Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Cos wam powiem -tak w sekrecie moze usmiechniete bedziecie:P Witek wczoraj chcial pogadac, ale musialyscie spadac. Chłopak bardzo sie zasmucił i do domu dzis nie wrocil;) Może przejdzie mu ta złośc, bo to serio fajny gosc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
ale halo ludzie halo ?? !! co sie tutaj kurna stao??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam!!!! ja siedzialam nocke cala ale witka nie spotkalam :( i bajeczke ulozylam bo ja kaciaa jestem mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciuu droga staram się nie wychodzi - smutna rzecz obiecuję się poprawić i rymami zacząć sadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
ale halo halo halo!! co się tutaj wczora dziao??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poczytaj ma masakro działo się dużo, wino się lało bylismy sobie na bani a teraz wszyscy są ściorani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki helgo droga niech na rymach nie powinie ci sie noga :) fajna z ciebie babka jest i rymujesz takze fest i dziekuje droga moja ze sie bajka podobala gdyby nie zmora wielce nuemila nigdy bym tej bajki nie stworzyla alez prosze mile panie o porade i wskazanie co ze zmora poczac radzicie bo ta cholera znow mi zatruwa zycie mimo ze dzionek bialy jest zmora psoci jakze fest co powiecie mile panie to na pewno tak sie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tu byl wczoraj przed Toba, patrzy pusto, tupnął noga. I mamrotal cos pod nosem, wiec poczestowalam go bigosem, by mu przeszedl stan ten wrogi, bo on nie jest wcale srogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja go nie spotkalam i bigosu nie dostalam :( ze zmora sie uzeralam sunia na kolanach mi chrapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca spokoju mi nie daje, cóż to za nowe obyczaje? każą mi tu cieżko pracować a ja tak bardzo chcę z wami rymować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby zmora dała spokuj, musisz swoj przewietrzyc pokoj. Dać jej wrecz do zrozumienia, ze teraz sie wszystko zmienia. Ty nia bedziesz teraz rzadzic a jak nie, to bedzie bładzic. Daj jej w pape,kopnij w klate, tak jak znałabys karate. Wtedy ona zwatpi sobie, UWIERZ-ja tez tak robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie jem pierogi i rymuje Boze drogi topik wciaga nieslychanie zabawa jest tu wspaniala pies mi stopki bose grzeje a mialam z nim dzis w knieje zebrac jednak sie nie moge bo rymuje jak szalona sunia moja obrazona trzeba jednak zebrac sie i nad rzeke udac sie z psinka moja mila mala jedyna ukochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o madziuchno za twe rady dam ci kubek goracej czekolady teraz ja tu zadze wlasnie zmora jara na tarasie moje fajki L&M musze ja wykurzyc do cholery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
ale ludzie pytam przecie czy Wy jeszcze o czymś wiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast się gdzieś fatygować, można w domu popracować...:P helga ciesz sie ze masz prace, ja jej nie mam -duzo trace:o ale nie trace nadziei, ze sie jeszcze cosik zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie pracy szukam jednak wciaz nie trace ducha ze ja znajde w koncu trzeba by zarobic na kawalek chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kaciuu nie ma sprawy, wiem,ze to jest plan klawy:P ale zamiast czekolady goracej, wole fajki potrzebujacej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dottoressa
co to państwo tutaj jada , że tak se do rymu gada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia sluze i zapraszam do podrozy dam ci fajek caly worek jak uporasz sie ze zmora wlasnie fajki mi zabrala ta niemila zmora biala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
własnie nie wiem o czym kurde.. zaraz chyba zrobie burde.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra minela moja godzina, wzywa mnie teraz rodzina:o od razu sie czlek lepiej czuje, jak z Wami tutaj zarymuje:D Wiec trzymajcie sie ludziska, papa,siemka,dajcie pyska👄:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam mile panie gdyz dopadlo mnie wezwanie wpadne pozniej by zartowac smiac sie z wami i rymowac :D a tymczasem juz sie zwijam gdyz wybila ma godzina wszystkim szczerze daje pyska hej trzymajta sie ludziska :D z moja sunia ide w knieje choc na dworze wicher wieje :( gdy wrocimy cale zdrowe opowiemy swoje dzieje przy kielichu mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja cię cieszę strasznie nie narzekam okropniascie może mi się czasem zdarzy ale na to nie ma rady Teraz z henny już wróciłam w piekny makijaż sie zaopatrzyłam czekam na koniec mej zmiany a w między czasie rzucam rymami ;) Kaciuu miła ma kochana mam nadzieje ze Madziuchny rada dobrze ci się przysłuzyła wie dziewczyna co mówiła! W razie czego to czym prędzej daj nam znać a my z twej nędzy wnet cię szybko wybawimy i twą zmorę przepędzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż to za cudo bombo mila? czyzbys juz sie opaliła? mi by tez sie to przydalo dawaj nazwe, dawaj smiało! ja tym czasem pódje sobie bo mi cos tam w szafie skrobie powiem jeszcze tylko jedno! kocham Tigra! tak, napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszę bombo miła też bym dupke se spaliła draża troche bym podszczypała denaturatem sie doprawiła dodałabym również szczypte gęsiwa i byłabym helga super szczęśliwa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do rymu trochę to było ale gęsiwo mózg mi spaliło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam mile panie stawiam sie na wasze wezwanie z moija sunia w lesie bylam swietnie tam sie wybawilam :) aoort lapa lezy pies wszystko to moja psinka umie fest co do zmory moje panie chyba sprawie jej extra lanie wciaz w pokoju mi rozrabia i na biurku moim siada smieci z kosza wysypuje miauczy steka dupe truje egzorcyzmow chyba trzeba by wywalic ja do piekla slonce i ja w tubce mam ci od yves rocher co bronz ci da ci ;) wielce fajne to jest cudo i wystarcza na bardzo dlugo wiec polecam powiem szczerze jesli trzeba na papierze dam gwarancje moje mile co do drazy lubie lubie kokosowe kakaowe nawet i cynamonowe lecz z biedronki tylko kupie inne draze mam ja w dupie :) innych nigdy nie zakupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×