Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

za gorami za lasami no i za wielkimi rzekami zyly sobie ludki mile ktore ludzi nie gnebily lekkie byly jak obloczki bardzo piekne mialy loczki i teczowe pocalunki ktorymi obdarowywaly ludzi w blekitnej rzeczce sie kapaly i na slonku wysychaly az pewnego dnia niespodzianie moje drogie mile panie jeden z ludkow zachorowzal :( ten najstarszy Medcrcem zwany wszystki ludki zaplakane trza ratowac medrca naszego by klopotu nie bylo jakiego mysla ludki intensywnie a tu juz nadchodzi zima w koncu jeden z ludkow rzecze ja mam sposob moi mili prosze byscie sie nie martwili za ogromnym lasem borem wszak nalezy przed wieczorem kwiat cynamonu znaleźć duzy ugniesc go z kawalkiem rozy dodac wody z rzeki pieknej plaster miodu nic pajecza no i kawaleczek teczy gdy wypije to nasz medrzec wyzdrowieje ja to wiem ludki szybko to zrobily no i medrca ozdrowily teraz siedza na obloczkach i im sie w koncu smeieja oczka co zroszone lzami byly czas juz konczyc moi mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Czwarta na nad ranem? Może sen przyjdzie? Może mnie odwiedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w pracy juz od rana i jestem troche wyczerpana ale jak pomysle o sjescie i ze zyje w takim miescie to cholera mnie strzela ze nie ma ze mną mojego Tajgera! bo tygrysy fajne chlopy nikt nie powie ze jełopy! moze wkrotce sie odezwe, po namysle- tak to pewne zaba kocha tigrowatego skonczy rymowac dlatego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jak wam leci, ja dziś zbieram w domku śmieci, teraz się nudzę cholernie, czuję najwyżej mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,ze słonce bedzie świeciło, by sie poopalać-tak mi sie smiło. A tu dzisiaj znowu słota, ze zdenerwowania kopnęłam kota:P Teraz miałczy kotek rudy i pies szczeka ze swej budy. Szczur w akwarium ciagle śpi, czyżby tez był na mnie zły?:o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy własnie sobie i mnie rączki świerzbią obie bo ja ryma chce zapodać i się wam tu przypodobać :P skupić się ja dziś nie zdołam bo wciaż myslę czy podołam rymka fajnego wam tu ułożyć a następnie obiad spożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciuu droga jesteś klawa rymami rzucasz jak z rękawa piękną bajkę wymyśliłaś aż sie łza mi zakręciła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciebie Madziuchna niedobrota przestań męczyć swego kota on biedaczek nic nie winien że masz kaca po tym winie i że słońce nie przyświeca toć tu nie jest przecież Grecja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
To mnie właśnie w Polsce wkurza: zimno, chmura, grad i burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spotkała mnie fascynujaca przygoda, poszłam z kumpela kupic sobie loda. Pod wieczkiem czekała niespodzianka, WYGRAŁAM!!!!krzyknęła koleżanka. Zagladam pod swoje-pełne zdenerwowanie, JA TEZ WYGRAŁAM!!!miłe rozczarowanie:D Morała taki z tego dwa lody w cenie jednego:P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymy mi sie podobaja same w usta mi wpadaja helga az mnie pochwalila bo to droga helga mila :) madziu babko Ty niedobra masz nie meczyc swego kota helgo bombo czekam na was mamy maly tu ambaras napuscimy na madzie zmore nie bedzie kotkow dreczyc od tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________________aldonkaaa
bajka kacii jest the best :D prosze wiecej kaciu droga nie chce zeby na rymach powinela Ci sie noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko lekko go kopnęłam przy tym sie usmiechnęłam:P Ja nie mecze wcale kotow ani innych kaszalotów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko jestes zla dlatego mowie ci papa kotkow meczyc nie powinnas coz kocina ci jest winna? lapkli cztery uszka dwa to kocina mala ma on malutki duza ty jego czasem gryza pchly nie mecz kotkow od tej pory no bo cie poszczuje zmora a jak ona ci dopiecze to uciekniesz gdzie pieprz rosnie czlecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna gratuluje loda! toz to zajefajna przygoda :) tez bym sobie cos podjadla zebym w pracy z glodu nie padła. jeszcze tylko dwie godziny to sa chyba jakies kpiny! nie dam rady, nie wytrzymam dzisja sobie nie pokimam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie godziny to jest malo nieco wiecej by sie zdalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ze względu na brak czasu moje rymy poszły do lasu... potem jeszcze tutaj wpadne zarymuje jakos ladnie. wiec trzymajcie sie dziewczęta, niech kazda o rymach pamieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna zajefajna stopke masz chyba jakis patent znasz wracaj szybko i pamietaj o przyjaznych ci tu dziewczetach helgo droga co sie dzieje? czyzby twoje rymy poszly w knieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kotkow juz nie tykam[czyt: nie dotykam] jeszcze chwile, potem znikam. Teraz jem sobie obiadek, ktory ugotowal dzidek.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec smacznego mila moja i kocince daj tez obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niedobre z ciebie dziewcze trza ci krwi utoczyc troszeczke zmore wezwe na posilki utne ci jezyk kawalkiem pilki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki lubia mleczko biale czy sa duze czy sa male moze rybki daj kawalek i smietanki slodkiej bialej wdzieczna bedzie ci kocina lapka tracac cie zaczyna bawic chce sie niespodzianie i jak chce niech tak sie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabara nara nara
trutu tutu majtki z drutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalabym jej teraz wszystko, lecz zostalo jeszcze psisko:P ja kocham bardzo zwierzeta, niech to kazdy zapamieta. A z tym kotem żarty byly, dobrze,ze sie juz skończyły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda nam się tu szykuje kot szczesliwy mleko pije kacia z madziuchna pogodzone juz szykuja rymy szalone :D Ja na wizytę wciąż oczekuje jak mnie nie wezmą, postawię dwóje:P cierpliwość na u kresu jest jak będa zła to porymuję fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psisko piekne pewnie nieslychanie a wiec okaz mu swe milowanie :D na spacerek wez nad rzeczke rzuc kolorowa pileczke niechaj siada lape daje uszka czujnie niech postawi psiska piekne wierne sa oczka czarne ogon grom :D lapke daje aportuje helga dalej nie rymuje :( helgo musisz sie poprawic z nami w rymy sie zabawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mala suczke mam oczka czarne i bardzo ja kocham waze cale cztery kilo no i jest naprawde mila dżoka zwie sie juz od dawna piekna jest mila i powabna wierna takze nieslychanie zawsze przychodzi na me wezwanie w lozku moim czasem spi czasem zas ja gryza pchly lapke daje aportuje :D helga wreszcie nam rymuje powrocila helga mila z nami w tymy sie zabawila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×