Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Bardzo lubię rym majowy całkiem nieźle ima się głowy, jutro pójdę na majówkę, jesli znajdę jakąś stówke, będę smażyć se kaszankę wezmę wręce też skakanke. A wieczorkiem strzelę drina i wesoła będzie mina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za piękny topik idę dalej Odczyniać uroki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spokój dla mej głowy jutro rym będzie gotowy, trochę pospię, pogrymaszę zjem gryczaną sobie kaszę po obiadku ja koniecznie łykne piwko i już wiecznie będzie z wami rymowanie już nie tylko na sniadanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Za przyczyną taboretu dziś nie miałam internetu. Jestem trochę więc spóźniona, lecz już wstępnie upojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już całkiem w marginesie spiewać kocham sobie w lesie ... Jutro panie ukochane obiecuję wam nagranie :P dzisiaj zycze miłej nocki no i także inne klocki ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy Cie goraco, zawsze jest tu wzruszajaco:P jutro pewnie beda skutki dzisiejszego picia wodki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Ale - niech Was to nie zdziwi - zaraz wrąbię sobie kiwi i oglądać pójdę TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ta hlega sie podziewa? pewnie chodzi kolo drzewa:P oby zaraz dołączyła bo ekipa sie wukruszyła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz pisac? ja pomoge:P tylko polece po toge;) ja Cie na duchu podniose wiecej nie rycz,bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośród zuchwałej gawiedzi Staruszek sobie siedzi. Pykając po cichu fajeczkę Czyta tę dziwną bajeczkę Radość wielką okazuje Kiedy młodzież tak rymuje Aż się łezka w oku kręci ku... Kochanowskiego pamięci Któż jednak wspomina dziada Co pod lipy cieniem siadał ? Kto czytuje jeszcze fraszki Kiedy wszędzie puste flaszki? Wtem Staruszek sie zasmucił Bajdurzenia swe ukrócił I do pryka się ładuje Bo tam Babcia wyczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staruszka znam ze szkoły, był to człek czsem wesoly. pol piwa- drogi czlowieku nie masz dla mnie jakiegos leku?? Wodka mie sie juz skończyla piwa bym sie teraz napiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tutaj juz nikogo? zaczynam byc nastawiona wrogo😠:D:D:D porymowało by sie jeszcze, choc wiem,ze z nas nie sa wieszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo bombeczko tez tak zrobie, Słodkich snow życze na zdrowie:) Bys jutro wypoczeta byla i tutaj znowu wstapiła:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa tez sie tu wpisuje choc nie czuje ze rymuje obiecuje sie poprawic oraz w rymy sie zabawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ciebie moja miła, jakżeś tutaj trafiła? Spac sie nie chce i dlatego szukam kogos tu miłego. Kto tez nie spi i rymuje, sem go mozy,ale czuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje moi mili chwile mnie nie było a wyśta juz sie rozpili tu wódeczka poleweczka jest i pewno zagryzeczka wiec dołączam sie i ja nie odchodzcie mówie wam! napijcie sie ze mna choć jednego proszę was, strzemiennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkk
bomba no co Ty ? w niebie wódki nie piją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Baczność! Stop! A gdzie są rymy? Tu bez rymów nie wchodzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo droga dzieki ci ze kielicha postawiłaś mi wypiję z tobą z chęcią bo opary mnie już necą a po dniu tak cieżkim srogim trza relaksu zaznać trochę poczuć sie jak w niebie trzeba po kielichu bedzie gleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Jakiś gość, ksywa "no takkkkk" poszedł tu idei wspak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymy rymy rymowanki i dla bomby i dla hanki a bez rymów poszli precz rym podstawą tutaj jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno wódki za dużo zażył mózg z językiem nie idą mu w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×