Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość Ladybird76
ha ha ha wiecie co teraz to już muszę pozmieniać moje liczenie :)) z tego co czytam co wszystko pomieszałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
ha ha ha dalej się śmieję :)) jeśli pierwszy dzień cyklu przypada na 31 czerwca ( miesiączka od 31.06 do 6.07 = 7 dni ) a kolejna zaczyna sie od 3.08 do 9.08 to rozumię, że mój cykl wynosi 35 dni! i jak tu mam obliczyć na tej podstawie dni płodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
jezu zacofana jestem w tej dziedzinie jak cholera :)) wybaczcie - uczę się i proszę o cierpliwość ale 12 lat temu nie planowałam córki - jakoś sama się poczęła :)) Tym razem chciałabym zaplanować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano namerdalas:) no ale ostatni twoj cykl byl 33dniowy, teraz wg tego powinnas miec @ na 5 wrzesnia okolo, jak sie kochalas to raczej slabo plodne te dni byly..ale jest szansa ze plemniki przezyly bo one tak maja jak sa w dobrym srodowisku..:) wiec zycze powodzenia..choc szczerze nie napalala bym sie za mocno bo jednak po spiralce tez sie musi ciut poukladac..zreszta a noz widelec:) masz jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
JUSTYNA 5 września to Ja spodziewam się miesiączki kolejnej a dokładnie 4 lub 6 września więc.......... do d....y z tym:( uwsteczniam się :( Poza tym i tak uwazam co ma być to będzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka no proszę jak bedę potrzebować rady to kochana do ciebie pierwsza się zgłoszę :)) U mnie @ więc na razie nici....:( A z jakiego miasta w PL jesteś ???:O a jak tam mąż...???:) babo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka jesli masz mieć @ 5/6.09 to dni płodne masz od ok.19.08 do 25.08. a ten kulminacyjny dzien to ok. 22/23.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird no dokladnie o tym pisze ze 5 masz miec okres czyli@ malpka zaznaczamy na kafe okres:) napisze z domu wylaze z roboty, oczekujaca jestem z gdanska..buziaki wroce tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird kobieto na ciebie ciut wiecej czasu potzreba..ale damy rade ale to z domu..buziaki..oczekujaca wszystko napisze z chaty..badzcie za jakis czas oki..buziole po czole..baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
to jak widzę nie jestem aż taka tępa hi hi hi ( samokrytyka też zdrowa ) Szkoda, że wyciągając spiralę 21 sierpnia nie miałam szansy załapać się na dni płodne :( bo chyba to tak szybko nie działa chociaż słyszałam ze natychmiast jakoś mam wiele wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
dobra to Ja znikam pod prysznic bo czuję sie fatalnie - ta pogoda, te myśli, żołądek - cholerny ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, alescie namotaly:D:D:D:D: teraz ja juz nie wiem nic:D A co do spirali miedzianej: niedoczytalam, sorki:) Wiec teraz tak: Ladybird76 jezeli Twoj ostatni cykl trwal 33 dni to owulacje mialas: 19 dnia cyklu (sprawdz w kalendarzu kiedy to bylo;)) Czyli tak jak pisalam: dni plodne byly: 16-17-18-19- 20 dnia cyklu... Co do nastepnych nie potrafie wyliczyc: nie wiem ile srednio trwaja twoje cykle;) Moja rada: testy owulacyjne:) 100% gwarancji: jak 1 krecha blada a 2 mocna: nie ma owulacji, jak 2 identyczne krechy: owulacja trwa lub lada sekunda:) http://allegro.pl/item123902634_testy_owulacyjne_zaplanuj_ciaze_plec_dziecka.html sa najlepsze:) Powodzenia Ps. mam nadzieje ze znow nie-nie doczytalam czegos;) Wlasnie skonczylam malowac kolejne drzwi;) paulina85 _______________> witaj milo i powodzenia❤️ JustynaM: to bylo tak se :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
SPROSTOWANIE do tego co napisałam wyżej : NATYCHMIAST - czasami piszą, że płodność wraca natychmiast po wyjęciu spirali! i w co tu wierzyć ? :)) w to, że w koncu każdej z nas się uda :)) aby szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! widzę że znów szalejecie z wpisywaniem, tak to jest jak się na chwikę Was spuści z ok :P :P :P Ladybird76, Paulina85------> witajcie Kobietki! ❤️ Kasik26---->jak samopoczucie? Joannaz----> Ty tak nie szalej z tym mieszkaniem :D :D :D bo nam padniesz kobietko!! :D Zielona KOniczynko-----> dobrze ze się wreszcie odezwałaś!!! ❤️ JustynaM, Wica, Oczekująca1----->Jak tam? Doth_s------->Trzymasz się jakoś????? Odzywaj się do nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotkam: no wiesz;);) Pszeszzzzzzzzzzz dla mnie najgorsza kara to......jak siedze i nic nie robie, nienawidze;););;) Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu----->ja też nie lubie bezczynności bo mnie męczy :D :D :D może to głupio brzmi, ale tak jest :D :D :D a ty masz po prostu nie paść i tyle.... ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: nie padne:D Jeszcze nikomu sie nie udalo doprowadzic mnie do takiego stanu;);););););) Padne jak.......kiedykolwiek w zyciu ujrze II krechy...... Wtedy padne....... Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana wtedy to ty dopier \"POWSTANIESZ\", a nie padniesz...uwierz mi...tak będzie!!!!....I już niedługo będziesz się tym chwalić na forum!!! Trzymam kciuki MOCNO!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ladybird76
ale ty tpa jestes znajomosci cyklu miesiaczkoego a masz 30 lat o jessssssssssuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ladybird76
ale ty tpa jestes znajomosci cyklu miesiaczkoego a masz 30 lat o jessssssssssuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ladybird76
ale ty tpa jestes znajomosci cyklu miesiaczkoego a masz 30 lat o jessssssssssuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ty ladybird76 ______________- A ci gorzej czy pomyliłeś (aś) fora? Co cie obchodzi czy zna cykl czy nie? Jej biznes:P Jak masz takie bzdety pisac lepiej sie wcale nie odzywaj/// DorotkaM: no wiesz, b watpie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************** %%%%%%%%%%%%%%%%%% @@@@@@@@@@@@@@ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jest:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to zrobiłaś sobie przewę w \"pracy\" czy zerkasz do netu z doskoku???? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×