Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Oj, biada nam w Kaczogrodzie Zyc by sie chcialo w wygodzie Zeby wlasne mieszkanko bylo I na zycie spokojnie starczylo Niewiele wiecej bym chciala Juz bym do Polski wracala No, ale skoro nie ma i bida To wyjechala Brunhilda I jest mi smutno i teskno Za moja dupeczka meska Za moim ukochanym Niestety, niedogrzanym Ale juz wkrotce przyjade I musi mi dac rade :D Bede plonac z pozadania I wielkie miec wymagania Bedzie piescil i calowal Beda swiete moje slowa I na rekach niech mnie nosi Bo o to kochana poprosi Na ochodne w pupe go klepne I znow na Wyspy sie smutno powleke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunia marzy o mieszkaniu, o jedzeniu i kochaniu. Wszystko to, w kaczo grodzie mieć by chciała, Romantyczna Brunia mała. Dzieciaczka by chętnie powiła, I przy kominku czas traciła. A tak jeździ świat poznaje, Piękne śród morskie kraje. Że za chlebem pojechała, Czemuś wcześniej nie wspomniałam. Ludzie z grodu uciekają, Rządów naszych nie uznają. Kabarety w białym domu Czy się podobają, komu? Mówmy lepiej o kochaniu niż o rządów sprawowaniu Bo kochanie ludzka sprawa, i przyjemna to zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ciociu droga Jam jest nieboga Wyjezdzac nie chcialam A na dodatek zostalam Wracac nie mam do czego Zal tylko ukochanego... Musze zarabiac na M1 A pozniej zadbam o niego+siebie. A o milosci coz tu powiedzec Raz dobrze a raz zle sie wiedzie Sa uniesienia i watpliwosci A to z powodu ..odleglosci. I to Brudzia ma z tym problem Bo kochas czeka z uporem Nie wiem,czy spotkac sie,czy nie Kiedy wroce - ktoz to wie Moze zamiast kochasia w wirtualu Lepiej miec kumpla w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do bzykania Och, bzykanko, slodkie figlowanie! Lubia Cie i panowie i panie Dotlenia, odmladza dodaje wigoru Jest uwienczeniem meskego uporu Dotlenia organizm, lat odejmuje I sprawia,ze czlowiek jak zwierzak sie czuje :D Mozna chrumkac mozna mlaskać, Oraz w dupsko kogoś plaskać Czasem gratis niespodzianka milusia W postaci malego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia wenę wielką czuje o orgazmach wciąż rymuje o rozkoszach wielkich ciała bo bzykanko by pewno chciała:P Brudziu droga helga cię wspiera i czeka z tobą na wielkiego ogiera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta się zbliżają wiec się rymy mnie trzymają i z okazji tej życzenia wam złożę że hej! Dużo zdrowia i radości niech przez Święta u Was gości:classic_cool: Więcej Wam nie życzę bo ze wzruszenia się poryczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to wszystko chole.ra Nie bylo ujezdzania ogiera Byla Kocura mina ckliwa Ale Brudzia podejrzliwa Cos nie tak bylo Cos sie nie zgodzilo Niepotrzebna moja do Polszy pielgrzymka Brudzia wciaz cnotka-niewydymka I dobrze, bo tam jest inna I nie zwiedzie jego minka niewinna Brunhilda na piecie sie odwrocila I smialo ku wyjsciu pospieszyla Kocur dostal kosza,ze az milo A za Brudzia sie juz kurzylo Teraz znowu on robi pochody Obalic chce mailem moje powody Powodzenia mu mozna zyczyc Bo na przychylnosc raczej nie moze liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynie ogiera się chciało, ale nawet starej szkapy dla niej nie zostało, O świątecznych jajkach też nic nie wspomina, zatem i tu nas nie czeka żadna ciekawa nowina Czyżby Brudzia zakonu podwoje odwiedziła, czyżby nam cnotliwa taka była? Jak to Brudziu z tym kochaniem, i ogierów ujeżdżaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o was pomyślałam i natychmiast go ujrzałam zapomniany topik z rymami i wspaniałymi dziewczynami ... Miło was widzieć w zdrowiu i urodzie w dobrym nastroju i zgodzie , jesli pozwolicie zagladać czasami i ja was uraczę swoimi rymami. Chociaż za bardzo nie wiem jak leżac na boku czy na wznak rym w mojej głowie pojawia się i tak. Do szuflady wierszy nie piszę niestety taki los zapracowanej kobiety i matki dzieciatka prawie dorosłego coraz bardziej samodzielnego. Jesli jesteście, będe i ja rymowac na 102 :) I od czasu do czasu z wami kielich podniosę coś dobrego zawsze przyniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rymów adwokata zapraszamy, i w gronie swym radośnie witamy. Rymuj nam kobieto doświadczona, dużym dzieckiem obdarzona. Ja dzieciaczki też posiadam, bajek im nie opowiadam, ale kiedy były małe, a lat było to już naście bajki chętnie im czytałam i do snu ładnie śpiewałam :) Dziś mi rolę media zjadły, no i śnieżkę nam ukradli. W zamian potworyi nam dali, by i duzi też się bali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy zapodziali, Czyżby rymów zaprzestali. :( Może ktoś tu rym mi wkręci, No nie bądźcie tacy święci. O kochaniu, balowaniu, jaj jedzeniu, czy paleniu Niechaj każda rym układa Żaby ciocia była rada, by się z wami uśmiechała, i też rymy układała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co 77 maja w dacie ## niech dziekuja ladnie tacie;) i mama moze zebrac uklony ## bo 1977 to rocznik szalony;););) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu dobra ciociu miła chcesz żebym ci ryma ułożyła o kochaniu i balowaniu a także o jaj zjadaniu? Cóż kiedy coraz rzadziej rymuję a przez to weny nie czuję ale może coś z siebie wyduszę ryma wycisnę jak jajo do wydmuszek ( :o ) Po tym co przed chwila napisałam kompletnie sie załamałam :O Idę wieczorem do kina bo ze mnie wstrętna gadzina poszukam natchnienia w tłumie i ryma napiszę wam szumie zmażę wstyd których sie okryłam gdy rymy dzisiejsze spłodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach za rymy dziekuje I sama zarymuje Ze jestem z 77-mego Roku szalonego Trzydziestka stuknie mi lada dzien Wcale nie marwie sie Dojrzala bede kobieta I dojrzalego tez chce faceta Zeby nie krecil nie lawirowal Tylko Brudzie po prostu... milowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo jestem spracowana ostatnimi czasy aż mam w w mięśniach i głowie zakwasy, trudno mózg zmusic do rymowania kiedy mu w głowie poduszka do przytulania. Ale miło rzucic okiem na forum rymowane nawet jesli ciało jest spracowane. Duzo usmiechów wam zyczę i pomysłow wiele każdego dnia i oczywiście w niedzielę, jesli nie wyruszycie w plenery jesli macie oczywiście odkurzone rowery. Mój rower czeka dętki naprawy inaczej wyjazd będzie bardzo kulawy. dzisiaj jeszcze deszczyk i wiaterek się panoszył ale ponoć od weekendu słoneczko zagości . Czekam niecierpliwie soboty i nie chcę żadnej słoty. Chce mi się słońca, drineczka i ... seksu bez odziezy nawet takiej weterance jak ja się nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokacie ściągaj gacie to seks będzie miły bracie:P Oczywiście helga żartuje bo sie z tego nic nie wykluje w gaciach adwokata ni ma żadnego ptaka bo to kobieta z krwi i kości i seks dziś na topiku nie zagości 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Priekrasna, Ty żeś w betach? A myślałam, żeś kobieta mocy pełna, .... jak atleta. Więc się kuruj, bo Waszeci czeka wierne grono dzieci. Helgę także coś zmożyło, Prześcieradło się zbiesiło a Adwokat , ten z urzędu, na rowerze bez popędu, za Ciotuni dobrą radą Helcię maca z duża swadą. Za to Czapka od słoneczka Tu podnosi topik.... zdeczka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie bez macanek bo to piękny jest poranek dużo słońca i radości nie zabraknie też miłości oczywiscie czystej i duchowej a nie tej pościelowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgo! witaj !.. skowroneczku cieszy mnie że przy słoneczku dziubek tutaj wychyliłaś moje serce ucieszyłaś. Bo myślałam że się zbiesił cały zespół i zawiesił jakiś Modern , topik cudny. Wiem że bardzo jest on trudny I po większym weny wzlocie Wszystkie Panie są w kłopocie, generują w łóżkach siły i w ten temat będą biły całą swoją weną twórczą aż się siły znowu skurczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuszczaj czapko miła skoroś u nas zagościła powiem ci czapeczko miła ześ mnie swym nickiem ucieszyła czapka z daszkiem bowiem mi sie kojarzy z czapka Witka kto tu długo siedzi, ten to zauważył Witek bowiem ten topik założył i w nasze ręce z pokorą złożył teraz o niego wszystkie dbamy na dobre i złe przy nim trwamy czasem przerwy się zdarzają ale nas nie przerażają topik nasz jest wieczny choć czasami bardzo grzeszny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia ma 29 czasu lokalnego A juz 30 latek czasu polskiego! Niniejszym, mile panie, zaczynam polewanie: Szampana Zeby rozluznic panie i pana Winka Zeby slodsza byla minka Wodeczke Zeby zaszumialo zdeczke I litrami piwo Zeby sie rozkrecic z bibą Zapraszam mile panie Do Brudzi na balowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już siedemsetny wpis wiec niech bedzie bis pozna pora juz scieram z biurka kurz ide w koncu spanko a rano : sniadanko!!!!! ps. suche jak platki nesKŁIK 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ! pierona! znowu żem się zarobiła, kasy nima, ..... lecz wróciłam coby zerknąć oczetami ..... ... forum żyje! ....ja żem z Wami. A .. czapeczka, moja mała wciaż się szwenda i bezmała, tam i ówdzie występuje, lecz najlepiej ....tu sie czuje. W \"me tematy\" Was wsadziłam, z daszkiem kiedyś już tu byłam, lecz nieśmiała jam kobita wpadnę jeszcze? ..... i kwita. .... Ps.Jeśli pozwolicie i duszyczkę przytulicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×