Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

aniu to nic nie zrobisz,bo wlasnie w necie nie ma przypisow, musisz miec knige i juz:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,malo zawalu nie dostalam, poszlam do wc,slysze wrzask za chwile, lece, patrze a W...pol brody ma we krwi: jak wrzasnal to....pekl mu kacik ust,boszzzzzz Doslownie i w przenosni czlowiek nawet wysikac sie nie moze isc:/:/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania84 ____________witaj:) tak czytam o wymiarach waszych szkrabów i myślę, że nasza Maja to do maluchów nie należy! Dogania już Juleczkę, która ważyła 4kg przy porodzie! Magda__________dlaczego Oleńka taka malutka?taka jej uroda, czy nie jadek? Ucałuj ją mocno, ślicznotkę! My dziś znów musimy do babci. Nie chce mi się. Maja wstała i jęczy w łóżeczku... lecę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joannaz------>Oj tak to z tymi Maluchami :) Listkaaa---->po prostu masz dużą kobietkę ;) Aniaania---->no ja niestety Ci też nie pomogę z prawa międzynarodowego :( co innego jakbyś pisała o budżecie powiatu to prędzej... Lady 🌻 magda--- > ucałuj Oleńkę Ania84, KAsik, wica, malolepsza, oli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu--->ale Michaś pięknie siedzi :) :) :) :) a za ten jego uśmiech to \"dałabym sie pokroić\" :P :P masz naprawdę przeuroczego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, to jak Michas siedzi i lezy C U D O W N E !!!!!!!!❤️ Ps. baba nie dzwonila.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) jak siedzi wygląda jak taki mały cielaczek....wystarczy, że za bardzo zainteresuje się czymś z boku i od razu traci równowagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,to co,cielaczek,nie cielaczek---siedzi:) Ja mam nadzieje....ze nie zadzwoni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---> też myślę że nie zadzwoni (Tak myślowo odpychasz tą decyzję że kobieta zadzwoni dopiero w terminie jaki Tobie będzie pasował ) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia :) :) :) no widzisz Twój W. kawał chłopa :D :D lady nie, nie mam rudych włosów :D :D ale na zdjęciu z wózkiem to ja :D :D aniaaania, ja mam na lapku.... bo tez mialam prawo międzynarodowe, ale jka nie potrzeba Ci na wczoraj, to niedługo bede napraiwc lapka i jak sie uda dane odzyskac, to zobacze co ja tam mam, bo znalazłam jeszcze mam \"prywatyzacja i komercjalizacja\" ale nie wiem czy o do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuswa,takiego posta dlugiego napisalam ......i mi zjadlo, nie mam slow na te caffe ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---->no taki urok kafeterii :) ale nie załamuj się :P Buziaczki dla Wojtusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r - na 22.12 muszę oddać ta pracę, to nie musi być nic specjalnego, praca ma być na ok 5 stron, więc muszę to po prostu odbębnić...więc jeśli będziesz miała coś z przypisami to jestem chętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle ci to co mam a zobaczy sz czy bedzie odpowiadało, bo nawet nie pamietam co tam jest a na may kompie nie moge otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz odpisałam na maila, dostałam, dzięki, ale niestety nic z tego mi się nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wróciłam właśnie ze szpitala ale jeszcze bez dzidzi.Wypuścili mnie bo zawalił się sufit na porodówce i złączyli dwa oddziały i wypisywali dzisiaj wszystkie które jeszcze mogą poczekać a mi nic nie jest więc jestem ale się cieszę w końcu w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______o Matko Boska,sufit sie zawalil????Ale jaja, dobrze z.e.....nie jak rodzilas, bo w locie bys to robila:D Szok...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×