Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość Ladybird76
WICA ... ale Ja z tym nicierpliwych pragnacych wszystko na już - teraz :)) Ja tak bardzo bym ciała zajść w ciążę teraz jak jestem zdecydowana! Szkoda, że te bóle to w wyniku nadchodzącego w najbliższych dniach okresu tj 4 - 6 września a nie w wyniku zajścia w ciążę! Chciałabym zajść zaraz 2 dni po zdjęciu spirali i odbytym stosunku w dni płodne w ciążę ale z medycznego punktu to raczej niemożliwe buuu.... Chociaż przypadki chodzą po ludziach hi hi hi :)) Idę teraz spać bo zaczynam za dużo o tym wszystkim myśleć i się martwić:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 _____________Ach zeby bylo to co my chcemy.... Ja juz 1,5 roku walcze z zajsciem.... Milego dnia laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ❤️ Justyna ❤️ Dziewczyny dzięki za kciukasy :):):):) No jestem dobrej myśli. Może się uda nareszcie w tym cyklu. Ale nie nastawiam się zbytnio bo potem będę ryczeć :o Tak jak zawsze..... Joannaz 🌼 Trzymam kciuki moooocno!!!!! Tak po cichutku żeby nie zapeszyć to mam wielką nadzieję że Ci się uda w tym cyklu :) Mnie dziś jakoś w dole brzucha pobolewa.....Nawet dość intensywnie. I nie wiem o co chodzi. Może to przez owulację....bo teraz połowa cyklu. Aż Nospę wzięłam bo wytrzymać nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny wpadam tylko na chwilunie, takie mam zamieszanie w chalupie ze sie nie moge pozbierac.Jakos sie kazdemu zachcialo nas odwiedzac goscie wychodza i wchodza nowi.Wczoraj wyjechala szfagierka z rodzina a dzisiaj przyjezdza siostra z Polski na kilka tygodni, uff zero spokoju. Pozdawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie laseczki 🌼 Ja juz po pracy, mam chwile dla siebie ;) OLI: a ja tam na nic nie licze, to dopiero 2 cykl z lekami;) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
Laseczki kochane nauczkie mnie obliczać dni płodne .. Ja nic z tego nie rozumię :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
JOANNAZ wiesz musiałabym ci podać wszystko aby można było z dokładnością mi powiedzieć jeśli możesz podesłać mi swojego maila odeślę ci na programiku excel niezbędne informacje które sobie odnotowywałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 rozumiem, wiec powiem tak: Owulacja jest ZAWSZE na 14 dni przed 1 dniem okresu! Nie 14 dni od 1 dnia okresu, nie w polowie cyklu ale ZAWSZE na 14 dni przed 1 dniem okresu!!! Wiec np. jak masz cykl 30 dniowy: to owulacja wystapila 16 dnia cyklu, jak 35 dniowy: to owulacja 21 dnia, jak 28 dniowy to owulacja 14 dnia---itd. A jezeli chodzi o dni plodne to liczmy tak: na 4 dni przd OWU i 1 dzien po OWU sa dniami plodnymi!!!!!!!1 Np. Masz cykl 30 dniowy: owu masz 16 dnia to plodne wtedy przypadaja na dni: 13-14-15-16 (OWU)-17 dzien cyklu (dzien po OWU) Dlatego ze plemniki moga zyc 4 dni w srodku ( 4 dni razem zowu) a komorka jajowa jest TYLKO dobe zdolna do zaplodnienia ( dlatego 1 dzien po OWU jezt uwazany rowniez za plodny) Mam nadzieje ze bedziesz wiedziec o co chodzi, a jak nie to pytaj- postaram sie odp:) Powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
wiesz moze i coś z tego rozumię ale to obliczanie dla mnie jest chore! Ja od czerwca zaczęłam po 23 dniowej przerwie nowy cykl okresu tj: 30.06 do 06.07 ( 7 dni ), następnie po 27 dniach kolejny zaczynający się od 03.08 do 09.08 ( 7 dni ). 21 tego miesiąca usunęłam spiralę i zaraz 22 oraz 24 odbyłam stosunek... Szanse nikłe na ciążę - szkoda! Nie wiem kiedy mi przypadnie dokładnie kolejna miesiączka a objawy ból brzucha i piersi mam od usunięcia spirali jak nie później! jak Ja mogę na tej podstawie wyliczyć kolejne dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! no, no, no...ladybird kobieto coz ty sie tak goraczkujesz??? miesiac czy dwa nie zrobia pewnie wielkiej roznicy, wiec zaczekaj slonko, ja sie ucze cierpliwosci....:( poza tym daj sobie chwile na rekonwalescencje po tej SPIRALCE to na stowke dobrze dla ciebie..poczekaj az sie cykle ciut ureguluja..a pozniej do dziela wg wskazowek joannaz...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 : nic nie zrobisz a juz napewno nie wyliczysz dni plodnych:) Dlatego ze wywalilas spirale z hormonami i teraz organizm musi sie kila cykli przyzwyczaic (nawet pol roku) To nie jest tak ze PYK i dziecko jest- trzeba sie dlugooooooo nastarac czasem;) Poza tym jak chcesz liczyc dni plodne ostatnich cykli jak....mialas spirale i nie mialas dni plodnych!!!!!!!!! A \"to\" w 7 dniowej przerwie to nie okres kochana a krwawienie zastepcze:P Wiec prosze sie uzbroic w ciepliwosc i grzecznie czekac;) Powodzenia Ps. Justyna CMok:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, joannaz gratuluje pecherzyka..jak tylko dostane ten urlop jade do pl, pierwszy lekarz jakiego odwiedze to gin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
JOANNAZ chyba niedoczytałaś dokładnie tego co napisałam! Organizm po mojej spirali może zacząć się rozmnażać od następnego cyklu :)) w siedniodniowej przerwie ( tu nie wiem o co chodzi ), że niby miałam okres ( też nie wiem o co biega ) wtedy miłam normalny najnormalniejszy okres a nie żadne zastępcze krwawienie :)) Co do cierpliwości to uzbroić się mogę ale co z tego jak i tak nie wiem i nie będę wiedziała jak wyliczyć czas płodności w moim przypadku ... :( JUSTYNA M masz rację miałam spiralkę miedzianą Cooper TCu380A ogólnie polecam tym kobitkom, które chcą się na przyszłość zabezpieczyć :)) cmooooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
też mam już tę stronkę w ulubionych ale nie wiem na ile jest wiarygodna chociaż jest jedną z lepszych jaką do tej pory widziałam... Siedzę sobie i analizuję wasze wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że wiecej będę mogła obliczyć zaraz po pierwszej miesiączce od wyciągnięcia spirali... Stara baba ze mnie a ciągle się uczę! W zyciu myślałam, że nie będzie mi to dane tzn. te wszystkie obliczenia ale widać wiele się w życiu zmienia :)) mam nadzieje, że na pozytywne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
Justyna M biedroneczko? to do mnie było ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, u mnie sie zgadza..ale ja juz prawie rok temu zrezygnowalam z tabsow..kazda jest inna ale ten kalendarzyk jest dosc precyzyjny..mialam gdzies jeszcze lepszy i dokladniejszy..ale tylko raz w niego wlazlam, str nie zapisalam gapa i teraz szukaj wiatru w polu..jak znajde dam znac..pozdrawiam! ps czlowiek sie uczy cale zycie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
...człowiek się uczy całe życie a głupi umiera... justyna M mam jeszcze pytanko! Jeśli spojrzysz na to co napisałam dużo wcześniej tj na stronie 54 odnośnie dni okresu i przerwy pomiędzy nimi czy Ja dobrze wyliczam dni przerwy. Co mam rozumieć przez dni cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
Justyna powiem tak mało kto wie, że nick Ladybird to nic innego jak biedronka - ku mojemu zaskoczeniu są jeszcze osoby co maja pojęcie o czym-kolwiek :)) buziaczek w nosek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni cyklu to nic innego jak : 1dzien cyklu (dc w skrocie) to ten w ktorym dostalas okres (@) i pozniej kolejne sa nastepnymi dniami cyklu..kumasz? 1dzien miesiaczki=1dc, 2 dzien miesiaczki =2dc i tak liczysz te dni az do nastepnego krwawienia.. zaraz napisze wiecej, jak nie zaraz to z domu za ok 2h ok? buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!2 tyg temu odstawilam tabsy i od razu staramy sie o dzidziusia,bo lekarka powiedziala,ze zaraz po odstawieniu najszybciej mozna zajsc w ciaze,ale kazdy lekarz mowi co innego.Ide jeszcze do lekarza,zeby zbadal mnie czy bo tabsach jest ok,bo to roznie bywa.Buziaki***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja np od miesiaczki do miesiaczki mam od 30-32dc..kazda inaczej..za taki normalny uwaza sie 28dc..krotki 21 itd.. a skad wiesz ze kochalas sie w dni plodne? policzylas? wiesz moze w ktorym dc usunieto ci spirale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babo no makm natchnienie..a szczerze zawiecha mi sie laduje jak wlaze na 28dni...buu..a wy jak tam drogie kolezanki..przybylo jakis zaciazonych a moze ty juz kochana cos wiesz i ukrywasz?? no oczekujaca przede mna nie zwiejesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×