Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

O! .. Brunhildo, alem gapa urodzinki masz więc, łapa z 🌻 kwiatkiem k Tobie się wychyla z życzeniami, niech ta chwila przetrwa jeszcze cały wiek boś Ty bardzo fajny Człek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego Brudziu miła życzę abyś sie dziś wybawiła poza tym dużo radości z naszej szarej rzeczywistości duzo zdrowia i uśmiechu bardzo mało płaczu i beku mnóstwo dzikiej przyjemności z pięknej i szczerej miłości no i pięknego rycerza który Brudzie okiem zmierza potem weźmie do łóżeczka i porozwesela z deczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinki Brudzi były, co me oczy przegapiły. Zatem składam Ci życzenie, niech się spełni Twe marzenie, niech Ci zdrowie dopisuje no i radość w sercu gości. Niech w nim jest dużo miłości. Za Twe zdrówko wychyliłam i łyk kawy już wypiłam, sto całusków kablem leci, niech nie zginą nam w tej sieci. Na tym kończę swe życzenia, niech nadejdzie moc spełnienia i niech Brudzia nam rymuje, weny nadmiar zawsze czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapko, za wsparcie dziekuje Ale troche kombinuje Mam okazje super psikusa mu zrobic Zeby go troche za nos powodzic I zeby mial zmartwienie nie lada I popamietal, ze nie wypada Kobietom klamac i je oszukiwac Wiec niech go moze Brudzia wykiwa? Na pewno nie znize sie do jego poziomu Ale moge ubaw miec po kryjomu Bedzie sie martwil, na rzesach stawal Zeby nie stala sie taka sprawa Jaka ja mu pieknie zasugeruje Zobaczymy jak on sie poczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! .. Brunhildo! ...takej trzym! .. niech wie Chłop gdzie Rzym , gdzie Krym. ...... Buźki Ci przesyłam wielkie, i otwieram już butelke cobyś Dziada postraszyła i w tej walce zwyciężyła. ....... Lecz, niestety muszę rzec że niestety, straszna rzecz, często w walce, Ten Wygrany sum sumarum, jest przegrany. ...... Tom, niestety, doswiadczyła Gdym Starego przegoniła. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat cos się rozlatuje trochę kliknę, niech szybuje w górę listy, bo ja czuję że wrócicie ......moze marzę sobie skrycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu pustki są niemiłe więc się wpraszam na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapko z Daszkiem ,takie zycie Przy chol.ernym pasozycie Ale zamiast byc ofiara Mozna pomyslec nad kara Tyle kobiet skrzywdzil, krzywdzi Niech sie wreszcie ON powstydzi Mam haki i haczyki Za te wszystkie jego triki Nade mna przez lata litosci nie mial Moze czas,zeby pocierpial, Zostal sam pogardzony I niezle upokorzony Moge zrobic wiele podlosci Ale mam wiecej litosci Niz on nade mna Wiem jedno Jemu odplace nie wiem jeszcze ile Ale mam jeszcze na rozmyslania chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kida! witaj że Kobito! Skrobnij do Nas, bo to mi to cosik pachnie babską zmową, Brudzia, tylko rusza głową jak tu trzasnąć pasożyta ja wtóruję Jej,... i kwita! A tymczasem na Sygfryda nowa pomoc Nam się przyda. ....... Pisz o sobie, jak Ci leci? masz?, .. czy będziesz miała dzieci? możeś Babcią już została? Nam tu cni się, bo bez mała Wszystkie gdzieś się poturlały Tylko dwie się, .. My,.. ostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu także z boku czyham a jak bedzie czas - poklikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknij, że Waszeci, bo czas nieustrannie leci. Stypę dzisiaj zaliczyłam i okrutnie się zbiesiłam na paskudny upływ czasu ............................. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno, zimno, zimno prawie pada śnieg a ja siedzę z sopelkami i z zimnymi wciąż raczkami ding dang dong😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
siema ziomy i ziomale ja ekipe swoja chwale jest nowy, mowia na mnie kano chyba tylko nieliczni mnie tu znają puszczam pozdro dla ekipy prawda klamstwo noi mity puszczać w eter swoje rymy już w niespełna 2 godziny zaraz weekend jakis melanż pozdro dla was mówię siemasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam, ciagle wracam, ... no i czego oczekuję? że Ktoś jeszcze, takie duperele, wypisuje? Kano! z łódką Cię kojarzę. Czemu? nie wiem, czas pokaże. Siema! wolam, pozdro klikam, 🖐️ narazie, w wyro zmykam. Jak sie dobrze nastroimy Y Y moze insze tez zwabimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
czapka z daszkiem? co za nick czapka z daszkiem - temat znikł czemu z łódką mnie kojarzysz? chyba tekstów swych nie jażysz rzucasz rymy przymusowe chcesz byc z miasta a masz krowe ja tu chwalę swoją mowe kazdy z ziomow Ci to powie nie ma kłótni, jest szacunek pzdr dla ziomów i wszystkich maniurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu osobę nową co mnie zaskakuje mową a raczej swymi rymami zaprośmy go tu z ziomami:D Zrobimy super imprezkę wciągniemy małą kreskę napijemy się wódeczki i ściągniemy mu majteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! przepraszam Kanooe, wielce! trochę jaże.....lecz o duperelce napisałam, ...myśląc o sobie. Masz rację!, to ja dziwne rymy skrobię. Rzeczywiscie, .... jestem wsiowa, poucz mnie!... miastowa mowa to rzecz dla mnie całkiem nowa. Polish rapu też nie czaje, muszę zmyknać?.... nie ! zostaję. Trochę złapię tu ogłady i nabiorę większej swady. ............................... Dyć , mosz racja, wszystkie Krowy w rymowankach -- kiepskie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomy już zrejterowały? pozostałe sie pospały. Topik zdycha , głoszą wiesci Admin chyba go popieści i mi copke każe zdjąć tyłek w troki, daszek wont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czapki, Helgi, Ziomy Innym tez daje uklony. Brudzia teraz sie pozwierza, Ze innego ma rycerza Choc mnie tamen bardzo zranil Jestem wciaz fajniutka pani Totez jest inny wojownik Co przytuli i obroni Wirtualnie to, niestety, Ale mi nie w glowie bzdety Typu zwiazek, czy \'chodzenie\' I predko zdania nie zmienie. Chociaz przyznam, ze mnie kreci Nowy rycerz i mam checi Na malenkie figlowanie Lecz wody uplynac troche musi Nim sie Brudzia na niego skusi No i zranic go nie wolno Bo historie ma podobna Biedak po latach rzucony A teraz Brudzia urzeczony Wspiera, pomaga, przytula Oj, slodka jego natura Ale uwazac trzeba na drani Bo niejeden moze zranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
znów nie koomam co sie dzieje to co czytam - to się smieję nie o dupach tutaj pisać no bo zrobi się tu kicha pisać może każdy ziomal klapy dresy ładny polar z klapką srebrna motorola zamiast piwa - coca cola klata rośnie, bicpes wielki jak wypije - będzie miękki inny ziomal sweter croppa co się dzieje - co za moda mówię ja Ci tutaj chłopak skocz do swoistego sk8-shopa każdy burok w croppie kupi spodnie bluże noi buty bezgustowni Ci frajerzy myśi że każdy go mierzy burak on jest - bita pała ich bariera jest za mała wypier......lać tutaj z croppem ej raperzy rzucam błotem co wy wiecie o hip-hopie co wy wiecie o pisaniu o składaniu o nagrywaniu koncze czekam temat stawiam tylko prawdziwych ziomów tu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
znów nie koomam co sie dzieje to co czytam - to się smieję nie o dupach tutaj pisać no bo zrobi się tu kicha pisać może każdy ziomal klapy dresy ładny polar z klapką srebrna motorola zamiast piwa - coca cola klata rośnie, bicpes wielki jak wypije - będzie miękki inny ziomal sweter croppa co się dzieje - co za moda mówię ja Ci tutaj chłopak skocz do swoistego sk8-shopa każdy burok w croppie kupi spodnie bluże noi buty bezgustowni Ci frajerzy myśi że każdy go mierzy burak on jest - bita pała ich bariera jest za mała wypier......lać tutaj z croppem ej raperzy rzucam błotem co wy wiecie o hip-hopie co wy wiecie o pisaniu o składaniu o nagrywaniu koncze czekam temat stawiam tylko prawdziwych ziomów tu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomie rymujesz to fachowo Wywazone kazde slowo Ale jam jest metalowa Do hip-hopu nie ta glowa I nie zmienie ciuszkow szybko W czerni sie czuje na temat, plus szczuplo i gibko :D A powiec bo mnie ciekawosc pali Jak z miloscia u ziomali? Czy statystyka, ze raz wporzo, raz zenada Czy raczej panny dla sportu miec wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele zem zainteresowana, co ziomale maja z rana? Czy im seksik także w głowie? może hip i hop nam opowie. Atrakcyjne maja gacie, lecz co w gaciach? Szarawary takie wielkie! krok gdzieś dynda na zakrecie Rzeknij , człeku, co masz tam gdzie nie mogę zerknąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckano
siema siema dla statystyk kobiet nie mam z jedną jestem szmat czasu wyciagnela mnie z jarania grassu to na temat, jak z rana? seksik dobry jak śmietana :) posłuchajcie teraz kana z rana często seksu ni ma bo nie ze mną spi dziewczyna z rodzicami przypał lekki więc w tygodniu mój jest miękki :) za to w weekend jak działamy 2 tygodnie nadrabiamy wiem ze kazdy kto ma spodnie chce wyglądać tutaj modnie pod cycuszki bokserki podciagniete a nawet w weekend wszystko mają miękkie nie wiem co tam mają w gaciach nie obchodzi mnie interes brata trzymam się swojego ptaka i nie jestem madafaka co sie chwali ile ma we wzwodzie ku na przekór swej przeszkodzie mam nadzieje ze pomoglem rozwiazac wam ziomalów problem zycze wam milego dzionka uciekam do pracy nie ściskając tu ogonka elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×