Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

ladybird jeszcze dzis postaram się go dostarczyc... aniaania - trzymam kciuki za dzisiejszy dzień, a okna myć nie radze, bo może się łożysko odkleić... wiec lepiej poprostu spędzić dzień w pozycji pionowej poprostu, chodzić dużo i coś robic... ja jeszcze dziś poleże zeby zdążyć się obronić... a w sobotę od rana bede łazić i robić cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
a mi ktoś odpowie?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
skoro już tu jestem to zapytam was jeszcze od którego dnia cyklu zaczyna się stosować test owulacyjny??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________ide Ci foty wyslac i zdjecia...pisiorka z USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana________w google wpisz nasz bocian, czy cos tak-na 100% Ci wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
dzięki piekne........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sajgon w pracy :( witajcie!!! zapracowana---> nie wiem czy o tą stronkę ci chodzi? www.nasz-bocian.pl magdar.---->tzrymaj się mocno i wytrwaj do obrony! ❤️ Aniaania---->cierpliwości ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowan a________nie ma za co co. A co do testow nie wierze w nie: jeden cykl robilam i bylam tylko przez nie ciagle zestresowana ....a i tak ani razu mi nie wyszly!!!!Tzn byly 2 krechy a owu nie bylo: wiem bo 2 w mcu jezdzilam na USG jajnikow:) Mozesz robic od dnia w ktorym zaobserwujesz sluz plodny. Najlepiej popoludniu, rano jest za duze stezenie hormonow i wynik moze wyjsc zafalszowany:) LADY______________poszlo na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM_____Juz pedze wyslac:) Na obiadek prosze : >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Mlody tak mnie atakuje ze....ledwo siedze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz----> dzięki! Chłop nikt tego nie zakwestionuje :D :D :D super brzusio i synuś aniaania-----> no okrąglutka jesteś... :D ale tak ładnie...dzięki za fotki!!! i czekam na kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM_________________nooooooooooooo:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
dziewczyny to jak z tym testem owulacyjnym kiiedy zacząć go stosować w którym dniu,od czego to zależy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja jestem z innego topiku, ale fajnie się czyta o brzuszkach i mamusiach, życzę wszystkim powodzenia :) my narazie jesteśmy na etapie starań, niestety nie udaje się narazie zapracowana: ja robiłam testy owu przez 2 cykle nie wyszły ani razu - pewnie nie mam owu już ci pisze jak je robić: w zależności od długości cyklu: np. 28 dniowy cykl - zaczynasz od 11 dnia o tej samej porze jak masz inaczej to napisz, podam ci z tabeli którą miałam w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia__________-witaj i pisz z nami:) A jaka masz diagnoze i jakie badania robiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wrześniu 2006 byłam u gina i stwierdził torbiel na jajniku, brałam leki, m.in. duphaston i luteinę, po 3 miesiącach lekarz powiedział że ładnie się zmniejszyła, ale wspominał też o laparoskopii, gdyby dalej nie udało się zajść w ciążę, w kwietniu miałam iść znowu , ale złośliwość rzeczy martwych - święta, weekend majowy, a teraz wyjeżdzamy za niedługo na wczasy, więc już poobliczałam że ok 20 czerwca będę na wizycie, to wtedy się może coś więcej wyjasni, będe chciała wtedy zrobić hormonki, i męża też wysłać na badanka, a jeśli to nic nie da, to we wrześniu udamy sie do kliniki pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
mam akurat 28 dni.........mówicie że to niekoniecznie się sprawdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana - jeśli już masz te testy to zrób, od 11 dc zacznij, codziennie mniej więcej o tej samej porze, ja mówie tylko za siebie, mnie nie wyszły bo pewnie nie miałam owu, ale koleżankom wychodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
no to już mam łatwiej dzięki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana___________jak masz regularne co 28 dni to tak jak pisza laski: od ok 11 dc mozesz robic:)) Karolcia__________jak torbiel sie wchlonela to super:) Mam jednak jedna rade: zanim poddasz sie laparoskopii zrob po1) badanie nasienia Meza: to podstawa po2) swoje badania hormonow: PRL (odp.za brak owu), LH,FSH,Testosteron,Progesteron i estradiol:) Od tego sie w ogole zaczyna leczenie: laparo ro nastepny etap:) Moze masz zaburzona gospodarke hormonalna, starczy pare cykli z lekami i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia_________nie ma za co, 2 lata walczylam o dziecko,moge ksiazke juz napisac;) ANIU___________--dzieki za foty, slicznie wygladasz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśa
hej dziewczyny. ja czekam.Starania były, we wszystkich mozliwych dniach i pozycjach.teraz czekam.Do tego przyplatalo mi sie jakies przeziębienie, a fe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki 🌼 ale jestem rozalona, nic mi się nie chce cały dzień, teraz też idę się położyc - pewnie nie przyspieszę tym porodu, ale po prostu na nic nie mam dziś sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×