Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

nie wiem wica!!! ja od czasu do czasu miewałąm takie problemy... ale już był spokój początkowo smiałam się że to były krzyżowe bóle porodowe ( współodczuwające ) - bo złąpało mnie w chwili fianłu porodu koleżanki ze studiów !!! potem przestało :D :D :D ale niestety odrana zaczęło od nowa-i czekam aż przejdzie-nie chce faszerować się lekami 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to jestem wypadkowy człowiek ( a raczej jako dziecko byłam ) -łazenie po drzewach, a co za tym idzie spadanie z nich, jak i z trzepaka... :D :D :D nad jeziorem jak pływałam rzucili z pomostu chlopaka - wylądował na mnie ( konkretnie na głowie ) - woda zamortyzowała ciężar, ale kolejne uszkodzenie... a człowiek w \"TYM\" wieku skutki lat młodości odczuwa :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz kochana, warto bylo takim niesfornym brzdacem byc??? :) A ja dzis myslalam, ze umre ze smiechu. Pan , ktory mi maluje w domu chwalil sie, ze moj kot go wyjatkowo zaakceptowal. Przyznal sie do przekupiania jej kolejnymi porcjami suchego jedzenia. Jakiez bylo moje rozbawienie jak w misce zobaczylam zamiast suchego jedzenia wsypany koci zwirek . :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wica! Własnie przypomniałaś mi opowieść rodzinki ze wsi, przywieźli male kociaki żeby przeganiały myszy i dwóch pojechało do miasta po jedzonko dla nich i co przywieźli? Wielki wór żwiru dla kotów!!! Dzieciaki krewnych porobiły z niego kupki przed domem, co na wsi musiało wyglądać komicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️🌼 Ja na chwilke przed praca;) Widze ze cos ruszylo w koncu;) ZYcze milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIE BADANIA
trzeba zrobić?staram się o dzidzie i nic!!może jestem bezpłodna?to już ok.10mc.i nic!HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! powoli akcja znów sie toczy.... :( :( :( Jakie badania---->witaj!zrób przede wszystkim hormony. Bardzo ważna jest prolatyna . ale najlepiej udaj się do gina powiedz jaki problem i on najlepiej Cię pokieruje. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIE BADANIA ________> wiesz dziwne ze 10 mcy sie starasz i....ginekolog Ci nie kazal robic zadnych badan!!!!!!!!!!!! My Ci nic tu nie poradzimy- musi zdecydowac gin u ktorego sie leczysz:) Ja np. staram sie............1,5 roku i nic :classic_cool: Powodzenia Ps. czesc laski❤️ Po pracy pojechalam do lasu: mam ponad 2 wiadra pwardziwkow- zaoram sie dzis chyba:D Tyle grzybow--ze az zal nie pojechac;) Cmoki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz 🌼 Widzę że Cię też \"wzięło\" na grzybobranie :) Moja mam to szaleje z lesie prawie codziennie i tylko w kuchni furczy jak te grzyby przerabia :) Już też nie ma siły ale jak tylko pogoda w miarę to ciotkę bierze i razem jadą i nie ma ich pół dnia :) Już też nie ma siły i zawsze jak przyjeżdż to mówi że już więcej nie pojedzie. A potem znowu to samo :) \"Bo szkoda tych grzybów, tyle ich jest w tym lesie... :) \" Co tak dziewczyny u Was słychać? U mnie bez zmian. Termin @ zbliża się wielkimi krokami. (14.09) :) Staram się nie nakręcać i nie wypatrywać tzw \"objawów ciążowych\" Ale kurcze to jest bardzo trudne.... :) Szczególnie że już byłam w ciąży to jakoś tak jeszcze gorzej bo staram się porównywać wszystko co czuje do wcześniejszych objawów :) Nie mogę się tak nastawiać bo znowu płakać będę nad negatywnym testem..... A jak Wasze terminy @? zbliżają się? A jak u Was z objawami przed? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ZNÓW pustki.......fatalnie 😠 Oli80-----> u mnie do @ kawałek czasu... a objawy ostatnio właściwie żadne... lekkie \"obicie \" brzucha, jakieś nerwy wyjątkowo lekko przechodzę ( odpukać )- aż się sama dziwie-zwykle chodziłam po ścianach... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do grzybków... też już parę razy byłam-lubię sobie tak odetchnąć w lesie....inne powietrze i w ogóle (obierać ich potem nieszczególnie lubie ) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, trzymajcie mnie, dopiero usiaslam Nie czuje krzyza, plecow, nog i kregoslupa: grzyby robilam Zostawilam polowe na jutro bo nie dam rady dzis, wymiekamNa piatek sie juz umowilam znow do lasu :classic_cool: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się chyba też wybiore... ale też chyba pod koniec tygodnia, w tygodniu kurcze praca i nie ma jak za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge, dzieki mojej pracy🌼 dzis skonczylam o 11:30 i heja do lasu :classic_cool: w piatek koncze o 10;30 i riplej Na tony jest grzybow, mam same prawdziwki i czarne lebki Az nie wiadomo co zbierac!!!!!!! Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam grzybiarki i starające się :)) Dzisiaj właśnie dostałam @ hmmmm co oznacza, że czas brać sie do roboty od nowego cyklu a raczej będzie to mój 1 cykl :)) Ciekawe co z tego wyjdzie :)) Nawet testy na owu zakupiłam aby nie przegapić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieraj jak leci... :D :D :D byle nie robaczywe :D :D :D a potem dostarcz mi ( skoro masz ich aż tyle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 ______-> witaj ❤️ Zycze powodzenia w staraniach i czekamy na dobre info:) DOrotkaM_ ja latam jak durna po tych lasach bo........mama moja sobie zazyczyla duzo grzybkow jak pojade na Boze Narodzenie (suchonych, w occie i do smazenia na patelnie) ALe ja tez bardzo lubie, szał mnie ogarnia jak takie rosna jeden przy drugim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy mi smaka tymi grzybami robicie a samej sie nie chce jechać buuu jaka szkoda :( joannaz - nie wiem czy dziękować :)) co by pecha nie przyniosło ale raczej nie powinno więc DZIĘKUJĘ! Teraz tylko nie wiem jak wyliczyć dni płodne etc przy moich nieregularnych cyklach :( Buziaczki grzybiarkom :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wraz z napłynięciem @ napłynęła mnie dzisiaj ochota na zrywanie tapet w przedpokoju ha ha ha mąż widział izapowiedział, ze nie da na zrobienie tego pomieszczenia buuuuu Jutro zobaczę to moze zedrę w sypialni hi hi hi i będę miała przynajmniej inaczej i bardziej świeżo ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 ______________ech, nie dziekuj, trzymam kciuki dalej:) A zrywaj ta tapete: mowilam ze...najwazniejsze to miec zajecie:) Co do dni plodnych to tylko wykres Cie ratuje: po nim widac doskonale dni plodne i zaznacza owulacje. To ze jest po angielsku to nic_ jest zrobione tlumaczenie na j.polski slowo w slowo i na bank sobie poradzisz- jak ja( a chyba gorszego beztalencia jezykowego ode mnie to nie ma ) Jak bedziesz chciala- daj znac- jak bede pomoge Ci i wyjasnie:) Oto moj biezacy wykres i poprzedni cykl: ta czerwona krecha na srodku to....OWULACJA:)Masz jak na dloni:) http://www.fertilityfriend.com/home/14bac9 Co do grzybow: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. tez jezdze sama;) Milego dzionka, mykam do pracy❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOANNAZ oj skarbie jaka Ja stara i tępa baba :(( a z tego wykresu nic nie kumam :(( poza tym nie potrafię się poruszać w tym programi aby stworzyć ten wykreś - nic mi nie wychodzi i dlatego ostatnio znikłam z tego forum bo byłam wściekła na to i dodatkowo na inne sprawy :(( Nie wiem gdzie mam tam wejść aby się poruszać i coś zrobić nie mam pojęcia.... pod linka którego mi dałaś jako tłumaczenie jak wchodzę mam tylko info o ilośći nieczytanych postów i tam też się pogubiłam :( więc jak Ja mam nie być zła na to wszystko! Podam ci moze mój nr GG 394009 gdybyś miała tylko chwilkę na inną formę wytłumaczenia mi tego wszystkiego byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna coś namieszałam bo teraz wcale nie mogę się zarejestrować gdyż pojawia mi sie taka tabela Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time. You may want to try again in a few days. This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes: If you have lost your password or if you never received it, please use our Lost Password form to retrieve your login information. Make sure to verify your SPAM/Junk mail setting before doing so to ensure that our email will not be incorrectly deleted. If you have lost your password and have also changed email address since you registered, please use our Change Email form to retrieve your login information. Scroll down on the form to see the provision for lost password. Please do not try to submit multiple requests as this will prevent you from getting and/or keeping a membership. We only allow one membership per person and per computer. Note that both our Charting and Pregnancy sites use the same login information, you only need one account. Thank you in advance for your understanding Fertility Friend Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz tak chyba namieszałam ze już wcale nie moge się tam zalogować na żadnym nicku :(( mam to w nosie nie to nie ! no i jak Ja mam się nie złościć od razu mam ochotę odpaść i mieć to wszystko w d...... od razu odechciewa mi się jakicholwiek starań bo to wszystko jest bez sensu... Ja tylko powiedziałam jedno, że jeśli w tym roku nie zajdę to potem nie chcę już wiecej dziecka ( sorki za taką szczerość ) ale to nie na moje i tak już poszarpane nerwy! Być może dlatego bronię się od wchodzenia na te wszystkie czaty aby właśnie nie wkurzać się niepotrzebnie na to co czytam a potem na to co chciałabym przetestować i mi niewychodzi! Podziwiam Was za cierpliwość ale niestety Ja jej nie mam i chyba mieć nie będę wiec dlatego szybko się tak poddaję a co najgorsze jeśli już co mówię to tak robię! Mam mocne założenie albo ten rok albo wcale :( co ma być to będzie .... Jeju ile dzisiaj złości we mnie bo nic mi nie wychodzi i na dodatek ten program mnie do łez rozłościł ... w tym wszystkim mam jeszcze @. Nie mam na nic ochoty i wszystko u mnie jest na NIE Joannaz gdybyś mi pomogła tam sie zarejestrować Próbowałam już na KasiaW76 a adres mailowy shadow76@poczta.onet.pl i dupa ... moze mi pomożesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sobie wypij kielicha i ochloniesz:D Oczywisce ze Ci pomoge, bys widziala jak ja sie wsciekalam zanim sie nauczylam i zakumalam:D Popoludniu sie odezwe, teraz lece obiad robic i grzyby konczyc- potem bede wolna:) Na BANK sie odezwe i pomoge Buziole;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz wiesz co napiłam się kielicha ale nie wódki ale jakiegoś greckiego aperitifu :)) brzuch jednak nadal boli i zmierzła nadal jestem bo w tym wszystkim poprzez internet zawaliłam kilka spraw gdyż pewne serwery mają dzisiaj problemy i nie moge nic zrobić! Ja pinkole ale dzisiaj głupi dzionek :( idę pod prysznic się wyluzowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×