Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dzirekuje dziewuszki❤️ poogladalam bobasy, rany boskie jak tezn czas leci, same slodyczy, moznaby schrupac bez popitki:D DorotkaM___jeszcze raz poki swiezutkie, wtedy najlepiej dzialaja:D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALOLEPSZA ------ GRATULACJE OGROMNIASTE ZA BETę :)) udało się hurrra aniaania --- Julkę karmię przez sen... a raczej tak jej podpieram butelkę, że ona sama pije! nie wyciągam jej z łóżeczka bo z pewnością też by się wybudziła! Jeśli przebudzi się o 4 to podaję jej herbatkę do picia! a dopiero nad ranem mleczko. Dzisiaj dopiero o 7.10 dostała i spałyśmy dalej :)) U Julci ząbki na wybiciu się ale nie smaruję jej niczym... od czasu do czasu pogryzie sobie mój palec a Ja jej nim jeźdzę po dziąsełkach... ma strasznie twarde tam gdzie pojawią się pierwsze ząbki! a jak tam przed świętami? jak przygotowania i jak prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz---->link się otwiera tylko ze filmiku nie ma...tylko komentarze...jak możesz to prześlij na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________też poproszę gg 1073771 Małolepsza____jak cudnie, sama nie mogę uwierzyć, że w końcu!!!! Miło jak cholera!!! A Misiowej brak......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu---> albo ja jestem jakaś nierozgarnięta (mam nadzieję że tylko dziś :P ) bo stronka się otwiera i widać że ma byś filmik ale zaraz zanika i pojawia się formularz kogo chcesz wkręcić\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Joanna - obejrzałam, szok! I jak potoczyła się dalej historia?? Lady - Michaś ok 22-23 też dostaje mleczko na śpiocha i w nocy nie dostaje nic, mleczko pije dopiero ok 6, tyle, że On juz później nie chce spać, jest rannym ptaszkiem po prostu... Misiowa - czekamy, czekamy, choć wiadomo, że na poczatku na kafe czasu nie ma, więc rozumiemy... Listka, Dorotka, Małolepsza, Doth_s, Kasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,super ze obejrzalas,niezle nie????\\ Nie wiem co dalej,siostra ma urwanie łba, w wigilie przyjedzie to...ja wezme na...\"przeswietlenie\" Ale...juz tego goscia lubie ,z jajami facet:classic_cool: Kurde, W dalej ma ten katar, juz prawie tydzien, powinien sie konczyc :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
dajcie mi troszke wirusków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiruski dzieciaczkowe dla Doth_s **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s - a tak w ogóle to co u Ciebie -pisz!!!! Joasiu - najważniejsze, że nie jest gorzej, a katar jak to katar, przynajmniej tydzień musi trwać. Mi link otworzył się bez problemów. Facet pomysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s_________prosze❤️ *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
małolepsza - dziekuję i ogromne gratulacje buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
A co u mnie? M się zmienił nie do poznania. Od dwóch miesiecy mam męża jakim nie był nigdy. Dopiero teraz dowiedziałam sie czemu, a raczej komu to zawdzięczam. Otóż mamy sąsiadów, których bardzo lubimy. Ona pracuje w pokrewnej mi prokuraturze, on jest dziennikarzem w TVP. Oboje przed 50-tką. Ten sąsiad jest autorytetem dla mojego M i kiedyś po tej całej ostatniej aferze, sąsiad po prostu nagadał mojemu M, że co on, do cholery, wyprawia itd. Podziałało... Jeśli chodzi o nasze starania, to najpierw musiałam wyleczyć te przeklęte klykciny i owulacja przepadła. Ale wierzę, że będzie ok. Skoro mój M potrafił tak sie zmienić... Trzymam kciuki, małolepsza i pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po krótkim spacerku, kupiłam kilka rzeczy i wróciłam, wszędzie kolejki, Michaś się wkurzał, w dodatku zimno.... Doth_s - no to świetnie!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot-h super❤️ Ja kupilam fride,bo kataru konca nie widac...Co z tego ze ja mu zakropiek roplami,moze oddychac jak... w nosie od gilunow...az bulgocze,masakra... teraz mam nadzieje ze sie skonczy, jak bakterie beda\"wyssane\";) No i....za 3dni.......moja rodzina przyjezdza, godziny odliczam❤️ Ps.Nie wiem czy potem zagladac bedziecie wiec... Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam szczęście i pomyślność, niech moc wiary i siły doda otuchy w zmaganiu się z codziennością. Niech Nowy Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych zamierzeń. Spokojnych Swiat zycze Wam wszystkim:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_________--to teraz musisz zupki robić!!! Oj, ja wolę takiego robota nie mieć!!! doth_s_____________####################### ######################################## ############################# ################# ############ ####### ### ## łap !!❤️ Jak to nagrał? Dźwięk nagrał czy film??! pozazdrościć sąsiadów z 1ej strony a z 2giej być tak podglądanym czy podsłuchiwanym... cóż... Liczy się, że podziałało! Byliśmy wczoraj na nauce przed chrztem i spowiedzi... A jutro pakowanie. Do 3 stycznia będziemy mieszkać u moich rodziców, bo wyjeżdżają do Egiptu. Ale będę zaglądać, bo mam tam neta. To tymczasem!! Buziaki dla wszystkich!!! Misiowa__________prosimy o info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Znowu cały dzień poza domem - rano szkoła - egzamin, jest szansa, że uda się zaliczyć, ale tylko dzięki temu, że mam zgrana grupę i dostałam zadania, ważne by było do przodu;) Potem cały dzień u rodziców i dopiero niedawno dotarliśmy do domu... Joasiu - mam takiego blendera - identycznego, dostaliśmy w prezencie na ślub - SUPER sprawa, bardzo często Go używam, mielę mięsko na klopsy, ubijam pianę, kroję cebulę, czosnek, REWELACJA!!! Misiowa - i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze zajrzę, więc składam już teraz: Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa a ja sie ciesze z tego urzadzenia,bo to susper sprawa do....miliona innych potraw;) Jak pisze Ania:) Jade po mleko i pieluchy,bo potem to cholera wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt życzę Wam kochane i Waszym bliskim: W tym dniu radosnym, oczekiwanym gdzie gasną spory, gają się rany. Życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości. Szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. Kochane twarzy, co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę dziś do siebie po spotkaniu klasowym. wypiłam 3 piwa i 3 razy już dziś wymiotowałam:( Zaczynam się martwić o misiową.....Miała napisać ona albo mąż choć kilka słów, a tu cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa ooj biedactwo.... Ja też się martwię Misiową ( ale moze po prostu mąż nie ma czasu dać znać i ona teraz też albo niunia uważa że za wczesnie ) Na te żwięta życzę Wam: Nadziei-by nie opuszczała, Radości-by rozweselała, Miłości-by obrodziła, Dobroci-by zawsze była. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czasu ani Misiowa,ani jej maz, jak to...swiezo upieczeni rodzice;) ja zdycham,znow migrena,wymiotowalam w nocy, teraz zawroty,mdlosci,bol glowy....Bylam w aptece po dopalacza, to mam...po swietach,nawet gadac mi sie nie chce:( gadalam z aptekarka,pytala sie ile rodzilam, jak powiedzialam ze 35 h powiedziala ze musialo byc sekundowe niedotlenienie, uszkodzil sie jakis nerw: dlatego te migreny( NIGDY przed porodem nie mialam)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×