Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

gra nie rowna, sama wiecie narzekacie nic nie chcecie! Taki uklad bardzo chetnie tylko w lozku bedzie pieknie! wypinajcie szybko swe tyleczki bo juz nie moge, ale czy sie zmiesci? kolacja po tem bedzie zrobiona jak zasluzycie, misja spelniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim chlopom jedno w glowie kazdy ogierem sie zowie. jednak gorsza jest ta prawda facet w lozku to ciamajda:D i z rozumem u niech kiepsko facet-to zawsze dziecko... o kolacji mozna marzyc jemu w glowie--gdzie tu wsadzic.. a my biedne ich kochamy choc to sa prawdziwe chamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mowia ludzie w miescie ze otwarta wielce jestes czy to piesek, krowa suka kazdej chetnie lizesz z ucha masz wibrator dla zasady lubisz wkladac go pod pachy jednak prawda jest okrutna chcesz go wsadzac prosto w usta brak kolacji oraz prania uzasadnia twe gadania jednak racji nie masz skarbie idz do garow zrob kolacje:) wybacz slonko za me teksty chce Cie dmuchac i nic wiecej wiem ze chlopa juz posiadasz moze patrzec i sie wzbraniac moze siedziec na przeciwko wtedy bede wkladal w cipsko tak gleboko i do konca az znow bedziesz blizej konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Twych rymach wiec wnioskuje i Cie pewnie tym sfrustruje jestes pewnie dzieckiem jeszcze az mi teraz przeszly dreszcze:0 siedzisz pewnie sam po nocy rankiem jeszcze strzelasz z procy gole baby odladasz w gazetach i sie onanizujesz w toaletach. Kobiety nigdy jeszcze nie miales i tak na prawde sie nie ruchales.. zgrywasz teraz takiego maczo potem kobiety ze smiechu placza.. . a co do mnie moj kochany spi**rzaj na drzewo zrywac banany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madziucha ryzykujesz wielką lance wnet poczujesz mam praktyke, doswiadczenie mozesz przezyc swe marzenie nie dotykam swego miecza bo do tego jest kobieca reka sprawna, sliski jezyk i cycuszki moge meczyc najgoretsza jednak sprawa ze nasienie wciagasz mała jednak cycki nie urosna jestes sobie czarna owca jestem ciacho co ty na to pewnie pragniesz usiasc na to co jest twarde i sterczace sama widzac sciagasz spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz sie juz troche nudny i do tego wrecz paskudny.. powiadasz\"twarde i sterczace\" to chyba Twoje nogi smierdzace a siadac na nich nie mam zamiaru wiec z tymi rymami lepiej chlopcze wyparuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T tak bajerowal ciekawe kto mu te rymu dyktowal :P nie mam czasu na glupoty jutro rano do roboty:( zycze wiec drogi kolego bys nie meczyl dzisiaj swego malego.. zostaw go w spokoju choc przez ta noc bo ci jeszcze z tylka wyleci kloc ;):classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xMadziuchnax uwielbiam Twoje riposty, I ton zdecydowany i taki ostry, Że aż Misterowi pewnie zesztywniała.... Szyja od czytania. Co do mnie, to czasem tak sobie myślę, Że pewnych ogierów przekąpać w Wiśle, By się przydało zimową porą, Gdy w Wiśle lodu dla ochłody sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymy Madzi wygrywają bo ostrego pazura mają ja o rymach zapomiałam tak ze teraz aż zgłupiałam Madziu miła, Madziu droga wdróż mnie proszę OLABOGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga, Helgo miła gdzieś biegała , gdzieś chodziła...? Na topiku MR T o laseczkach sobie śni...Rozmarzył się chłopaczyna, ale to nie moja wina...\"Wszystkie chłopy to jełopy i śmierdzące mają stopy...\" hej...:D Madziuchna sobie nieźle radzi, konwersację z Mr T prowadzi...przyglądam się z boku temu Jej tonowi ostremu... Hej...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiązała się dyskusja i MR T i Madziusia ostre słowa wypisują cały dzionek dokazują. A ja cicho sobie siedzę w samotności rozwój śledzę i Madziuni biję brawo bo ma buźkę bardzo żwawą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulu droga tak kicałam w różnych miejscach se bywałam ciagle miejsca zmieniać muszę choć to nie są wielkie katusze tu se wejde tam se wskocze na manowce w końcu zbocze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny wy niedobre zaraz dla was sciagne spodnie penerzycie bardzo wielce bo myslicie o piosence mowi ona kto tu rzadzi ze przez kase juz nie bladzi ze potrzeba skurwysyna co sie troche ponapina wy jestescie wyzwolone, jednak smiesznie odstawione bardzo duzo wam brakuje nikt sie jednak nie zlituje kazda babka taka sama, tylko kasa i gadania ze kazdego by kupila i gałeczke by zrobila jednak przyszedl wielki czlowiek i ustawia was pokolei nic juz wiecej nie powiecie bo poprostu o tym wiecie nawet na mnie seks nie dziala bo jak widze tyle ciala wszystko zwracam tak mi zle prosze, w koncu ubierzcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierz spodnie Mr T-i bo Twe dupsko zmarźnie Ci... Ochłodziło nam się dzisiaj i przemrozisz sobie \"misia\" ...:P Hej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni mnie tu nie bylo i strasznie mnie zdziwilo, ze helga rymem zarzucila gdzies Ty babo nam bładzila?!!! i gdzie reszta sie podziala przed Misterem sie schowala?!! Nie ma czego bac sie przecie predzej smiechu sie najecie;) piszcie jak Wam dzinek minal i zarzuccie jakas nowina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sama znow rymuje nuda straszna tu panuje:( gdzie jestescie rymowanki?!!! mam tu wina ze dwa dzbanki:D chetnie wszystkich poczestuje ani kropli nie zaluje!! :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
dawno tutaj nie gościłam do domu drogę pogubiłam nie było mnie tutaj póltora roku a wierszy mam pełno w skórzanym worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witeczku moj szwagierku jak w dalekim swiecie--Berku:D;) fajnie Ciebie widziec znowu wiec uwierz teraz memu slowu;) jak mowilam tak tez zrobie wiec dzban wina daje Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
gdzie sie podziali autorzy starzy może sie jeszcze nam coś przydarzy oni czasami tutaj bywają czyżby pomysłów żadnych nie mają ? brakuje tutaj nam ludzi sławnych czasem głupawych czasem zabawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich jakos stad wywialo a co z Twoim nikiem sie stalo przeciez jestes sam bez czapki ale wiecej nic nie zdradzam--ani kapki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam witek
no gdzie aniela, gdzie jest helga toz to dla mnie jest obelga gdzie się podziały tamte dziewczyny i tak sie zmyły bez przyczyny ludzie tu byli zajefajniści może powrócą recydywiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x Madziuchnax
gdzie sie witku podziales moze winem sie ochlales:) nie masz sily juz rymowac bo ci w glowie zaczelo wirowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam witek
winem faktycznie się ochlałem i zdolność czucia gdzieś zapodziałem a teraz trochę mnie boli głowa i tam spać gdzie druga połowa (dzbana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
sama ten topik zakładałam i tak do końca nie wiedziałam czy zaglądalność bedzie wielkA TUTAJ JEST dla was piwa butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
jest też tu dla was butelka wódki żeby w niej topić wszelkie smutki a komu picie dziś nie pasuje nie nie zagląda wcześniej zbastuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wino sie skonczylo co mnie teraz zasmucilo:( lecz nie bylabym to jaa jakbym nie miale litrow wodki DWA:D wiec pijemy dalej to oczywiste moze polecisz po kanister?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
wódki postawie i dwie skrzynki byście tu były moje kruszynkli samej tu smutno i bardzo żle nie ma zakąski, spać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×