Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ladybird---->Wiesz co mówią \'kochanego ciałka nigdy za wiele\"..... no ale ja nadmiaru nie mam ( a pewnie troche by się przydało ) :P :P :P JOasiu---->Cieszę się ze Twoj M. ma się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie wiesz jak to jest... złego diabli nie biorą ( i tak wiedzą ze jest ich ) :P Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MYSL tak!!!!! Wiem z doświadczenia ze złym mysleniem przyciąga się złe!!!! ( co prawda jak myślę pozytywnie niekoniecznie jest skutek, choć powinien :P )-może mam za mało wiary... nie wiem ale na pewno jak myślę źle to jest źle I TO WIEM NA PEWNO!!!! postaraj się nie myśleć negatywnie. spróbuj chociaż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poburzy zawesze jest słońce :) więc myśl pozytywnie, że to koniec złego. Nieszczęścia chodza parami. Najpierw M a teraz Twoja @. Zatem teraz wyczekiwać samych dobrych wiadomości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki. Jak pech to pech, mialam dzis tragiczny dzień, stresy w robocie.... spędziłam pół godziny w kiblu płacząc, a jak już z niego wyszłam to zadzwonił mój M oznajmiając mi że mam sie nie marwic, ale miał wypadek..... nie wiele myslac zabrałam sie i pojechałam do niego. na szczęście nic mu się nie stało, ale cały bok od pasażera jest skasowany i troche kaski wybulimy teraz na naprawe..... więc dzień jak widzice miałam super..... 🌻 ide spać bo za dużo stresów dla dzidzi dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko ----------------------------- kobiety uważajcie na siebie i rodziny swoje! Jeśli chodzi o zaciążenia to dobry miesiąc ale i na nieszczęścia równieź :( niech się skończy już ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co mam robic, jutro postaram dotrzec do lekarza, nie ide do pracy bo mnie chorobsko bierze! a z tymi testami to bolu glowy mozna dostac! moze zrobie za dwa dni, jesli bedzie taka mozliwosc, po owulacji jestem ok14-15dni, no nic, pozyjemy zobaczymy! nie wiem co mi sie tak przypomnialo, ale wiecie co jakis miesiac temu mialam sen, sama nie wiem sen-pol jawa, ale jakos to mocno do mnie dotarlo, zaczne od poczatku mniej wiecej po srodku lozka, a dodam ze spie pod sciana, na owej scianie mam obraz, duzyyyyyyy, na nim ja i moj luby, ale wtedy wydawalo mi sie ze tam jest Matka Boska. I Ona lub blizej nieznana mi osoba powiedziala mi ze zostalo mi 281 dni....zycia chyba, bo tak pamietalam, jak otrzezwialam bo nie wiem co to byl za stan nie sen, nie jawa....bardzo sie wystraszylam i obliczylam ze bedzie to 26.06.2007 czasem tak sobie o tym pomysle i postanowilam z wami sie podzielic..sama nie wiem czemu. napisze jutro, pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to data narodzenia Twojego dziecka - tez warto sie nady tym zastanowić :)) życie obecne minie, będzie nowe z nowa istatką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM__________ja wierze w sny, uwazaj na siebie dziewczyno, nie zebys zylka w strachu ale...dmuchaj na zimne❤️ zyzorowa: O Matko, to straszne, niech ten okropny miesiac idzie w zapomnienie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie jak czytam co piszecie to mnie ciarki przechodzą........... Niech ten cholerny rok już się kończy bo dla mnie to w ogóle cały rok był do dupy........ Ale wierzę że po burzy zawsze wychodzi słońce...... i dla nas dziewczynki też będzie świeciło jak szalone ❤️ Śpijcie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Zycze milego dnia mimo mrozu na dworze Bylam przed 6:00 w sklepie po buleczki dla M, tak zimno ze hej, od wczoraj zimowa kurtke nosze bede znow szyby skrobac i auto 10 min grzac zanim rusze Po pracy jade od razu do szpitala Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobiety! ... co u mnie? spadek tempki tzn ze za dwa dni @ :) z czego się bardzo cieszę :) Zastanawiam się jednak nad dalszym prowadzeniem wykresów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki 🌼 Dzisiaj mam rozmowę o staż.... Potrzebna jest pomoc do sekretariatu w moim dawnym liceum i dzisiaj idę porozmawiać z dyrektorką. Coprawda to nie jest moje marzenie o pracy z dziećmi na świetlicy.....No ale.....jak się trafia okazja to chyba skorzystam. Boję się że szybko taka okazja mogłaby się nie powtórzyć... Nie wiem sama w zasadzie co mam robić. Jedni mi doradzają żeby iść tam na ten staż, drudzy żeby szukać czegoś innego...... Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Czesc dziewuszki.Byłam wczoraj u mojego gina na usg. i nie mam owulacji kazał mi jeszcze jedno badanie zrobic i wtedy postanowi co dalej.Tak sie boje ale mam nadzieje ze da mi jakies leki i wywoła mi ta owulacje.Taka jestem jaka przygnebiona i załamana Buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Oli pewnie ze idz, lepszy rydz niz nic!!! gosiaczekk, nie martw sie, spokojnie poczekaj do drugiego badania. no dzis 37,3 32dc.........ale bywaly 34dniowe, a raz w marcu 42dc... ten sen czy cos, bylo dziwne bardzo...ale w tego trakcie sie nie balam, dopiero pozniej jak racjonalnie o tym zaczelam myslec. lady oby bylo jak mowisz, to interpretacja ktora mi sie podoba najbardziej:)......ale nie ma co gdybac, bedzie jak ma byc. zyzyrowa uwazaj na Was! wlasnie kobietki, ostroznie! joannaz pozdrow kochanie i 3maj sie cieplo:)) dorotka, wica, zielona, oczekujaca piszcie wiecej. doth ty tez sie nie obijaj tylko opowiadaj! lece zarejestrowac sie do lekarza, napisze pozniej. milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli---------idz i nawet sie nie zastanawiaj.zawsze mozna ze stazu zrezygnowac jak sie znajdzie prace i nie ma zadnych konsekwencji.Wiem bo sama byłam na stazu i jak znalazłam prace to zrezygnowałam i wszystko ok. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: \"Przesuń się stąd tam!\", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was... Bo wiara nadaje sens naszemu życiu, pomaga nam przetrwać trudności, jest najwznioślejszym z darów... MIŁEGO DNIA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Lady naprawde piekne te twoje słowa buziak wielki dla ciebie.Ja cos zaczynam łapac doła ale mam nadzieje ze szybko sobie pojdzie i znowu zmienie nastawienie.Dobrze ze mam malutką siostrzenice i chyba cała miłosc przelewam na nią.Ona mi tak zastepuje dzidzie jest taka kochana moja najdrozsza:)Własnie zaraz po nia jade i juz sie nie moge doczekac a nie widziałam jej dwa dni.Ile taka mała istotka moze dac szczescia i wiary na lesze jutro.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ❤️ Lady ❤️ Kasik ❤️ Dziewczynki dziękuję Wam za rady. Byłam, rozmawiałam i dyrektorka zgodziła się mnie przyjąć. Od stycznia zaczynam bo jeszcze trzeba trochę poczekać na zgodę na odbycie stażu z Urzędu Pracy. Trochę niestety trzeba poczekać ale przynajmniej wiem że coś mam już zapewnionego. Justynka 🌼 Oj temperaturka wysoka ;) A jutro z niecierpliwością czekamy Twojej relacji z wizyty u lekarza. ❤️ Gosiaczekk 🌼 Kochana nie martw się. Ja cały czas muszę brać hormony na owulację bo też kiepściutko u mnie z nią bywało..... Ale dzięki nim w ostatnim cyklu miałam dwa piękne pęcherzyki :) Także nie zadręczaj sie tym. Naprawdę można lekko pobudzić jajniki do pracy i owulacja będzie jak w zegarku :) Wystarczy kilka tabletek w każdym cyklu. Nawet codziennie ich nie trzeba brać :) Ja jestem tego przykładem :) Nie smuć się kochana ❤️ ❤️ ❤️ Joasia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!Od wczoraj jestem chora, smarkam, kicham, w nocy kaszle i na nic zdały się miód i cytryna - i tak mnie dopadło:( Jutro jedziemy do Urzędu Stanu Cywilnego zarezerwować nasz termin, jutro też idę na badania krwi, które zlecił gin. Dziś ntomiast odwiedzi mnie koleżanka - co może nie jest dobrym pomysłem, gdy jestem taka zawalona, ale już tyle razy przekładałyśmy to spotkanie, że kolejny nie miałam serca... Oli -super z tym stażem, zawsze w międzyczasie możesz czegoś szukać, a coś już masz:) Asiu- dobrze, że Twój M ma się lepiej:) Zyzorowa-nie denerwuj się tylko!!Pamiętaj o Maluszku i że to tylko pieniądze-rzecz nabyta. Pozdrowionka i całuchy dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki kochane! ze znajomą miałam spotkanie i zjadłam z nią pyszne ciacho w ciastkarni! Dawno takiego raju słodkiego w ustach nie miałam :)) hi hi hi ale to zabrzmiało! Całuje w noski a cha jak wy te emotkikonki wstawiacie buuu bo Ja nie potrafię buuuu a raczej nie wiem i chcę też tak ubarwiać moje teksty czasami żałosne hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jest taka strona z emotkami ale ja nie wiem gdzie:( moge napisac tak: jak chcesz zrbic usmiech to zrob tak: wcisnij dwukropek i zero trzymajac shift czyli ), no i wyjdzie ci :) jak chcesz np kwiatka to wcisnij bez shifta nawias ale kwadratowy - [tu wpisz slowko kwiat i zamkinj] no 🌻 pewnie zaraz ci dziewczyny cos wynajda:)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×