Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

kasik :D Olka tez ma 4 zabki :D a co do ASD to znalazłam forum fundacji i tam sie przyczepiłam :) :P 👄 dla Bartusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!] Zapomniałam się pochwalić! Można powiedzieć, ze wczoraj moje dziecko zaliczyło pierwszą przespaną całą noc:):):) dokładnie od karmienia o 21 do 6 rano! A dziś od 18 do 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,, o kurde zazdroszcze❤️ Wojtus dzis zdecydowanie lepiej po moich kuracjach,kuracja trwa,ze 2dni i bedzie dobrze chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___-skopiowałam teks, tylko przeprawiłam na formę żeńską:) dodałam chyba 4 nowe foty....zapraszamy :) magda_____________trzymamy kciuki!!! a misiowa_________pewnie wróci na dniach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! My już po spacerku, na dworze mroźno, ale Michaś przynajmniej się zdrzemnął. Listka - nie zatrybiłam, bo zawsze najpierw wychodzą dolne ząbki - u nas z lewej strony:) codziennie widać go ciut więcej:) obejrzałam zdjęcia Majki i po prostu powaliło mnie zdjęcie z podwiązką:):):) Madziu r - daj znać jak z Oleńką, trzymam kciuki!!!! Kasik - dzięki za radę, myślałam nawet o tym, ale stwierdziłam, że nie będę Go faszerować lekami, jednak na następny raz na pewno to zrobię, w końuc mam Mu to przynieść ulgę... Joasiu - opowiadanie faktycznie bomba! Dorotka - co tam?? Może kilka dzieciaczkowych wirusków*********************************************************************************************************************************************************:) Doth_s - żyjesz??? Misiowa - czekamy na info!!! Lady - pozdrowionka dla Juleczki i Jej mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu Michas slodki:) Wy tu o ciuchach dla siebie na chrzty, a ja dalekooooo w lesie i....nie wybieram sie do sklepu bo nie mam jak.....I tak na codzien chodze jak dziadowa :classic_cool: Duzo wczesniej pisalam dlugiego posta, kolejny raz mi wcielo i...odechcialo mi sie pisac:/ W usypia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! listeczko---gratulacje i oby tak dalej :) A foteczki super :) hmm zastanawiam się jak będziesz wyglądać na chrzcinach w samych koralach :P: P :P Aniaania---->Michaś (jak zawsze boski) ;) Magda---> będzie ok :) buziole dal Oleńki Joanna---->buziaczki dla W... wierszyk jest niesamowity (dostałam go jakiś czas temu na maila i pamiętam że wysłałam wtedy koleżance w ciąży :) ) Kasik--->ale ten Twój mały mężczyzna rośnie :) PaniMisiowa--->???????????? Lady 🖐️ i dla Julki 👄 oli, doth_s, malolepsza, wica 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_________dziś kopiłam na szczęście zieloną koszulę satynową - śliczna:) wiec w samych koralach nie wystąpię a na chrzciny z tego co mam wymyśliłam fajną kreację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Jak nie było to nie było, a teraz się posypało - widać początki drugiego ząbka!!! Czyli rosną nam dwa jednocześnie! Wczoraj po południu i wieczorem widać było, że Michasiowi bardzo dokuczają dziąsła, posmarowałam Mu nawet Dentinoxem (polecam, bo naprawdę działa), ale za to noc była cudowna i mam nadzieję, że już tak zostanie, ani razu moje Słonko się nie obudziło. Idę zrobic sobie kawkę, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Joannaz--->jak nie urok to... a te chłopy to są takie uparte (zdrówka dla Taty) Aniu 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___________może w odczuł, ze coś się złego dzieje... aniania______________nie śpię od 9.30! i też właśnie piję kawkę:) Majusia właśnie wstała. Dam jej zupkę i na dworek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wymiekam, pierwszy raz taka noc od porodu.... W sie budzil co chwila, bardzo niespokojny, kataru nie, goraczka nie, brzuch nie, dziasla twarde- wiec zeby nie... Niech te cholerne dni mijaja, chce do mamy juz jechac, musze odpoczac wreszcie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Jeszcze mama dzwonila,od rana wozi Ojca po szpitalach i lekarzach (na sile,bo On lekarzy nie uznaje): chyba w nocy zawal mial.nie...pozwolil karetki wezwac :!!!!!!! Niech go tylko dopadne,zrypie na czym swiat stoi !!!!!!!! Stery a durny,moj Syn ma miec dziadka zywego a nie....znicze nosic na grob :( To jest serce,ulamki sekundy decyduja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor powiedziala ze wszystko jest prawiodłowo nie ma zadnych ubytków ani nic wszystkie żyły są drozne i Ola posiada prawidłowo rozwinięte serce. :D i arytmiii Pani doktor tez nie widziala (słyszała) ogólnie jestem BARDZO ZADOWOLONA :D :D :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 za wszystkie kciuki :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda,super❤️ Posmarowalam W dziasla Dentinoxem zelem i proszkiem z Anglii na zeby i...zasnal:to chociaz....juz wiem co jest grane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - ten żel działał na Michasia już 3 miesiące temu....a zębów wtedy wcale nie było.....on chyba ma coś w sobie, albo te dziąsła bolą dużo wcześniej Listko - zazdroszczę...9,30 to moje marzenie.... Dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to wlasnie jest to: ze jednemu dziecku sie 3 dni wyzynaja, a innemu...5 mcy, czy zeby czy nie pomoglo, a dziasla rzeczywiscie....duzo predzej bola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________________________a to super!!!! jaki prezent na święta !!!teraz można się radować:):):):) Może ja też ten żel na zęby na wszelki wypadek zakupię:) A ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobiety cieszę się, że pamiętacie tutaj o mnie i od czasu do czasu gdzieś tam przewija się jeszcze mój nick! Ja choć mało tutaj jestem i mało piszę to od czasu do czadu odwiedzam Wasze dzieciaczki w bobaskowie .... no i tam też muszę nadrobić zaległości w pisaniu nie wspominając o dodaniu fotek! :)) Listeczko buziaczek dla Majeczki która przesypia tak dużo... Julka już od dłuższego czasu ma unormowany cykl posiłków w ciągu dnia oraz spania! Wczoraj to pobiła rekord bo od 20.30 do 12 rano i ciągle zaglądałam do niej bo nie wierzyłam i się bałam czy coś jej się nie stało. Oczywiście dwa mleczka wypiła przez sen :)) Listeczko oduczyłam w nocy Julcię pić mleczko bo w zamian podawałam herbatkę i pomogło. Ogólnie śpi do 8.30 - 9.30 oby jej się to nie zmieniło za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki, kciuki pomogly, dziekuje❤️ Dorotka____specjalnie dla ciebie, bardzo swiezutkie wiruski++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE!!! Małolepsza - G R A T U L A C J E🌼 - jakie super wieści z rana!!!!! Oczywiście czekamy na częste relacje co u Was :) Ladybird - wow, te godziny spania Waszych dzieci mnie powalają!!! Wychodzi na to, że tylko mój Michaś potrzebuje tak mało snu:) Joanna - dokładnie, najważniejsze, że pomaga. Listko - spojrzałam na cenę, ja płaciłam za Dentinox 21,70. A mój Michaś miał wczoraj niestety poważne problemy z zaśnięciem, zasnał dopiero o 22 i to ululkany, nie chce Go tego uczyć, ale padałam już na twarz i po prostu musiałam Go uśpić....w dodatku nie było widać by coś Go bolało, chciał wariować po prostu, skąd On bierze siły???? Obudził się o 4 z płaczem i łapką w buzi, bolały Go dziąsełka, ale żel pomógł, usnął dalej i o 6,25 pił mleczko i to był koniec spania...o szczęściary, ktore śpią do 9.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to te cholerne zeby!!! Ja W przed snem wysmarowalam dziasla i.......dzis nocka super, spaljak zarzniety,tylko jedno picie i karmienie:):):) malopelsza__________zaciazylas?G R A T U L A C J E ❤️ I... odpoczywaj na zapas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza_________________gratulacje wielkie!! jak ja się cieszę ❤️ 🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ ❤️ 🌼🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼kwiatek]❤️ ❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ ❤️ 🌼🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ 🌼🌼❤️ ❤️ 🌼🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ pogłaszcz brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×