Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Ech nie wierze co sie stalo.. tyle tu kiedys osob rymowalo, a teraz..? wszyscy o rymach zapomnieli i w ten sposob nasz topik diabli wzieli:( ja go jednak tak nie porzuce i kilka rymow tu moich wrzuce. Przypomne czasy stare jak rymowalismy tu doskonale. Smiechu co niemiara bylo, litrami wodke sie pilo, byly spiewy ,tance, wzloty byly i milosne klopoty.... dosyc tego wspominania wstawiac mi sie do rymowania.. chyba,ze juz nie potraficie rymowac jak wczesniej -znakomicie..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę fajny topik nowy więc się włączam do rozmowy i nadzieje żywię wielką że przyjmiecie mnie tu cieło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Madziu za te słowa I zaczynam rym od nowa: A że rymów to początki trudno wybrać dobre wątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów Ci bardzo podziękuję I tak sobie porymuję : Nie potrafię się dziś skupić By więc się dziś nie wygłupić Powiem cicho w tejże chwili: Dobrej nocki, moi Mili!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy? na powaznie? lepiej napisz cos nam ladnie noc sie dobrze nie zaczela Kasia jeszcze nie zasnela wiec niech chwyta klawiature wiec niech smialo nam rymuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia spać się nie wybiera Dziś energia ją rozpiera A że artystyczna dusza Z chmur niebieskich się nie rusza!:) Ale rymy to rzecz żmudna teliwizja je utrudnia A że gwiazdy tam śpiewają Kasi główkę odmóżdżają:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się do Was dziś przyłączę bo ten wieczór taki sobie właśnie piwko sobie sączę może nawet kromkę zrobię. Gdy już rymnę wierszyk krótki zjem, popiję, ziewnę sobie zastanowię się minutkę co wogóle tutaj robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nam sie ozywila, rymem znow nas uraczyla zuch dziewczyna daje slowo! a co z mydlem ma krolowo? propozycja wiec jest taka; wylacz swinstwo zmien sie w ptaka do swych chmur niebieskich lec bo my rymow chcemy chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie Państwo, ja tu nowa A już nocy tej królowa:P Program się na szczęście skończył Lecz kolejny się przełączył:D Mimo tego dzielna jestem i rymuję pełnym gestem:) Mimo tego zaraz spadam Choć tak fajnie tutaj gadam Pies spacerku się domaga No a na to, jedna rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz wieczor taki sobie? pije piwko nic nie robie? ja niestety w pracy siedze i bez piwa sie tu biedze bez luzeczka, bez kobiety, swiat brutalny jest niestety, nie ma nawet psa piechura ktory spaceruje w chmurach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Świnkowa
Ja bym chciała nie tak wiele, Lecz dalekie są me cele, Raz znikają a raz są, Głaszczą, szarpią duszę mą, To co inni mają codzień, Żyje tylko w mych marzeniach, Cóż poradzić? Chce się czegoś, Czego tak naprawdę nie ma... (Nastrój mam filozoficzny, bo mnie dręczy brak specyficzny:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Świnki
Hyhyhy...to pisałam, ja Mama_Świnki, małej nieistniejącej kruszynki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotni wieczór rc w pracy spędził dlatego troszkę tu pogawędził Ja senna byłam wszystko wypiłam i do łóżeczka się położyłam. Wczoraj biesiada na imieninach więc znowu piłam troszeczkę wina Lecz dzisiaj mówię \"basta\"! procentom i wieczór zdrowy spędzicie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nie! uswiadomcie mnie! czy to znaczy ze prania prasowanie to 100%-towe kobiecosci realizowanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie oraz prasowanie, To również i męskie zadanie. Gdy kobieta w pocie czoła, Biega dokoła. Pomóc jej należy Nawet jak się właśnie leży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo dzis zjebana bo od rana zapierdalam na uczelni, troche w domu komu sie chce robic? komu? zniesmaczona całym światem idę spać już, razem z bratem może fajne coś się przyśni może znikną czarne myśl ?! papierosa już wypalam w półprzysiada wypierdalam ! ahoj! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie i prasowanie? zartujecie drogie Panie! lezenie i dyrygowanie to godne macho zadanie! tlumaczenie matematyki, wyjasnianie praw fizyki, no i najwazniejsza sprawa; ktora dreszczami Was napawa: swej Pani rozkoszy dawanie, wielbiene pieszczenie glaskanie, i wiele tajemnych czynnosci, w tej drodze ku przyjemnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koronki kto ma wyprać? I jedwabne prześcieradła? Piękną Panią chciałbyś wybrać By życzenia Twe odgadła. Chcesz ją widzieć jak boginię gdy kusząca leży w bieli pieścić jej nie tylko szyję Byle w pachnącej pościeli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo czarnuchy, Yo laseczki, teraz bajka z innej beczki, laska zawsze zimna suka, wciąz narzeka, chłopa szuka jednak facet to madrala, szybko pozna czy ta lala daje słowa bez pokrycia, handel tyłkiem, obietnica? nasz damy bajerują, swoją cipke ofiarują jak podjedziesz mercem bracie, ona szybko sciaga gacie - my jestesmy przeciez damy za walute obciągamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymem ostrym tu zawialo tylko czegos brakowalo?! nasuwa sie jedno pytanie i pewnie znacie odpowiedz na nie:) czy my damy czy nie damy?? bo faceci to sa chamyyyy!!!! wszystkie chlopy to jełopyyy i smierdzace maja stopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo Madziucha chcesz rymowac, czy Cie szybko spenetrowac, wiem ze cierpisz z braku chłopa, bo wciaz jestes ciut za młoda choc to problem jest znikomy, masz ochote problem z glowy tylko popros bardzo ładnie to przeczepie Ciebie zgrabnie cała pieknie ogolona, jest juz duza i gotowa brodaweczki jak talerze chyba zaraz nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za młoda--ty zartujesz chyba kiepsko sie dzis czujesz:P na bark chlopa nie narzekam i ochote swa przeczekam:) prosic wiec nie mam ochoty na te daremne pieszczoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak teraz powiem szczerze to co mialas w duzej mierze tylko wspolne bylo z nazwy nic po za tym, zero jazdy! me pieszczoty pierwsza klasa, raz sie oddasz, i zapraszasz bym znow cialo twoje wylizal bym twe cycki juz nagryzal przykro bardzo jednak musze stwierdzic prawde z animuszem niby jestes w zwiazku stalym a nie umiesz ssac mej pały :) jest ogromna to przyznaje jednak z tego co nadajesz masz cipeczke wyborowa na paseczek ogoloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do męskich aspiracji, Wzięlibyście się do robienia kolacji, By umilić kobiecie, Życie z Wami w duecie...:) Każda pani cicho marzy, Że się pranie zrobić odważy, Leniwiec kanapus jej uroczy, I wtedy z nim chętnie do łóżeczka wskoczy...:) Bo gdy kobieta jest wypoczęta, Jest dla partnera bardziej ponętna, Więc słodcy, uroczy, przemili panowie, Dbajcie o kobiet swoich zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×