Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

witam wszystkich serdecznie tez cos zapisac musze konieczie U mnie jedno piwko po libacji zostalo sądze że to troche za mało lecz na tym jednym chyba zakoncze bo mi sie jezyk pewnie poploncze spije se browca wyjaram faje i w wyrko skocze bo ja juz nic \"niponimeje\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednym piwie nic sie nie stanie jedbynie smak na nastepne zostanie:) lecz o to nie ma co sie przejmowac zawsze ja moge nim poczestowac:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
ide spać koorwa jego mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
bo usypiacza było zbyt wiele teraz na świat patrze jak ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
już nie mam doła fajna nowina i obróciłem dwa dzbanki wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
wypiłem wszystko z moją szwagierka która jest fajna kobietą wielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
juto napisze z tego fragmenty jak wyjaram ze dwa skręty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i mi sie lekko chwieje ło matko świntoo co to sie dzieje:) dawno z Witkiem juz nie pilam teraz wszystko nadrobilam:) trzym sie chlopie i spij dobrze i zarymuj kiedys cos jeszcze Bobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
teraz brakuje mi już słów wieć życze Wam bajkowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melchers
robilem testa czy mnie tu niema czy to nie jest jedna wielka sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
teraz melchersa nadeszła pora niech rzuca rymy z wielkiego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
jak już tu melchers jesteś z nami musisz zasypać nas rymami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melchers
ostatnie piwo i ide spac zegnam sie z wami k...a m.c!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melchers
rymuje o wszystkim i kazdej porze czy jestem w domu czy tez na dworze od czasu do czasu duzo wypije bo takie jest zycie i tak sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
zycia poznałeś łyczek mały dobrze że jesteś jeszcze cały piłeś tyle ile musiałeś i jestem pewna że wiecej nie chciałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga_ z rana zarymuje chociaż niezbyt się tu czuje zbyt jest wczesna pora dla takiego - jak ja potwora napiłabym sie z wami moimi druchami ale pewno wszyscy śpicie po wczorajszej zapicie ide dalej hej! pracować chociaż chciałabym sie schować po cieplutką kołderkę i spać do jutra pieknie gdybym chłopa tam dorwała nawet bym go nie zmacała Dziwić was to może wielce wszak ma helga długie ręce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czpka witka witaj bracie widze humor dobry macie! więc juz rymuj zawsze z nami starymi pijakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu na minut kilka chyba,ze dluzsza bedzie ta chwilka moze ktos tez rymem zapoda tym samym checi innym doda by tu tez zarymowali aby rymowac sie nie bali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj tu zaglądam i co widzę? Co oglądam? Wszyscy w pracę już uciekli by szefowie się nie wściekli:D Tylko jeden leń tu siedzi rozwój zdarzeń kafe śledzi i tak zleci moja środa bo robota to głupota!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymować bedziemy jak w nastrój wpadniemy beczke piwa wypijemy i nadzgani zdrowo będziemy wtedy rymy przyjdą do głowy a swiat bedzie piekny i kolorowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów rymować przestaliście Wszyscy znowu uciekliście A ja biedna tutaj sama Odpoczywam już od rana;) Zaraz jednak trzeba wstać I do kuchni marszem gnać Bo faceci dziś gotują Zaraz wszystko mi zmarnują:D Więc opuszczam, Moi mili Ten przybytek dobrej siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja zarymowac musze bo inacze sie udusze :D hallo helga_ gdzie znow zwialaś? mam nadzieje,że juz wstalas? Ty bys tylko ciągle spała lub z Karolem balowała;) czekam i na reszte załogi bo jam jest człowiek hmmmm chedogi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku chędogi :D:D gdzie są twoje nogi niech cię tu przyniosą bo dostaną kosą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć za wczesna pora na pisanie helga się też stawia na wezwanie i chociaz jest niedojebana to zje sobie banana bo to nie jest pora by wyciagać z łoża potwora:o helga ma majaki pewno trafi do paki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga mnie dzis obudzila bym tu wpadla-poprosila wiec przybylam,lecz na krotko witam Cie helgo cieplutko:) pozostalych rowniez witam no-teraz do pracy....pitam :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka witka
znowu tutaj coś pisali mnie maleńkiej nie zawołali sami wiersze pisali i do roboty pognali GG3347943 dla madziuchny i helgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer Witka zapisałam lecz swojego nie podałam teraz będę Witka gnębić no i jeszcze troszkę zrzędzić biedny Witku bedziesz hej! juz nie powiesz panta rei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×