Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Marku czy ty w tym tygodniu masz badania czy w następnym? mnie się już trochę tygodnie mylą, mam nadzieje ze tym razem godzin nie pomylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
Witam wszystkich! Mam pytanko i nawet nie wiem czy ono jest na temat, ale zawsze warto spróbowac, ponieważ jak wiadomo kto pyta nie błądzi. Mam problemy z węzłami chłonnymi już od jakiegoś roku. Byłam kilka razy u lekarza, ale nie stwierdził niczego złego. Miałam robione prześwietlenie płuc itd. Za jakiś czas zaczęłam się źle czuc, węzły chłonne zaczęły mi się powiększac, wyczuwałam 3 pod żuchwą i od niedawna jeden koło ucha. Powiększają się, maleją, ale nie chcą powrócic do poprzedniego stanu. Musiałam wyjechac za granicę, tam trochę źle się czułam, ale jakoś było. Wróciłam niedawno i znowu zaczęłam się gorzej czuc, bóle, głowy itp. Na dodatek dzisiaj w nocy zaczęło mnie coś bolec i nie wiem co to jest, podejrzewam, że coś niedobrego dzieje się z moją tarczycą, bo podobno mam powiększoną, z tego co ktoś mi mówił, a na dodatek wyczytałam, że węzły chłonne mają związek z tarczycą właśnie. Boję się i wiem, że muszę iśc do lekarza, ale to nie zmienia faktu, że byc może wcześniej zbagatelizowałam sprawę nie idąc przed wyjazdem do lekarza. Szukamw dalszym ciągu przyczyny mojego złego samopoczucia, bo wiem z doświadczenia, że niektórzy lekarze sami nie wiedą co komuś może byc. Dzisiaj okropnie się czuję coś mnie boli i nawet nie wiem co. Możliwe jest, że t moje węzły są nowotworowe i naciekały na pobliskie tkanki lub na tarczycę, a może było wręcz odwrotnie? Bo ję się strasznie to wszystko mnie przerosło, nie mam z kim o tym porozmawiac nawet teraz... Nidy wcześniej mnie tak nie bolało nic i jeszcze do tego coś mi się z głosem dzieje nie tak, nie umiem tego określic jakbym przez ten ból mówiła przez gardło i coś mnie dusiło. Miał ktoś tak, też was bolała tqarczyca? Węzły mnie nie bolały, ale wiedziałm, że coś jest nie tak, to mi bardzo utrudnia życie, bo od przyjazdu jest gorzej jakby i cały czas myslę co mi jest. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi poradzicie co mam zrobic. Czytałam wcześniejsze posty no i oczywiście trzymam kciuki za wszystkich ludzików, którzy idą pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
...dodam jeszcze, że to coś boli mnie przy przełykaniu. Jutro idę do lekarza, ale boję się i chce mi się płakac. Pozostaje mi tylko nadzieja, że nie będzie aż tak bardzo źle jak się czuję. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Marek hehe sama się śmieje tym co tam pisałam nie kumata w 100%. Nikogo już nie słucham mam słuchawki i słucham muzyczki :-) Nudzę się...mam stan podgorączkowy ale to chyba normalne. Nie mam doborowego towarzystwa :-( Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Ciebie Mareczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiące serce robilaś usg? jeżeli nie to idź i szybciutko zrób, powinno coś wykazać cena nie jest oszalamiająca bo gdzieś ok 40 zł a będziesz miałą spokój duszy, usg dużo wykazuje więc lepiej nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Śpiące serce Słuchaj przede wszystkim nie koniecznie musi to być związane z tarczycą....wiele jest powodów powiększenia węzłów.Radzę Ci wybrac dobrego onkologa, który zna się na rzeczy.Prawdopodobnie skieruje Cię na biopsję tych węzłów. W większości przypadków węzły powiększają się w jakiejś chorobie nawet w zwykllym przeziębianiu ale jeśli go nie masz to widocznie cos sie dzieje w organizmie. Może to być duperel ale lepiej to sprawdzic u onkologa. Wezly na szyji ma powiekszony prawie kazdy z nas, a jesli chodzi o tarczyce to wezly moga a nie musza byc powiekszone. Wiec teraz oddaj sie w rece lekarzy i niech sprawdza jaka jest przyczyna. Nie martw sie za wczasu bo jeszcze nie jest wiadomo dlaczego tak jest. Pozdrawiam cieplutko i 3maj się. Napisz co Ci powie lekarz i głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
spiace serce aha najpierw bedzie usg tak eleonorko a potem lekarze stwierdza czy biopsja lub co dalej to dam im jakis obraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
Nie robiłam, ale pewnie zrobię skoro piszesz. Jeśli może mi to pomóc i ma to związek z tarczycą to na bank zrobię, bo już mam dzisiaj tego bólu dosyc. Kiedyś mnie z nerwów płuca bolały, ale to był zupełnie inny ból na tle nerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
Dzięki piękne za każdy odzew. Będę pisała co mi jest od jutra, mam nadzieję, że to sie da wyleczyc jakimiś lekarstwami, bo jestem strasznie wrażliwa i boję się wszelkich operacji, a tarczyca boli przy połykaniu jesśli są jakieś komórki nowotworowe tam? Bo tego nigdzie nie wyczytałam... Może ktoś kiedys będzie miał podobny problem i mu choc troszkę ulży kiedy trafi tutaj. Mi się miło czytało wasze wypowiedzi i fajnie, że jest takie miejsce, które podtrzymuje na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Śpiące serce Na pewno lekarz skieruje cie na usg. Moze tez zapisac antybiotyk.tego nie wiemy poniewaz przyczyn moze byc wiele powiekszenia wezlow.Nie denerwuj sie bedzie dobrze.Weź cos przeciwbolowego jesli cierpisz. Lekarz bedzie wiedzial co jest z twoim organizmem. Buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiące serce nie czekaj bo nie warto, jutro z samego rana idź do lekarza, a jeżeli długa kolejka to idź prywatnie i szybko zrób to usg, na zdrowiu nie ma co oszczędzać, gdybym ja się nie uparła dwa lata temu na to by mi rodzinny lekarz dal skierowanie na zrobienie tsh to pewnie do dziś nie wiedzialabym co mi jest a tak przynajmniej walczę z chorobą i wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiące serce ja się leczę już dwa lata na tarcyce a gardło mnie w ogole nie boli, ba nawet węzłów nigdy nie miałam powiekszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
Więc pewnie każdy ma inaczej, każdy jest indywidualnością i każdy odbiera chorobę na swój sposób, wystraszyłam się dzisiaj, ponieważ osoba, która miała wycinaną całą tarczycę powiedziała mi, że mam powiększoną. ;( Dzięki za porady skorzystam z nich i mam nadzieję, że się dowiem w końcu co mi jest, bo osatnio zwątpiłam w lekarzy i całą tą naszą służbę zdrowia, może jutro mi wróci ta bezcenna wiara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
...a Ty miałaś wycinaną tarczycę czy będziesz miała? 3 maj się cieplutko, będę wpadała, bo widzę, że tutaj ludzie są jakby takimi światełkami w tunelu. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
Kurczę nieraz to życie daje nam w kosc niesprawiedliwie, miałam głupie myśli o śmierci nieraz, bo jest niezbadana, ale nie chcę umierac jakoś nie spieszy mi się szybko na tamten świat, za młoda jeszcze jestem. Sorki, że zasmucam, ale pewnie każdy miewa chwile zwątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Śpiace serce podalam wyzej moje gg jak chcesz to odezwij sie.Jestem wlasnie w szpitalu i moge odpowiedziec na Twoje pytania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Poczekaj kochana eleonorko moze zle gg podalam to drugi numer moze w tamtym cos nie tak 10209502 cos ostatnio gg mi nawala ale dobrze ze mam dwa:-) Narkoza juz nie dziala hehehehheheheheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Eleonora może z Twoim gg jest coś nie tak bo pisze z innymi i jest ok.....probuj dalej bo ja tu usycham :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm napisałam na ten drugi... i pewnie też nic nie dostałąś? hm może to pisane bo gadam teraz z koleżanką i u mnie jest ok, sama nie wiem hehehe jak coś to mój 1702717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,przeczytałam wszystko od poczatku do końca,bardz wiele się dowiedziałam o tych guzkach tarczycy których sama jestem właścicielką;)mam ich 7,mój lekarz twierdzi że mogę je leczyć,ale pomimo tego że wyniki mam dobre czytając to forum wątpię abym się wyleczyła (letroxem),leczę się prywatnie wszystkie badania robiłam tez prywatnie straciłam mnóstwo kasy,i trace nadal 9teraz tak myślę),może lepiej byłoby wyciąć te guzy i mieć spokój,często jest mi bardzo zimno,mam dreszcze i czuję jakbym miala gorączkę chociaż jej nie mam ,a wczoraj to czułam się bardzo chora przeleżałam w łóżu niemal cały dzień,czy to też może być od tarczycy ?proszę was doradżcie mi co mam robić,wiele z was przeszło naprawdę wiele więc macie dużą wiedze,ja odnoszę wrażenie że mój lekarz mnie trochę zbywa,na wszystkie pytania odpowiada że jest bardzo dobrze ,tylko że się tak wcale nie czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
Hej! Możemy popisac oczywiście. Masz internet w szpitalu? Pewnie w jakimś dobrym jesteś, mnie na dzień dzisiejszy nie stac na dobry szpital, chociaż zdrowie jest najwżniejsze, pracujesz ciężko i co masz z tego? tylko problemy ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena77
do timonkawd, Monia31 Wiem, że to tylko guzek ale wczoraj miałam naprawdę doła czytam te wasze wypowiedzi i podziwiam że się trzymacie u mnie dziś już dużo lepiej wczoraj wypłakałam wszystkie łzy :) więc dziś już pozostał tylko śmiech. Powiedźcie mi jeszcze tylko czy ta biopsja bardzo boli?? Wiem, że będzie mi wkuwał cienką igłę w szyję i na sama myśl o tym mam dreszcze... dzięki za odpowiedzi pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
7 masz, współczuję Ci, ja się z czyms męcze i nie wiem nawet co to jest mam jakieś guzki, pewnie już węzły zwłókniałe i tego się boję oraz zastanawiam od czego te wszystkie zarazy wychodzą, może stres jest głównym czynnikiem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiące_Serce
mój wpis był kierowany do aaa111 oczywiście kurcze a blizny pooperacyjne są też pewną zmorą, bo jakiś tam jednak mały slad pozostaje, mam jedną bliznę po szyciu, dosyc dużą i nienawidzę jej współczuję wam wszystkim i jutro czuję że sobie będę współczuła jak znam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!!!!!!!!!! Ewa pozdrawiam Cie i zycze bardzo szybkiego powrotu do domu, oby najdalej od nudnego, szpitalnego towarzystwa. Ucieczka w muzyke to tez moj sposob na spedzanie czasu w szpitalu. Do Serca!!!!!! Kobietko skad u Ciebie mysli o umieraniu. Po pierwsze to konieczna jest wizyta u lekarza i wykonanie podstawowych badan lacznie z poziomem hormonow tarczycy, badanie usg no i pozniej rozmyslanie co z tym fantem zrobic. Umierac jeszcze mamy czas. Bol gardla przy przelykaniu i bol wezlow moze byc objawem zwyklej anginy /moja corka zawsze tak miala/ i mozna leczyc tylko antybiotykiem wiec nie mozesz zamartwiac sie tak, tylko brac nogi za pas i do lekarza a napewno wszystko bedzie dobrze.Chociaz wychodowalam w sobie spora ilosc guzow to moge przysiac ze one nigdy mnie nie bolaly a przynajmniej nie czulam . W tej chwili mam naczyniaka na watrobie i tez nic spokoj bez bolu.Trzymaj sie i posluze sie sloganem \"mysl pozytywnie\" a wszystko bedzie dobrze Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonkawd
EWUNIA KWIATKI DLA CIEBIE!!!………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--..-.'_,} ……………………{;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.._;..-'; ...{`--..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{..'-`.._;..-';.{`--..-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`.._;..-} ........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\\......... /.,-"-....\ ........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\ WRACAJ SZYBCIUTKO DO ZDRÓWKA-:)POZDRAWIAM SERDECZNIE....................\\....// ................../_\\Y//_\ .................(_,-}={-,_) ...................\_//((\_/ .....................//))(\ ....................(/..)) ........................(( .........................\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Spiace-serce Nie martw sie tylko dzialaj. Popros nawet o rtg płuc i ekg serca. Mnie bardzo bolal pol roku wezel z lewej strony pod zuchwa, a jak potem biopsja wykazala, ze mam z tarczyca problem, to dr onkolog rzekla, ze rak nie boli - czyli nie martw sie na zaps :-)) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Dziewczynki dziekuje wam wszystkim!!!Timonka Tobie za kwiatki :-) Zaraz dostane jakiś doping na sen :-) Macie racje towarzystwo do ..... :-( ale spokojnie ja tam ma zajęcia...muza i filmiki. Pozdrawiam i do jutra :-) buziaczki mega wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonkawd
no EWUNIA doping i do spanska-;)towarzystwo to podstawa ja miałam fajne dwie dziewczyny to mi tak szybciutko czas minol ze za przykro mi bylo je zostawiac -;))buzka kochanie moze jeszcze z dwa dni i bedziesz w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×