Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Pada śnieg , pada śnieg, dzwonią dzwonki sań wasza helga siedząc w pracy ryma tworzy wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzień rano toratora szuka pilnie reproduktora dzieci chce mieć gromade lecz musi wziac pomade i je sobie narysować lub samej z klameczką zmajstrować:P Reproduktor nie chce tory i ucieka hen w te bory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawie na wezwanie a gdzie reszta miłe panie? Przecież gdy Madziuchna wzywa każdy sie tu biegiem ma się zrywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaka to przyczyna, ze nikt nie da swego ryma. czyzby wena sie skonczyla? lub topikiem sie znużyła?! dziwne rzeczy sie tu dzieja jednak zagladam z pewna nadzieja, ze jednak jest jeszcze jakas istota i sprawi ,ze innym przyjdzie na rymy ochota. Helgo-stara weteranko, kiedy idziemy na jakie hulanko? w ogole mnie teraz olałaś bo swego księciunia spotkałas :) zycze Wam wszystkiegoo NAJ oraz ślubu tak na MAJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie ślubu w maju choć nie powiedział mi luby baju baju za młoda jestem i za piękna więc to rzecz jest niepojęta helgę za mąż wydawać by szła życie małżenskie badać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten wieczor niedzielny mam nadzieje ze nie jest beznadziejny:) Helga_ w tek chwili sie tu stawiac pudelka zostaw-tu masz ludzi zabawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tek chwili go zostawiam:D i ludzi zabawiam lecz nikt sie nie śmieje i na rymy me leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj troche moja droga, przyjdzie tu ludzi zaloga. Zarymuja cos śmiesznego moze nawet cos madrego. Choc watpie w moje słowa bo obecnosc tu kijowa:( nikt prócz nas nie rymuje bardzo tego ja zaluje, ale same rede damy helga_xMadziuchnax-my sie rymow nie \"cykamy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tutaj nie przypadkiem w celu przywitania sie ze stadkiem, ludzi ktorzy rymowali no lecz coz-poznikali:( Helgo droga prosze ratuj! i szybciutko tu nadlatuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż och cóż się stało Madzi sie zarymowało!!! uczcić to czym prędzej trzeba wznieśmy toasty wysoko do nieba!!! Pijmy pijmy moi drodzy niech się rym nam znowu tworzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to przeciez doga helgo ze nie dla mne toasty z butelka ja juz wiecej pic nie moge, potem robie patologie:D lapie mnie alkoFAZA taki stan mnie bardzo przeraza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlkoFAZA łapie cie czy to dobrze? Kto to wie dobrze ze potem ci przechodzi inaczej zaczełabys dzieci mu rodzić każde by miało skarpetki białe i było bardzo okazałe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozlozylam sie ze smiechu:D nie moge złapac oddechu:D nie bede mu dzieci rodzila rekami i nogami bede sie przed tym bronila wiec do picia prosze mnie nie namawiac lecz rymami swoimi zabawiac:D wiesz jak to jest po kolejnym piwie wszystko jest pieknie a glowa sie kiwie:D i zakochujesz sie na kazdym kroku a to dopiero poczatek roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce twe pojemne jest a jak bardzo... sama wiesz;) nóżkami co innego możesz robić nie napiszę że rozłożyć:D nie chcesz dzieci trudna rada biada wiec tobie, o biada! Helga zostać chrzestna chce wiec Madziuchna przyłóż się! Nie czekaj na koniec roku tylko sie bierz do roboty boroku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie helgo nie pospieszaj tylko dajel w glowach chlopow mieszaj idzie ci to wrecz wspaniale macisz im w glowach niebywale wiec Ty moja sasiadeczko szybciej kupisz dla dziecka lożeczko:D ja sie spieszyc wrecz nie mysle niech mu nawet ogór skosnie;) ale dziecka mi nie zrobi ty bedziesz pierwsza-hmm oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci też dzidziusia nie zrobie wybij to z głowy natychmiast sobie:D:D Z kim innym tyz dziecka nie bede miała choćbym i bardzo tego chciała bo jak już ktoś helge zbajeruje to potem ją opuszcza ....ujek :P a kto zostanie przez helge zbajerowany to jest też szybko olewany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie chłopy to jełopy nie mamy na nich ochoty niech idą sobie precz a my obejrzymy mecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
miala matka syna syna skurwysyna chciala go wydymac na dwiescie zlotych gdzie jego kasiora , gdzie kasiora jego chciala matka okrasc syna rodzonego za ten czyn skurwysyn skazal matke na piec lat bo w sądzie jako prokurator byl jego brat prokurator tez byl synem matki kurwy swojej wsadzal ludzi do wiezienia za ciezkie rozboje matka na swiadka w sadzie miala swego konkubenta a konkubent mowi ze nic nie pamieta zeby matka syna swego z kasy okradala za to regularnie synu swemu druta obciagala wiec za kazirodztwo sad zasądzil kolejne pięć lat nawet mimo tego ze prokuratorem byl skurwysyna brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Priekrasnaja_Brunhilda
Jam Brunhilda jest z powrotem Przyfrunelam samolotem :D Rymowanie juz bez wprawy Chyba trzeba wiecej kawy ;) Co do chlopow niech ich diabli, chyba tu z Ksiezyca spadli Moj ostatni kawal ch.. ja Niech sie sam padalec buja! Teraz goscia mam fajnego Mam nadzieje ostatniego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat temu , gdzies, tu bylam i rymami zachwycilam wiec szukalam wciaz w tematach i kukalam w roznych gratach. A tymczasem, prosta sprawa, ..... wypal trawke i zabawa przednia sie wyklarowala a Brunhilde .... znow zagrala. Polskich znakow , nie mam wiele i nieczesto (raz w niedziele) do Was tutaj sobie wskocze i pozwolcie, moze zocze cien Priekrasnej , Helki gatki .... przypne komus jakies latki. Trzeba sie reaktywowac, zebrac w kupe i dozowac przyjemnosci, w kafe bzdetow co nie miara, niech sie zbierze w kupe Wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×