Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomocy...

prezent na dzien matki perfumy czy dezodorant czy woda toaletowa

Polecane posty

Gość kkkjjj
i poprawka - perfumy to perfumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy...
ok zrobilem wywiad srodowiskowy prowokacje, niby ze w pracy kolezance kupujemy jakis tam prezent i wyszlo ze lepiej perfum :) dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy...
no i zakupilem chanel nr 5 perfumy jak radzilyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
A co w tym roku planujecie dać swoim mamom? Ja się zastanawiam czy podarować swojej mamie jakąś rzecz czy może "przeżycie" coś w stylu wyjścia na kolację czy też zabieg w spa. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoooooooooo
okropne sa te perfumy, niech idzie do drogerii jest masa lepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy na pewno twoja mama ma, woda kolońska to moim zdaniem niezbyt trafiony pomysł. Może coś z elektroniki? Skoro masz pieniądze to możesz kupić np radio jakieś fajne, albo np. ramkę cyfrową? Zajrzyj na electro.pl, tam masz spory wybór potencjalnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AANNII3456
STANOWCZO PERFUMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak kosmetykom na prezent nie mówiłabym nie ;) Z tym, że mozna do tego jeszcze coś dorzucić - np. książkę czy poradnik - tutaj: http://www.sklep.internetowamama.pl/produkty,29-ksiazki - znajdziecie i książki i kosmetyki chociaż zdaję sobie sprawę, że na zamawianie może już być jednak za późno. Ale przy innej okazji też się przydać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie biżuteria? W tym roku kupiłem swojej matce pierścionek od https://www.beller.pl/103-pierscionki i była w 7 niebie. Nie wiem dlaczego dzieci nie decydują się na zakupy biżuterii, która zawsze sprawi radość matce w jej dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze u mnie idą perfumy. Wiem, że mama lubi jaśmin, więc nie boję się jej go kupić w dużym stężeniu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z moją mamą mamy tak odmienny gust, że wolę jej coś innego kupić niż perfumy, ostatnio dostała ode mnie suszarkę babyliss i bardzo z niej jest zadowolona, bo ten model co miała poprzednio to chyba z 20 lat miał. Teraz ma nówkę, z jonizacją i kilkoma stopniami temperatury, zimnym nawiewem, wszystko działa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×