Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

czy któraś z Was wie może gdzie w open office writer zmienić odstępy między wierszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym programie nigdy nie pisałam...zawsze w starym pocziwym WORDzie Nie moge Ci niestety pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w toku jak najbardziej, pierwszy rozdział już napisany, ale tym razem pisałam akurat pracę zaliczeniową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to jak już pierwszy rozdział jest to już dobrze...wg mnie najgorzej zacząć :) a dalej to już poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ! Kochane coś tu ostatnio bardzo pusto.... Joannaz---> co się dzieje? Aniaania----> 🖐️ PaniMisiowa----> no to czekamy razem z Tobą :) Magda, listkaa, wica, kasik, doth_s, oli, malolepsza, maruska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki, pustki........ Ja mam zapalenie pęcherza, dostałam antybiotyk, mam się wygrzewać i leżeć (tylko ciekawe jak leżeć mając w domu małego rozbrykanego łobuza, który w dzień ani mysli o leżeniu;) ) poza tym Michaś miała dziś duzo lepsza noc, obudził sie o 5,30, wypil mleczko i spał dalej:) z łóżeczka wyjęłam Go dopiero o 7,15:) Pani Misiowa - najgorsze teraz to czekanie......a wszystko spakowałaś?? Zabrałaś sztućce i kubek?? I nie wiem jak u Ciebie, ale u nas w szpitalu były pieluchy, ale chusteczki nawilż trzeba było mieć swoje:) Joasiu - co u Ciebie?? Lady - jak tam Juleczka?? Listka - a Ty co nas zaniedbujesz????? Dorotka - Ty jak zawsze na posterunku - to mi sie podoba:) Kiedy te wyniki badań??? No i dla całej reszty pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->dziś się przejdę do laboratorium zapytać. Powiedzieli mi ze minimum tydzień... zobaczymy Lady--->zapomniałam o Tobie :P :P :P (przepraszam) Buziaczki 👄 Ja dzisiaj w ogóle jestem jakaś nie myśląca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Twojego leczenia wiadomo że poleżeć nie masz jak, ale siedź w cieple i baw się z z Michasiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę, siedzę, przynajmniej dziś, bo jutro i pojutrze do szkoły:( ale mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania spakowałam sztućce i kubek też a z tymi pieluchami to wiem że przysługują trzy dziennie( jakieś chore to jest) więc muszę kupić bo nie wiem czy moja dzidzia będzie uznawała tą normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAAAAALLLLLAAAAA
WIATJCIE DZIEWCZYNY jestem w 9 tyg ciazy. czy ktoras z was potrafi mi wytłumaczyć mi wynik badania USG? - robiłam to państwowo i troszkę się zmartwiłam jednym zdniem, a znim będe miałą kolejna wizytę to jescze trochę czsu minie więc piszę :.........pęhcerzyk żółciowy Q 5.2 mm kosmówka bez cech odklejania. JAJNIK LEWY 52/36 Z DWUKOMOROWĄ TORBIELĄ O WYMIARACH 40/33 MM . - KURCZE czy te dwukomorowe torbiele to cos złego??????????????? kurde która się zna na tyM/ napiszcie coś kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa ale chyba zostało ci nie dużo tej nauki bo jeżeli piszesz pracę mgr to jesteś na 5 roku to cię czeka ostatnia sesja tylko Jak ja się cieszyłam jak byłam na 5 roku że to koniec w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa - dokładnie, na piątym roku:) 3 dziennie???? To chore jest!!!!!!!!!!!!!!!! Na peewno będziesz potrzebowała więcej!!!! U nas na oddziale noworodków codziennie przynosili po ok 5 pieluch, a gdy zabrakło po prostu szłam do dyżurki i dostałam. Nie było z tym problemów. co do wyników usg - niestety nie pomogę, bo nie wiem, a nie chcę wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki są bardzo dobre :D :D :D MMMMAAAAAAAALLLLLAAAAA---> ;) genetanie torbieli nie powinno być... ale o ile jest mała, a u Ciebie jest mała nic się z nimi nie robi. Operuje się jeśli torbiel jest powyżej 60mm... W bardzo wielu przypadkach ciąża \"niszczy\" torbiel. Zapewne będzie też tak u Ciebie. Tak więc głowa od góry... Będzie dobrze!!! 🌻 Pozatym skoro lekarz Ci nic na ten temat nie powiedział to znacz, że masz się tym nie przejmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary dzidzi ok, torbieli w ciazy sie nie leczy, powinno zaniknac, a jesli nie to dopiero po ciazy jakiekolwiek kroki beda podejmowane..... Jestem,tylko nie mam weny na pisanie:( Wczoraj W taka bez powodu godzinna histerie nam wieczorem urzadzil ze...myslalam ze wezme pistolet i sobie w leb strzele.... Jestem chora jak On wyje dla wycia,bez powodu..... Acha i X podejcie zrobilam do maty: niestety, W kompletnie to...nie interesuje, sie gapil w sufit: jego zadne zabawki nie interesuja.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Pani misiowa ty bierz pake pieluch do szpitala bo.... noworodek potrafi 3x zrobic kupe podczas...jednego karmienia!!! Bylismy w srode na USG bioderek:wsio ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - to taki wiek jeśli chodzi o matę - Michaś miał to samo, ja jednak uparcie Go wkładałam i w końcu zaczął się interesować tym co wisi na górze, daj Mu na początek coś do rączki. My też byliśmy w piątek na bioderkach, wszystko piękne, symetryczne, następna wizyta, gdy zacznie samodzielnie chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu--->Wojtuś pewnie miał zły dzień ...każdemu może się zdarzyć ;) Usciskaj go mocno od wirtualnej ciotki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze jedno wpadło mi do głowy... może mały odczuwał Wasze negatywne emocje (po tej wieści że Twój M traci pracę)... takie maluchy dużo czują... może to miało wpływ, że \"wył dla wycia\" (jak to określiłaś)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam, bo najpierw komp wariował, a potem miałam wymianę okna w domu - koszmar - syf wszędzie!Maja cały dzień była u babci. joanna_____dorotka ma racje , pewnie W odczuł wasze zmartwienia. A że nie interesuje się zabawkami...wszystko w swoim czasie. Maja już wyciągała nawet do nich rączki i sie bawiła, ale każde dziecko dorasta w swoim czasie. dorotka_______________to gratuluję wyników!:) cieszę się bardzo! teraz jakie kroki dalej? ❤️ aniania______________super fotka przy kompie:) współczuję pisania pracy przy dziecku. ja pisałam z brzuchem i z brzuchem się broniłam. Siedź w ciepełku to zapalenie w kilka dni przejdzie... Misiowa______________to czekamy, czekamy.....cudownie tak czekać:) a teraz tylko czekać jak będziemy czekały z Dorotką:) A pieluchy mi poszło 20 w 4 dni w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,nieeeeee,On ma takie napady ze czasem wyje bez powodu,byl mniejszy robil to codzien.. teraz coraz rzadziej,ze 2 tyg temu ostatnio, nienawidze tego... Dzis nie spal od 4 rano,w dzien,.,,tylko godzine,konam.... Dodalam foty na bobasach:) Acha,wczoraj mama moja miala pobierany wycinek z tego guza co jej w tarczycy znalezli:od siostry sie dowiedzialam,nic mi nie powiedziala, wrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!! Wyniki za tydzien,a ja...odliczam godziny do jej przyjazdu na swieta...A w styczniu przyjezdza po mnie i z W jedziemy...na jakies 2 tyg, ale odpoczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________właśnie oglądałam fotki, gdy ty dodawałaś:) Maja też od jakiś 3 dni ma kilka nowych:) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,wlasnie obejrzalam,Maja rosnie jak na drozdzach:) Co Ona je?Paczka? Sper wyglada:) I te czarno-biale z tata-rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________________Maja jadła biszkopta:) tak się umorusała, że musiałam ją przebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×