi się kupić http://www.pharmsupply.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobór wit. A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka sposobów, które najlepiej stosować razem: krople (najlepiej Starazolin Hydrobalance), odpowiednia dieta (polecam artykuły ze strony mojeoczy.pl) i pilnowanie, żeby dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie pieką albo swędzą oczy, to używam kropli, bo przynoszą błyskawicznie ulgę i super nawilżają oczy. Działają extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krople Starazolin hydrobalance swietnie dzialaja na suche oczy, w kilka dni mozna sie pozbyc pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niihiih
jak na razie najlepsze dla mnie sa hialeye free, zaczalem uzywac jak czesciej nosilem szkla, od szkiel oczy zawsze mnie bolaly, jak wkarpałem hialeye to było spoko, nic nie uwieralo, nawet po zdjęciu szkiel nie było tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam dobrych kropli i najlepsze są dla mnie te, o których pisze mój poprzednik. Mam wrażliwe oczy i skład jest dla mnie bardzo ważny, a te nie mają konserwantów, więc super działaja, nawilżają i dają oczom bardzo szybko ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorotka
ja też sprawdziłam hialeye wzięłam je właśnie ze względu na to, że nie mają konserwantów w składzie a nie wszystkie je zawierają, warto szukać właśnie takich bez bo można je stosować przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaly26
też stosuje hialeye z polecenia mojej siostry ona przy komputerze kazdego dnia pracuje i potrzebuje dobrego nawilzenia oczu polecila mi je i faktycznie sprawdzaja sie bo ostatnio cos mnie oczy pieka i sa suche a jak stosuje hialeye to praktycznie natychmiast pojawia sie poprawa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam neoglandynę, suplement diety. Na bazie kwasów tłuszczowych. Suche całe ciało miałam, masakra ;( Ale te suplementy pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

Ja kupuję krople nawilżające po prostu. https://www.doz.pl/apteka/p129307-DOZ_PRODUCT_Oviso_krople_do_oczu_nawilzajace_10_ml Nie wiem jak inaczej można sobie radzić z tym problemem. U mnie nasila się własnie przy długiej pracy przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Miałam tak dawniej, jak długo siedziałam przed komputerem - było to bardzo uciążliwe. Czułam jakbym pod powiekami miała tonę piasku, który drażnił mi oko. Krople z apteki średnio pomagały, pewnie dlatego, że sama je dobierałam.  Dopiero w Centre de la Vision doradzili mi właściwe. Bardzo mi to ułatwiło życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×