Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajra

SKUTECZNA METODA NA CIĄŻE

Polecane posty

Gość bajra

rAZEM Z MĘŻEM STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA OD 3 MIESIĘCY ALE NIE JESTEM NADAL W CIĄŻY GINEKOLOG MÓWIŁ MIŻE MOGĘ MIEĆ PROBLEM Z ZAJŚCIEW W CIĄŻE BO MAM KRZYWĄ POCHWĘ CZY MIAŁYŚCIE TEN SAM PROBLEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Ja mam tyłozgięcie macicy, też niby trudno zajść w ciążę, a przy pierwszym dziecku udało się za drugim podejściem, a przy dwóch kolejnych jak w masło.Poza tym nawet przy prawidłowej budowie też tak odrazu nie udaje się, możnas czekac nawet do roku.Moje kuzynki tak miały.Trzeba uzbroić się w cierpliwość.Moja znajoma miała zapłodnienie in vitro, nie udało się.Lekarze zgodnie orzekli, że nigdy nie zajdzie w ciążę.Po jakimś czasie zaszła bez żadnej ingerencji lekarzy, naturalnie.Lekarze też do końca nie wiedzą, to cud natury. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
dziękuję za te słowa czekam na dalsze podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma jeszcze taki sam problem co ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploną gory plona lasy
Ja nie wiem, czy mam taki problem. ginekolog w po zwyklym badaniu nic nie stwierdzil, a szczegolowych nie robilam. Mialam za to zawsze nieregularne miesiaczki, czesto tez chyba cykle bezowukacyjne... Ale w ostatnim cyklu mialam taki piekny plodny sluzik, stwierdzilam ze a co tam, probujemy... Kochalismy sie tak w polowie trwania "kurzego jajka", za 3 dni temperatura sie podniosla i sluz sie skonczyl... Ale mielismy farta. Jetsem w ciazy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×