Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ******************************

NIANIA - wejdź może mi doradzisz

Polecane posty

Gość ******************************

Chciałabym zatrudnić nianie do dziecka prawie 9 miesięcznego.Nie będzie to praca 8 h lecz powiedźmy 2-3 razy w tygodniu.Minimum 2 godzinki,max 4.Oczekiwałabym od takiej osoby tylko spacerki(synek na spacerze śpi 2 godzinki) a jak będize zimno i deszczowo to zabawy w domku.Ile zapłacić takiej niani???? .Dodam że to by były godzinki takie popołudniowe lub wieczorne ale nie później niż do 20 (pracuje),mieskzam w małym mieście wiec ceny też pewnie są inne od większej metropoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość około
6-8 zł / h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania niania niania
to strasznie dużo jak 6-8 godzin w dodatku np pójdzie na spacer.To przy dechach ludzią płacą 5 zeta w charówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to zalezy od miasta w jakim mieszkasz i wtedy tez sa rózne stawki za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
mieszkam w bardzo małym miasteczku.Ja myślałam że 4 zł za godzinke (spacer wystarczy) gdyż synek zawsze na spacerze śpi i jest grzeczny więc taka niania namęczyć też by się nie namęczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczkowo17
ja się zgadzam na 4 zł za godzinę :) a dzieciaki uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam córkę koleżanki
na soboty.... cały dzień od 7-8 do 20.... przy czym częstowałam ją obiadem, kolacją, napojami itp.... za 20 zł była zadowolona.... to było 2 lata temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
dodam że taka niania u mnie by musiała pójśc na spacer lub czuwac nad łóżeczkiem małego jak nie wróce z pracy.Poprostu będize to zajęcie mniej wyczerpujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zaprowadza i przyprowadza dziecko ze szkoły .W sumie wychodzi jej to ok godzina dziennie i dostaje 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzgzgzgz
a na piechote idzie , czy jedzie autobusem po to dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
spacerkiem to będize ok 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania jest odpowiedzialna za dziecko w każdym momencie - czy to na spacerze czy w domu. niezależnie od tego czy dzidziuś śpi czy nie - ona poświeca swój czas. dziecko rośnie z dnia na dzień i bedzie potrzebowało coraz mniej snu. stawka powinna być taka sama jak przy zatrudnianiu niani na cały etat. dlatego z góry musisz uzgodnić z nianią jej obowiązki - również kiedy dziecko obudzi się. jeżeli twój budżet nie pozwala ci na zatrudnienie niani za powiedzmy 5zł/h (w małych miastach tak płacą) może masz zaufaną sasiadkę, która z chęcią ci pomoże za mniejsze pieniądze? ale zawsze pamiętaj że chodzi o dobro twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne stawki są przy 8h dziennie a inne za mały wymiar godzin (niestety wyższe) najlepiej znajdź studentkę, która sobie w ten sposób dorabia lub emerytkę. Pamiętaj! Umów się na spotkanie w domu przyszłej opiekunki (zobaczysz z zjakiego jest środowiska) i spisz dane z dowodu osobistego - ta ważniejsze niż sprawy finansowe :) Myślę, ze na początek, na próbę 4 - 4,5 zł a potem jeśli będziesz zadowolona można pomyśleć o małej podwyżce. Pisze to doświadczona niania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam Tobie radeeeeeeeeee
koniecznie na początku się dogadajcie w sprawie wynagrodzenia-czy będizesz płaciła dniówke czy pod koniec miesiaca(radze Tobie by podpisywała coś że dostała wynagrodzenie) byś póxniej nie maiła problemów.Powiedź czy może zapraszać kogoś pod Twoją nieobceność czy też nie,powiedx co ma nalerzeć do jej obowiazków,co moze dizeck udawac a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×