Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Magdar.--------> gratulacje!!! Ola przeczekała aby mama egzamin zdała i pewnie niedługo ruszy do boju!!! Aniaania-----> Twój maluch pewnie też 🌻 Ladybbird---> skoro KTG wyszło ok to chociaż postaraj się nie zamartwiać 👄 JustynaM, kasik26, oli co tam u Was? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_____nie mialam na mysli pieniedzy a....wygody i komfortu, bo jakos sobie nie wyobrazam JA zakupow typu wozek, jak dziecko mi sie urodzi;) My dopiero wrocilismy z Mezem do rana:bylismy w Koszalinie odebrac jakies czesci do auta.... Potem Maz zabral mnie na zakupy i... kupil mi sliczne sandalki na lato, na imieniniowy prezent :):) I jak wychodziliscy ze sklepu...jakos zahaczylam noga o schody i.... sie wywalilam :( Na szczescie nie na brzuch,rece wyciagnelam przed siebie jak lecialam :(:(:( Nic nie nie jest,na strachu sie skonczylo;) Teraz chwile posiedze i...lecimy na grilla do znajomych, a rano....mamy Komunie w Kolobrzegu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu --- w tym wypadku wygoda idzie z kasą w parze! Wózek zakupię po porodzie jak zjadą pieniążki! Model mniej więcej wiem więc spoko! PRzed porodem jednak z tej kolekcji co wózek chcę nabyć fotelik samochodowy bo będzie bardziej przydatny na początku! Ciuszki też się z czasem kupi :)) nic na gwałt i niczego nie chciałabym za wiele bo u mnie ot już więcej dzieci raczej nie będzie! Zamykam ten interes :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_____nie wiadomo jak bedzie z \"tym\" interesem;) Ja zaraz jade na ta Komunie, nawet pojecia nie macie..jak mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj pustki chyba kobietki odpoczywaja... a może... aniaania, magdar--------->czybyście okupywały porodówki???? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moze mniej pisze ale czytam was nonstop:D u mnie ciut zamieszania, tzn musimy zmienic mieszkanie bo nam czynsz chcieli podniesc, a to juz za duzo kasy, wole ja na dzidziusia przeznaczyc. 25maja idziemy na usg dowiedziec sie jak tam malenstwo sie rozwija, no i kto tam w brzusiu mieszka❤️ stawiam na kobitke:D robie sie wielka jak wieloryb! apetyt na 102! tylko bym jadla! waze juz 70kg! to ok 10+!!! mam nadzieje ze mama sie mylila i nie bede wazyc 30+:D a zreszta aby dzidzia byla zdrowa:D odezwe sie w krotce, buziaki 😘 dorotka m 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z porodówki nici....chociaż się staram - wczoraj moje Kochanie spełniło swój małżeński obowiązek, było bardzo przyjemnie, ale porodem niestety sie nie skończyło... Dziś zrobiliśmy sobie wycieczkę do Lichenia, 100 km w aucie, dużo czasu na nogach, może coś z tego będzie.......... Teraz znowu coś mnie wzięło na seks..nie wiem czy kobiety w 9-tym miesiącu, a właściwie w 10-tym tak mają?? Ale nawet nie próbuję, bo boję się, że się rozczaruję.... Madziu!! Czyżby u Ciebie się zaczęło?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donosze tylko, że byłam na topiku dla majówek, a tam wieści, ze Magda urodziła!!!!!!!!! Kopiuję: GRATULACJE DLA MADI R !!!! OLA JUZ SIE URODIŁA!!! WAGA 3150 I 53 CM HUUUURA!!!! Madziu! Serdecznie gratuluję i napisz koniecznie jak wrócisz!! Ucałuj Oleńkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW no to mamy dzieciątko :)) Gratulacje dla MADZI i zdrówka dla Oleńki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________goraca kapiel,prawie wrzatek,olejek rycynowy na lyzeczce i do buzi,skakanie jak na skakance, duzo dzwigc i lazic po schodach:porod murowany;) Moja mama gotowanymi kapielami...wywolala kazdy i kazde urodzila przed terminem: tez bede:) Magra____Gratulacje❤️ Czekam na relacje z porodu... JustynaM:::masz racje, ja tezmogei...50 kilo przytyc, byle dzieckoz drowe,absolutnie nie jest dla mnie problemem waga:) Ja zaraz do pracy,wczoraj na ten Komunii sie umeczylam ze szkoda gadac......A M dzis jedzie do kardilogoga na kontrol... Pogoda wkoncu cudna: bylam o 6:30 w sklepie na zakupach...i juz bylo 18 stopni:)))A co bedzie dalej:))) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ale wyczułam :D :D :D Magda------> GRATULUJĘ z całego ❤️ Mam nadzieję ze Ty i Oleńka czujecie się dobrze 🌻 Duża buźka dla WAS!!!! Teraz aniaania :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A aniaania wciąż nic...... Joasiu! Super pomysł z tymi kąpielami, tym bardziej, że ja lubię gorące kąpiele, tyle, że jest jeden problem - NIE MAM WANNY!!!:( mogłabym ewentualnie pojechać do rodziców, ale tata chyba dostałby zawału gdyby usłyszał co robię....co do olejku to mam mieszane uczucia, sporo o tym czytałam i słyszałam, że można sobie zaszkodzić, więc chyba nie będę ryzykować...zostaje jeszcze skakanie - tego nie próbowałam, ale jedno zrobiłam - seksik rano zaliczyłam:) mam super humorek i wciąż czekam:) Pogoda dziś piękna, gdyby nie to, że jestem w ciąży już dawno grzałabym się na słońcu..po prostu uwielbiam się opalać, a właściwie prażyć jak to mówi moja mama.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______rycyna nie jest szkodliwa,kilebelk potem murowany tylko, wzbudza to akcje porodowa;) Co do kapieli: woda naprawde musi byc mega goraca, a inni:nie musza wiedziec co robisz;) Mama moja trenowala,tez zamierzam:) Ja wrocilam z pracy,obiad juz mi sie robi:) Upal niemilosierny: w koncu:) Maz dzwonil z Koszalina, z kardiologii:: wszystko dobrze, coraz lepiej,2 leki na odstawione,nastepna kontrol za 3 mce w sierpniu: oby z porodem sie nie nalozylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma chodzic do gorącej wody to lepiej niech ktoś z nią bedzie, przecież może zasłabnąć ... róznie kobieta w ciąży może zareagować na tak gorącą wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! kobietki coś mi się wydaje ze was ten upał rozłożył :P takie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratulujemy bardzo Tobie i Dzidzi !! 🌼 REWELACJA, ale grzeczna dzidzia, poczekala az sie mamunia obroni. Umarlam ze smiechu :) Dorota gratuluje proroczych wypowiedzi :)) Kurde wlasnie napisalam do Was i sie nie wyslalo, a nastukalam taki dlugi tekst. U mnie wszystko ok, synek dalej grzeczny. Wiezorkami ma problem z zasypianiem, awanturuje sie troszke :)) Je kolacje, zasypia, przenosze go do lozeczka i po ok. 10 min. budzi sie i znowu chce cycusia. Problem polega na tym, ze on nie jest wtedy glodny bo cmoknie dwa razy i znowu zasypia /usypiaczke sobie znalazl, artysta/. Cala operacja tez trwa dlugawo do momentu kiedy juz zasnie blogim i mocnym snem, wtedy spi do rana, oczywiscie z drzemkowym cycusiem. Ania jak tam??? Dziewczyno spokojnie, poczekaj, juz niedlugo, czasami tak juz jest, ze sie dzidziom na swiat nie spieszy. Wiem, ze juz bys chciala urodzic, ale nie rob nic na sile- takie jest moje zdanie. Joanna uwazaj na siebie postrzelencu, kto to slyszal, zeby sie przewracac :)) Dobrze, ze nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica___________no zabij mnie a nie wiem,....jak ja zahaczylam noga o te durne schody;) buziak dla Synka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś pogoda!!! Pewnie powiecie, że jakas zboczona jestem, ale ja po prostu uwielbiam jak jest ciepło.......co prawda teraz jest mi troszkę ciężko przez ten ogromny brzuch, ale oby tak już zostało.... Wszyscy naokoło pytają co i jak, a my wciąż czekamy....dziś Mały wyjątkowo zaczął szaleć i to po dwóch dniach osłabionych kopniaków, Mąż mówi, że może w końcu się szykuje. Miłego wieczoru:) Wica! Ucałuj Aniołka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny z tym przyśpieszaniem porodu bądźcie ostrożne! Jednej się uda, drugiej też nic nie będzie ..... a my możemy mieć pecha! Dziecko wie kiedy na świat wyjść a ginek też bierze zawsze dwa tygodnie w przód i w tył zapasu tzn 38 a 42 tc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze coraz mniej na kompie: brzuch mi usciska pluca i zoladek: ciezko mi...Chodzilc,latac,stac ok: ale siedzenie_ masakra :( Ps. a dzis zaczelam II Trymestr. brrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
III Trymestr* Ps. kurde te cholerne, wtracajace reklamy tutaj doprowadzaja mnie do furiiiii, gowno jedne sie wlacza podczas pisania, az sie odechciewa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! joannnaz----> co do reklam fakt (czasem szału można dostać) Ladybird_-------.>zgadzam się! lepiej być ostrożnym... Aniaania---->jak tam? :P :P :P WIca, Kasik, MAgda----------------->jak maluszki? Buziaki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wiem co mam Wam pisać - wciąż jestem nierozpakowana...nie pozostaje mi nic innego jak czekać... Joasiu! Już trzeci trymestr?? Ale to przeleciało, a dopiero co dowiedziałaś się, ze jesteś w ciąży.... Lady! Ja też troszkę sceptycznie podchodzę do tych wszystkich przyspieszaczy, z moim szczęściem to Mały nie wyjdzie, a ja się pochoruję...chyba wolę nie ryzykować i cierpliwie czekać... Dorotka********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Kasik, Wica, Madzia 🌼 i buziaczki dla Maluszków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania jeśli już będziesz zbyt długo po terminie możesz spokojnie zadzwonić do Twojego gina prowadzącego i zapytać się co robić dalej - czy czekać ? Przyśpieszanie porodu na własną rękę nie zawsze jest wskazane a pod kontrolą lekarza najwyżej możesz urodzić :) :) :) :) :) Mnie ostatnio dobija wizja tych 2 pozostałych miesięcy! Mam nadzieję, że one przelecą w miarę szybciutko bo jak na razie coś mi się to ciągnie i ciągnie i końca nie widać ..... Dodatkowo dzisiaj znowu duszno na dworze wrrr a Ja męczę się z oddychaniem przy takiej pogodzie i nie tylko będąc teraz w ciąży ale ogólnie taka pogoda źle na mnie działa! Wiaterek zamawiam......... Dorotka ślę fluidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady! Minęły dopiero 4 dni od terminu, więc na razie nie warto siać paniki... A upały się zapowiadają, faktycznie - wizja jeszcze dwóch miesięcy jest przytłaczająca, ale przeleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__tak, a teraz jestem sparalizowana strachem,stresem i przekleta wizja porodu.... Dorotka______naprawde nie chce mi sie pisac, jak te gorna wyskakuja... ja juz po pracy,taki upal ze....kolanami wracalam do domu, z zakupami ze sklepu..Ale dobrze,wole tak jak deszcz,zimno i niskie cisnienie.... Ide polezec, jakos spac mi sie zachcialo,moze zasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Bylismy z mezem rowery wybierac dzis: kupujemy i...heja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×