Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

joanna______________________to opuszczacie stare mieszkanko... nie żal trochę? dorotko, aniu__________👄 od Mai:) aniania_______________na ten wrastający paznokieć może okłady z Rivanolu dadzą lekką ulgę.... misiowa_____________to już niedługo...i tez nie będziesz spała w nocy:) małolepsza_______________tyle kciuków zaciśniętych... musi się udać!!!! i pewnie tak będzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - dokładnie, mnie jak dopadnie to ciągle coś.....dziś idę jeszcze w końcu do ginekologa m.in. na usg piersi, mam nadzieję, że choć tu będzie ok.... Umówiłam się na jutro do kosmetyczki na założenie klamry, poprosiłam Ją i przyjdzie wcześniej do pracy, bo pomyślcie, że terminy sa dopiero na styczeń!!! Nie myślalam, że tyle osób ma z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> Przyjmijmy optymistyczny wariant (problem TYLKO z palcem) Wystarczy :( a terminy rzeczywiście długie, dopóki coś nas nie spotka to nie wiemy ile ludzi ma takie same problemy ... A u gina będzie OK i bezproblemowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze poczytać coś optymistycznego, staram się nie przejmować, ale wkurza mnie, że wciąż mnie coś dopada....oby było dobrze... a jak Twoje staranka?? Rozumiem, że teraz kiedy badania zrobione możecie szaleć??? Tu wiruski@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy z tego burdelu, mam dosc,nienawidze pakowania :( W sobote z busem,potem raz jeszcze musimy pojechac .... Przyszla sasiadka co nam chaty pilnowala,jak W wziela w obroty to nie mial czasu...spojrzec na nac,caly czas sie w glos smial ,szok! Zakochala sie w nim a ja......zaluje ze stamtad sie wynosimy bo.... takiej niani tu nie znajde:( Podejscie do dzieci super ma, bez obaw bym W z nia zostawila:( Echhhhhhhhhhhhhhh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->szaleństwo w toku :D Joasiu----> a weźcie kobitkę ze sobą :P :P :P zawsze to zaufany człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorkta,a zebys wiedziala ze...jakby sie dalo,to...bez wahnia:P Wrocilam z miasta,bylam Wkupic zabawke na Mikolajki;) U mnie miasto juz w choinkach,swiatelkach,etc malo oczoplasow nie dostalam.....Uswiadomilam sobie ze...jescze 2,5 tyg i... swieta!!!Swieta jak swieta ale...mama moja przyjedzie.... Baba z Osrodka nie dzwonila:kolejny dzien do przodu, niech nie dzwoni...... Znow forum nawala,juz mnie to denerwuje:/ Co wejde,nie dziala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj byłam u gina i wsio ok - zarówno do góry, czyli z piersiami, jak i na dole, wiadomo z czym, czekam jeszcze tylko na wynik cytologii, ale się cieszę!!!!:):):) Michałek dołączył do zacnego grona mikołajów - fotka na bobasach:) Joasiu - święta, święta, u nas też wszystko dookoła przybrane, tylko iść i forsę wydawać...a tyle mam prezentów do kupienia.....i pomysłów nie mam za dużo... Dorotko - szaleć, szaleć i tylko czeakać na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,super ze u gina wsio oki;) My w tym roku bez prezentow,tzn wszystko dla W... A to dlatego ze...bedzie 16 osob i jakby kazdy dla kazdego mial kupic to....chyba kredyt,a nie o to chodzi.... Wiec sie umowilismy ze...kazdy robi prezent Wojtusiowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie też dobry pomysł...my w tym roku wigilia u teściów, ale będą też moi rodzice, oprócz tego siostra męża z rodziną, więc też będzie trochę osób, dla każdego chcę kupić choćby jakiś drobiazg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałujcie dziewczynki swoje Mikołajki w ten szczególny dzień i oby zawsze były takie śliczne i rozkoszne a dziewczynki które czekają na fasolkę żeby za rok już mogły się cieszyć swoim osobistym najważniejszym na świecie Mikołajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Pani Misiowa 🌻 Aniaania----> no super i tak fajnie dostojnie wyszedł :D :D :D uwielbiam dzieci w takim wieku już dużo rozumieją i ten rozbrajający uśmiech (w łóżeczku) dla mnie bomba!!! 🌻 Ucałuj to swoje szczęscie 👄 No i cieszymy się że jest ok u gina (bo tak miało być) ;) Joasiu---> i znów będziecie mieć ciężarówkę z prezentami dla Wojtusia :P malolepsza, Lady, oli, doth_s, kasik, wica, magda,listkaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka juz mamy,paczka przyszla od mojej mamy... Co tam nie ma, wszystko chyba jest!!!!! Juz widze...w swieta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---->Z tego co piszesz to strach mieć dziecko w małym mieszkaniu :P :P :P ale dobrze niech babcie inwestują we wnuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy,buty,zabawki,sloiczki,herbatki,kaszki etc:) dorotka____i dobrze,mi odpadnie;) Obie zwariowaly :classic_cool:Ale...mama moja bardziej:classic_cool: Kolejny dzien do przodu,baba nie dzwonila,ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu---->Ja już widzę moją mamę jak szaleje :D :D :D pewnie jak Twoja :P w sumie czy nie po to są dziadkowie i babcie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu----> śmiesznie się czyta Twoją radosć ze kobieta o pracę nie zadzwoniła, ale ja w pełni Cię rozumiem...Tobie chodzi o Wojtusia żeby jak najdłużej być z Nim Ja podobny czas miałam zaraz po odejściu z pracy, zadzwonili z propozycją to pierwsza myśl była \"Ja jeszcze nie odpoczęłam po tamtej pracy\"... i tak z niej nic nie wyszło (nie moja bajka)...ale i tak uważam że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Buziaczki dla maluszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,jasne ze chodzi o W,nastawilam sie juz psychicznie ze do wrzesnia z nim siedze,nie wyobrazam sobie inaczej.... Takze mam nadzieje ze....nie zadzwoni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - dziś dodałam jeszcze jedno mikołajkowe, wczoraj nie mialam już czasu ściągnąć go z aparatu, jest chyba lepsze od poprzedniego:) po południu byli rodzice z paczkami dla nas, Mały przywitał Ich w tym stroju, mało się nie rozpłynęli..... A dziś wieczorem Michas jedzie do dziadków - na cały weekend. Ja mam szkołę, mąż jutro idzie do pracy, więc i tak czekałoby Go jeżdżenie, a tak i dziadki zadowolone i my mamy troszkę luzu:) jutro wieczorem \"odrobimy\" dzień rocznicy. Idziemy do kina i może na coś do jedzenia, ale fajnie:) już nie pamiętam kiedy tak sobie wychodziliśmy (oprócz andrzejek oczywiście). Misiowa - jak tam nasz kolejna dziewczynka?? Szykuje się już do wyjścia?? Tylu kawalerów na Nią czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - a co do tego czy zadzwoni czy nie - ostatnio wszystko układa się u Ciebie tak jak chcesz, więc myślę, że dobra passa potrwa;) A co tam u Listki??? Ladybird - napisz co u Was!!! Doth_s - martwimy się!!! Bo Kasik i Wica to już chyba nas opuściły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mogła by się brać do roboty.Pokoik od wczoraj przygotowany jeszcze dzisiaj tatuś dokończy sprzątanie, umyje okno i już można wstawiać łóżeczko(ale z tym to się wstrzymamy).Tłumaczę dzidzi codziennie żeby już wychodziła,że tyle ciekawych rzeczy na nią czeka no i wasze maluchy( same przystojniaki) więc może moja siła perswazji coś zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,poki co...kazdy dzien siedze jak na szpilkach...... Misiowa-__odpoczywaj nie wyganiaj dzidzie;) Ale pieknie koledy graja w radio, jeszcze 2 tygodnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu--->Michaś naprawdę boski (nie tylko w tym stroju :) ) JOannaz----> no tak każdy dzień jak zbawienie :P PaniMisiowa---->nic na siłe, chyba słowna perswazja na Patrycję nie podziała... ale kto wie? próbuj może się uda :) a ja cały dzień uczyłam się do zaliczenia z angielskiego :P LAdy, listkaaa, doth_s, malolepsza, oli---->jak tam? Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,fujjjjjjj,ja nie cierpialam sie uczyc jezykow, jestem zupelnie antyjezykowa;) BABA NIE DZWONILA< uffffffffffff,dzien z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, kazdy lubi co inne,ja w ogole nie moglam zakumac, naleze do tej grypy ludzi antyjezkowych(obcych)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie fakt... ja jeszcze do włoskiego się przymierzam :) bardzo prosty jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mikołajki byliśmy cały dzień u dziadków. Maja dostała pajaca do spania i zielony kubeczek niekapek :) A dziś nie pisałam, bo strasznie się czuję.@przyszła:( ania______________Michaś cudo Mikołaj! Pokaż mu Maję Mikołajową - może ją ❤️ :):):) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja już po wizycie u kosmetyczki i po założeniu klamry:) Listko - myślę, że zaręczyny możemy planować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wstałyśmy o 8. Maja teraz zalicza pierwsze dzienne spanie! Pogoda okropna tak pada! Chyba nie pójdziemy na spacer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×