Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Lawiny radości, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów bez liku, wielu kolędowników oraz Sylwestra do rana z lampką szampana! Wesołych Świąt życzenia dla WSZYSTKICH forumowiczów pozdrawiam EWA ps. najważniejsze to życzę ZDROWIA, ZDROWIA, ZDROWIA! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobitki :) Zycze Wam wesolych i radosnych Swiat :) Duzooo duzooo zdrowka i wszystkiego co najlepsze :) oraz zeby Nowy Rok byl lepszy niz poprzednie :) :* :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
Czesc Dziewczyny. Pewnie mnie juz wypisalyscie z forum, ale chcialam zlozycz Wam najszczersze zyczenia z okazji Swiat Bozego Narodzenia. Przede wszystkim mase zdrowia, radosci, milosci, spokoju ducha, oraz pomyslnosci w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszia068 my nikogo nie wypisujemy, Tylko ciągle czekamy na Twoja poprawę :-) Dzięki za życzenie i dla Ciebie też wszystkiego NAJLEPSZEGO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Kochane kobitki:) Chciałam wam złożyć najserdeczniejsze życzonka z okazji Świąt Bożego Narodzenia aby speniły się wasze najskrytsze marzenia i życzę wam dużo dużo zdrówka i żeby te święta jak każdego Roku były ciepłe i radosne:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia43
Witam Was wszystkie w ten magiczny wieczór w który to wszystkie marzenia się spełniają i ja dołączam się do Was i życzę Wam dużo siły, wytrwałości,pogody ducha, miłości i wsparcia ze strony bliskich. ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak swięta?????? Ja juz wymiękam! ciągle tylko obrzarstwo :-) Z tym jedzeniem to juz chyba przesadziłam ale gdzie by się człowiek nie ruszył to wszędzie tylko jedzenie:-) A co uwas, jak wam mijają święta?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Witam Na Święta Bożego Narodzenia życzę samych pogodnych dni dużo zdrówka Sory że dopiero teraz ale nie miałam dostępu do komputera Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:):) Swieta,swieta i juz po swietach... Widze,ze nikt nie pisze.Myslalam,ze bede miala mala lekturke do poczytania a tu nic:( eweliza U mnie akurat duzo jedzenie nie bylo bo wiedzialam,ze tego wszystkiego nie zjemy.Nie cierpie potem wyrzucac.Owszem bylo wiecej niz zwykle ale i tak za duuuzo! Poza tym nie mialam internetu 2 dni bo mielismy znow potezna wichure,na szczescie mam juz kontakt ze swiatem:):) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich madzica piszesz, że u was wichura była a my mamy deszcz i 10 stopni ciepła. o rety ja dzisiaj dom po świętach doprowadzi,łam do ładu, mała u sąsiadki sie bawi więc miałam chwilkę by posprzatać. Ja też nigdy nie szykuje duzo jedzenia bo potem tylko do wyzucenia się nadaje jak się nie zje. A reszta jak po świętach?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Witam Święta Święta i po świętach dobrze że to tylko dwa dni tak jak mówisz eweliza u wszystkich gdzie by się nie poszło to wszędzie tylko jedzenie , ja co roku mówię że będę robić mniej no i zrobiłam mniej i tak dużo jeszcze zostało pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :) no i po swietach :/ nie pisalam bo dopiero wczoraj wrocilam do domku. tak sie narzarlam przez te dni ze chyba przytylam z 5 kg :) no ale nie powiem swieta sie udaly :) byla cala rodzinka i fajna atmosfera :) wczoraj bylam jeszcze u taty i tam sie tylko dopchalam jedzeniem hehe -tato od 18 lat jest kucharzem i uwielbia gotowac wiec dal mi jeszcze do domku zapasow na jakis miesiac hehe :) :) i mikolaj nie powiem tez sie postaral i dostalam fajne prezeciki :):) szkoda ze nie macie facebook bo wstawilam pare fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja a gdzie tam haha mowilam ze mu sie nie spieszy z takimi rzeczami :) a jak tam u Ciebie swieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ahhh no a już myślałam ze będziemy tu swietowały twoje zareczyny :) moje świet w porządku, trochę zaganiane bo trzeba było jechac na wigilię i do tesciowej i do rodziców,potem znowu raz tu raz tu ja sie objadła i opiłam co dzień czego innego i likieru i wodki i wina hehe moj misio biedny w pierwszy dzien swiat grype zlapał zołądkową i do dzisiaj męczy go, myslalam ze sie zatrul ale jedlismy wszyscy to samo wiec a tylko on choruje wiec jakis wirus go rozlozyl mikołaj w tym roku dopisał bo wszystkie prezenty trafione a i nasze innym przypadły mocno do gustu, mnie bardziej cieszy dawanie prezentów a jak sie podobaja to juz w ogole fajowo :) dzisiaj juz byłam w pracy ale od jutra mam wolne az do owego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja super ze swieta byly udane :) co do grypy to wiesz co chyba teraz prawie wszyscy ja maja. ja niedawno tez ja przechodzilam :/ brzuch bolal mnie nie do wytrzymania przez 2 tygodnie :/ no ale naszczescie juz jest ok :) u mnie w rodzinie tez pare osob przez to przechodzila :/ (mama, brat,ciocia) fajnie ze masz wolne :) odpoczniesz sobie troszke od dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Wam:) sylwia To,ze Twojemu chlopakowi sie nie spieszy z takimi rzeczami to nie znaczy,ze o tym nie marzy:):)Jest jeszcze okazja niedlugo,kto wie,moze z Nowym Rokiem??Faceci to jednak sie boja takich rzeczy,my jestesmy odwazniejsze:)Najwazniejsze,ze fajnie Wam razem a wszystko inne przyjdzie samo:) Jaka pogoda u Ciebie?Tu jakies 10st w plusie,az nie moge uwierzyc,przeciez to koniec grudnia!!!ciekawe czy w ogole zbuduje obiecane iglo mojemu lobuzowi?Mam nadzieje,ze jednak pogoda nie zawiedzie i w koncu snieg bedzie. nastazja Z tymi wirusami to juz tak niestety jest jak wiosna w zimie jest.Mam nadzieje,ze Ty dalej cieszysz sie zdrowiem.A Twojemu chlopakowi zycze powrotu do zdrowia. eweliza Pewnei juz normalnie funkcjonujesz,chodzi mi o przytulanie coreczki.Dobrze,ze na swieta nie musialas sie ukrywac:):) Pozdrawiam Was serdecznie:) aha,mialam zapytac jeszcze, kartki doszly do Was?Bo mam problem z poczta i nie mam potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia no tak to jest z tymi naszymi facetami :) ale tak jak mowisz jest dobrze tak jak jest :) a co do pogody u mnie jest to samo :/ dzisiaj bylo 11 stopni :/ niby dobrze no ale troche sniegu tez powinno byc bo przeciez wkoncu mamy zime !! jakie macie dziewczyny plany na sylwestra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Plany na sylwestra?Hmm,troche trudno z malym brzdacem i jak brakuje rodziny-dziadkow.Ciezko dac takiego malego komus pod opieke-nie wyobrazam sobie tego!Moze znajomi przyjada,ale maja drugiego bobaska 2-miesiecznego wiec to od niego wszystko zalezy:) Nawet jak sami bedziemy nie bedzie zle:):) Jeszcze inni znajomi sie dobijaja,ale ciezko mi sie dogadac z kolezanka(taka och i ach),wiec chyba wole w spokoju i samotnie z chlopakiem spedzic ten wyjatkowy wieczor:) Powiem Wam szczerze,ze brakuje rodzinnego miasta i rodziny,mimo,ze tu zyje sie naprawde super.Ale...samotnie.Mamy znajomych,ale przyjaciol takich prawdziwych(od malego mozna powiedziec)zostawilismy w Polsce:( Ciezko czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia a kartki nie dostalas?Bo chyba sie wkurze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dostalam kartke :) bardzo dziekuje :* eweliza i nastazja tez bardzo dziekuje :* madzia tak to jest jak zyje sie w obcym kraju. tak to jest z tymi ludzmi patrza tylko kto co ma :/ i kazdy udaje niewiadomo kogo :/ znam tu duzo polakow i powiem Ci ze polowa z nich udaje niewiadomo kogo. czasami az zal ze jest sie w obcym kraju a polacy nie chcia miec nic wspolnego z innymi polakami :/ jak poszlam tu do szkoly (liceum) byla tam taka polka ledwo mowila po angielsku (byla tu dopiero rok) jak podeszla do mnie to ani slowa po polsku nie powiedziala bo powiedziala ze juz zapomniala polskiego !!! wiesz co nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac haha. najlepsze bylo to ze po angielsku prawie wogole mowic nie umiala. no ale wiesz wielka z niej amerykanka haha albo co sobote chodze tutaj do polskiego sklepu (wszyscy tam sa polakami i ekspedientki nie umieja mowic po angielsku) i nienawidze polakow ktorzy przychodza do tego sklepu i zamawiaja wszystko po angielsku - jeszcze jak nie umieja w tym jezyku prawie gadac :/ czasami to az chce sie do nich cos powiedziec ze do cholery sa w polskim sklepie i ze tam mowi sie po polsku !! i zeby nie udawaly ze nie sa polkami albo ze zapomnialy polskiego -bo po angielsku mowic nie umieja i wszyscy wiedza kim one sa !!!! ja przyjechalam tu jak bylam gowniara i umiem angielski ale powiem Wam ze wszedzie mowie po polsku !! nawet jak polak mowi do mnie po angielsku odpowiadam po polsku !! i tyle co mam do powiedzenia o polakach w innym kraju hihi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sioe wku... tyle do was napisałam a to nie weszło i musze jeszcze raz pisac hihi madzica juz normalnie funkcjonuję. Nawet wczoraj dałam sie namówić na noc z dzieckiem. przeliczyłam czas i jest ponad 4 tygodnie po jodzie więc dalam się namówic. Ale cudownie jest małą znowu przytulać i całować, ale powiem wam, że ciągle przed tym wszystkim mam jakieś opory hihi :-) co do sylwestra to pewnie tez w domu spedzimy z mężem i małą, no może znajomi wpadną. Co roku chodziliśmy z grupą znajomych na bal ale w tym roku nie mam ochoty no i ta blizna która świeci się na mojej szyji hihi:-) Już sobie wyobrazam jak extra bym wyglądała w eleganckiej sukni i szrama na szyi hihi. zresztą tez mojaj mama pracuje i byłby problem co zrobić z córcią a tez nie oddam jej w obce rece hihi :-) u nas wirusy też szaleją, mała niedawno skończyła chorować na jedno a już nosem mi ciąga. Ja narazie się trzymam i nawet wrócił mi smak trochę hihi :-0 Madzia kartki nie dostalam ale doszel do mnie mail gdzie odpisałaś na mojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim :) jak tam wszystko :) ? gadalam wczoraj z wisniamama i jedzie dzisiaj do polski :) 2 stycznia ma miec operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Wam:) Co u Was? Jakis ciezki dzien mam dzisiaj,pewnie przez ta paskudna pogode za oknem:( eweliza Dziwne,ze nie dostalas kartki?Cos chyba nie tak musialo pojsc bo wyslalam do wielu osob(chyba 23)a potwierdzenie mam tylko przy 14-stu.Bywa:( wisniamama Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
hej dziewczyny jusz jestem w polsce i musze jutro zrobic badania ekg przswietlenie klatki piersiowej i tsh tylko nie rozumiem dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wisniamama witaj w kraju to sa badania potrzebne do operacji, kazdy tutaj takie musi zrobic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama ja tez mialam badania przed operacja :) sprawdzic czy serce jest zdrowe - bo jak ktos cos ma z sercem to operacje prowadzi sie inaczej niz u osoby zdrowej. no i oczywiscie musza wiedziec ile narkozy potrzebujesz :) nie martw sie to sa zwykle badania przed operacyjne kazdy przed operacja takie ma :) mialas juz jedna operacje wiec wszystko jest ok :) ale i tak badanie musza zrobic :) Trzymaj sie tam i odzywaj sie do nas jak tylko mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Jak sie macie dzisiaj?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej udało mi sie wkońcu napisać bo coś się działo i wywalało mi że jest jakis błąd. madzica dzięki za odpowiedź i sprawdzenie wiśniamama takie badania w polsce to normalka przed operacją. Tak jak pisała Sylwia muszą sprawdzić stan twojego zdrowia. Ja tez robiłam ekg, przeswietlenie klatki i dotego badanie krwi, chyba z pięć fiolek krwi mi pobrała zeby porobic wszystko. Także spokojnie co do tych badań. Daj znać co u ciebie i jak wychodzą ci wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) chcialam zapytac czy czytalyscie ten artukul ktory od jakiegos czasu jest na wp. ? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nie-mogla-uwierzyc-gdy-zobaczyla-ten-przelew,wid,14122121,wiadomosc.html dziewczyna nie dosc ze ma Zespół Jadassona to miala raka tarczycy !! czytalam juz kiedys o niej artylol ze wlasnie przez ta chorobe genetyczna ma bardzo duze ryzyko na zachorowanie na kazdego rodzaju raka :/ no i dopadl ja rak tarczycy !!! wpiszcie dobie w google jej imie i nazwisko i troszke o niej pisze. biedna kobieta a napisalam o niej bo byla ona jakis czas temu na forum ''guz tarczycy 3'' i pisala o swoim raku a teraz jest wszedzie w internecie !! u niej sytuacja jest inna bo ma bardzo wysokie ryzyko nawrotu choroby i zachorowanie na innego rodzaju raka. tak czytalam o niej i pomyslalam sobie Boze a ja narzekam ze mialam takiego raka jak inni ludzie maja duzo gorsze sytuacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×