Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Idę teraz sprawdzać sale pracę na dziś kończę w chwale ogarnął mnie dziki śmiech idę do domu teraz coś zjeść dorwę konia z kopytami i go pożre wraz z herami :P bo ja jestem dziki zwierz któremu po głowie skacze wesz i do końca już zgłupiałam mózgu nie mam, to ci sprawa już nie pisze głupot tu wrócę później, będzie tłum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę teraz sprawdzać sale pracę na dziś kończę w chwale ogarnął mnie dziki śmiech idę do domu teraz coś zjeść dorwę konia z kopytami i go pożre wraz z herami :P bo ja jestem dziki zwierz któremu po głowie skacze wesz i do końca już zgłupiałam mózgu nie mam, to ci sprawa już nie pisze głupot tu wrócę później, będzie tłum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mi ty dzis wykładasz pomyślę nad tym choć trudna to sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mi ty dzis wykładasz pomyślę nad tym choć trudna to sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez musze uciekac z ta sprawa nie moge zwlekac. Wiec wieczorem sie spotkamy, Uzywając rymow-pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga bombo nie przeklinaj fajna z ciebie jest dziewczyna i przekleństwa nie pasują a te k***wy ci marnują tyle wdzięku co niemiara więc nie kur**j ma kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy helgunia i madziunia to się znaja takie szczegóły o sobie tutaj zapodają helga wie o madzi chrześniaku madzia o helgi przystojniaku ja już jestem wypoczęta skośne mrużę swe oczęta na gorzałkę się szykuję siły witalne przywołuję jeśli chodzi o księciunia to ustawiam się w kolejce ja chcę swego księcia mieć byle nie był on jak cieć ma być smukły i wysoki piękny blondyn niebieskooki opiekuńczy i oddany w domu przyłóż go do rany ba być cudny niczym ja czyli szpetna aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie mile panie jestem na wasze rozkazanie co do ksiecia trudna sprawa na ironie to zakrawa helga bomba i aniela i kazda chce miec mena cos poradzic na to musze bo mi takze z;le na duszy takze swego ksiecia szukam w niemalowane drewno pukam pod drabina nie przechodze a jak porzebiegnie po drodxe kocur czarny co ma pchly to zawracam nie ma bata niech komus innemu przez droge przelata helgo moja droga mila jakzes juz uczynila co ci radze a w to wierze spisz ze teraz na papierze jak wygladac ma ow ksiaze i czy mowic ma tez madrze napisz czego oczekujesz a ja ksiecia przyszykuje anielcino moja droga a dla ciebie jest przestroga musisz takze naszkicwac ow ideal namalowac no i o nim porymowac i postawic mi flaszeczke no i duza szrloteczke wtedy uwiesz anielko mi ksiecia tobie zesle w mig bomba moja mila droga heldze sie nie powinie noga taka laska jak ona ksieciow moze miec wiecej niz dwa teraz zdrowko pije wasze i dla zmory warze kasze bede pozniej drogie me wodki z wami napije sie no i pieknie porymuje byscie mi nie postawily dwoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ochrone zabiegalam i na gg napisalam do moderii naszej milej bo to super jest dziewczyna topik wziela pod ochrone i nie zniknie zadna strona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na rymy nie mam siły, tak mnie harce wymęczyły, krótkie będa moje słowa, choć zabawa jest morowa :) Talent dziewczyny ujawniły, gdy tylko wódeczki popiły, zrobiło się wesoło, choś niektórzy pukają sie w czoło, ja tam lubię rymowanki, jak kokoszka swe pisanki, jak kogucik swe kokoszki, jak panie seksowne pończoszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow pijemy drogie panie? alkoholik ze mnie sie stanie:P lecz nie grymasze, tez sie napije, bo kto pije lepiej zyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze po chalupie zmora krazy po chalupie i odkurza me mieszkanie ja mam za to za zadanie naszykowac super danie :D chyba zmorze dam posade ona jedna daje rade ma chalupe cala sprzatnac teraz pedze sie wykapac zjesc kolacje moje mile setke sobie walnac w szyje i powracam drogie panie tutaj wnet na rymowanie ps. pomarancza jest bez szansy nigdy tutaj nie zatanczy nie wypije nie zrymuje niech ja nagle strzela ch..... e :D precz mowimy podszywaczom oni jojczą beczą placz miejsca tu dla takich nie ma teraz ide zjesc se chleba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy były dzisiaj harce, na ogromnej kserokopiarce, tylko myśli kudłatych nie miejcie, i ze mnie sie nie śmiejcie, dwie ryzy papieru zużyłam, aż się cała zakurzyłam lakier zdrałam też z paznkokci, pozdzeirałam skórę z łokci, terz siedzę ledwo żywa, nikt się do mnie nie odzywa, sama w domu siedze sobie, myśli krązą mi po głowie, chyba łyczek winka sobie sprawie, w rymowanki się pobawię, bo to topik jest chroniony, nawet nie jest zażółcony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisze to co mysle, no a potem tutaj wysle. Nich sie kazdy puka w czoło, lecz jest tutaj wszak wesoło. Fajowych ludzi tu poznałam, lecz sie jeszcze nie zakochałam. tak jak niektore- szukam faceta, lecz by nie byl to asceta. W samotnosci tez nie jest nudno, nie znajde go-powiem trudno:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz mam dylemat, o włosach to jest temat. Chce sie obciac-nie wiem jak i pomysłow mi wrecz brak:( Moze zrobie łysa glace i tak za to nic nie płace;) albo na krotko sie zetne, ale tak wygladam wrednie:) cos wymysle jeszcze moze, albo siostra mi pomoze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łysa glaca u faceta, to jest coś co mnie podnieca :P mnie mężatce nie wypada, tak na forum się spowiadać, temat łpodniet zakończony, wracam już do roli \"grzecznej\" żony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mielismy narobic, musisz tutaj troszke pobyc. Wtedy odpowiedz padnie, czytaj,rymuj-a dokładnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko troszke podciac wloski po co wiecej? czas beztroski juz sie skonczyl moze trzeba ufarbowac na rozowo zamalowac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Tam wile długie hery, to mnie rajcuje i to wery:P lubie jak ma facet włosy, lecz nie chodzi przy tym bosy i niech przy tym jest zadbany, a nie jakis rozczochrany:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kolorek, to leciutki, byle nie był różowiutki, ładny brąz rzuć na czuprynkę, albozrób z siebie blondynkę, ja mam brąz czekoladowy, a pod słońce wręcz miodowy, z miodem troszkę przesadziłam, i z rudością pomyliłam, tak więc ścinaj ale lekko, farby nałóż małe ździebko, będziesz sexi i powabna, o do tego bardzo zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHLOPEK
Niezależnie jakie włosy są na głowie bylebyła mądra - każdy powie, co sam kapkę oleju we lbie ma Jak nie chwaląs się - sam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z blondem u mnie ciEzko bedzie, ja mam czarne i to wszedzie:P:D:D chyba zetne,ale troszke potEm zrobie mokra włoszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciu moja miła, droga :-) szarloteczka już gotowa i wódeczka wyborowa szkic księciunia już zrobiony taki szuka pewnie żony żoną księcia ja zostanę piękny będzie każdy ranek będzie nosił mnie na rękach będzie szeptał czułe słówka będzie mój i tylko mój za mnie pójdzie w każdy bój będzie walczył w mej obronie a ja łzy już nie uronię bo szczęśliwa będę wielce cudne życie będę wieść kaci chwała jest i cześć oj zachciało mi się jeść apetycik mam na księcia będzie on z kaci zaklęcia już nie mogę się doczekać z zaklęciem nie można długo zwlekać także kaciu czyń uroki bo w mych żyłach wrze już krew to miłości wzywa zew :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopek tutaj zarymował, i od razu wywnioskował, ze ma olej w swojej główce, moze i nawet w lodowce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlapnij na zielono wszak wakacje czas szalony mpoze jednak na niebiesko a do tego dopnij treske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHLOPEK
Jestem księciunio , mam swą świtę Szukam żony- mądrej, często mytej Ale jedno wszem i wobec rzecz tu muszę Że szpetną Anielę uduszę .... Prawiczkiem zostać wolę - może ? Niż z Anielą dzielić łoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×