Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A z P

wierze że..

Polecane posty

Gość A z P

Jakis czas temu poznałem tu wspaniała kobiete męzatke o aksamitnych ustach,slicznych oczach i cudowanym głosie...lecz niestety jakis czas temu los rozdzielił nasze drogi...przez głupi przypadek...Nie bede pisał z jakich jest okolic w kazdym razie mieszka 300 km ode mnie.Niby to daleko ale w naszym przypadku to blisko gdyz czesto bywam tam gdzie ona pracuje ( w tym miescie). Wiem ze czesto zagląda do netu, piszac to mam nadzieje ze byc moze tu zajrzy i odczyta to...Aby wiedziała ze o niej pisze podam ze bardzo lubiła konwalie i bardzo czesto je zbierała bedac na spacerze z coreczką.chciałabym by wiedziała ze bardzo za nia tesknie..tesknie za jej głosem j,za chwilami kiedy tak słodko sie smiała...Kiedys dla niej wiele znaczyłem wierze ze teraz tez lecz ....Pamietam jak pisała ze gdyby mnie zabrakło to....Misiaczku..odezwij sie na swojej skrzyne masz wiadomosci..nie mozesz dzwonic to chociaz napisz maila gdyz szalenie za toba tesknie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z P
Dodam tylko, aby latwiej domyslila sie ze to o nia chodzi, ze miala ruda siersc na grzbiecie i wabila sie sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z P
To wyzej to jakis szczeniacki podszyw, ona sie nazywa Kasiunia a przed zmiana plci to miala na imie Rysiek i pracowala w kotlowni zakladow azotowych w Pulawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale romantycznie :D No no .Misiek nie spij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam... Wiem, ze ta wczesniejsza wypowiedź to nie założyciela topiku. Chyba, że się mylę... Jesli chcesz, zeby przeczytała to trzeba było tytuł dac inny. Tak, żeby domysliła się, ze TY jesteś jego autorem. Ten tytuł nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z P
TAK TO PRAWDA MOGŁEM DAC INNY TYTUL...TO FAKT...MIMO TO WIERZE ZE TU ZAJRZY...SZKODA ZE NIE MOGE WIECEJ O NIEJ NAPISAC ABY BYLO LATWIEJ...wIERZE ZE CZYTAJAC TO BEDZIE WIEDZIALA W PODSWIADOMOSCI ZE TO JA..wIEM TO...PEWNIE NIE JEDNA KOBIETA PRZYZNA MI RACJE ZE POSIADACIE TA CEHCE KTORA POZWALA WAM POZNAC ZE TO ON..WLASNIE ON... NA IMIE MIAŁA M........I MIESZKALA POD W......NIE NIE MOGE WIECEJ PODAC...M TESKNIE ZA TOBA!!!!SZALENIE!!!!! A. z P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój mężatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozes w morde
kuzwa to przeciez mezatka, jakie to romantyczne rozbijanie malzenstwa, o w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z P
NO TO CO ZE MEZATKA, BZYKALA SIE JAK MASZYNKA I O TO PRZCIEZ CHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa ale wy jestescie pojebani...........bzykala sie jak maszyna????o co tu sie kuzwa rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×