Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość madzica30
Hej:) artykul przeczytalam teraz wlasnie.Szkoda dziewczyny.Swiat jest niesprawiedliwy!!!Dlaczego niektorzy ludzie musza sie zmagac z tyloma problemami,nie wystarczy jeden? znalam kiedys taka pania,opiekowalam sie nia troche.cudowny czlowiek,dobre serce,moglabym tak wymieniac bez konca.chorowala doslownie na wszystko bo miala jedna nerke i do tego przeszczepiona,wiec wszystkie choroby sie jej chwytaly.Juz jej nie ma na tym swiecie,ale tak bardzo mi jej czasem brakuje:(Nigdy nie moglam tego pojac,ze jeden czlowiek musi tyle przejsc:(:( co u Was?? Jutro czeka mnie troche roboty znow,sprzatanie i pichcenie.Goscie beda na Sylwka,hurra:):) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak to juz jest na tym świecie. Tez przeczytalam artykuł i komentarz i jestem w szoku. Jak bardzo ludzie sa zawistni, jak im szkoda jak ktos komus pomoże. To co niektorzy pisali to przechodzi ludzkie pojęcie. Wiecie czasami myslę, że ludzie nie współczują innym tylko ciesza się z cudzego nieszczęścia. To przykre jest, że świat jest taki okrótny. Szkoda dziewczyny, od zawsze chora, ale tyle w niej pozytywnej energi i checi do zycia. Az milo widzieć takie osoby. Sylwia jaki nick miala ta dziewczyna na tym drugim forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
hej dzewczyny dzisiaj zrobilam te badanie i ekg dostalam odreki ale 2 pozostale jutro i wiecie co hyba cos z moim serduchem sie dzieje bo gdy spytalam sie pielegniarki po padaniu jak tam to mi odpoiedziala ... hyba pani ostatnio nazekala na serce a ja na to nie.. ale czsami jak sie czyms martwie lub pszejme to mam ucisk klatce a ona .. to ja pojde do dok. sie spytac zeby pani spokojnie poszla do domu ,gdy pszyszla do mnie powiedziela ze ok hyba pani miala cos tam z tarczyca ja na to tak ... wiec na tym stanelo . boje sie tego pszeswietlenia dziewczyny ze by cos nie wykazalo ..... ojejku ale mam stracha jusz niedlugo 01. 01 stesa jusz mam .ale dziwne jest ze w irl nie mialam tego robionego pszed operacja moze te irlandczyki to jusz kompletne cilki jak muicie ze to normalnka pl . i teraz wlasnie zaczynam sie martwic czy zeczyiscie tak jest jak ci irlandczycy powiedzieli ze nie ma m go nigdzie ... jak tylko przyjechalam do pl jusz 3 razy plakalam dzisiaj szok jak mi ciezko bez meza ojejjj!!!ciekawe gdzie mnie bende miala to nowe ciecie na szyi ? czy w tym samym czy gdzies wyzej albo nizej? moze ktos wie.... aaa i jeszczse cos ciekawe dlaczego nie powiedzieli ze musze zrobiz\c usg tarczycy hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
ciekawe czemu jusz nikt nie przychodzi na to drugie forum? na policzmy sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
wisniamama Trzymaj sie!!!Wiem jak ci ciezko,choc jeszcze nie mialam operacji i w ogole,ale samo siedzenie w szpitalu i czekanie to na pewno dobija czlowieka:(A co do serca to chyba tarczyca tez ma na to jakis wplyw,ale mozliwe tez,ze sie za bardzo stresujesz i sie wcale nie dziwie.Jestesmy z Toba caly czas i myslimy.Damy rade przez to przejsc!Trzymaj sie!!!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
dzieki dzieki jutro powiem wam co dalej z tymi wynikami dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Dobrej nocki wszystkim:) ale sie zasiedzialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki :) tak to juz jest z tymi ludzmi nawet choremu czlowiekowi zazdroszcza !! eweliza wiesz co nie wiem jaki ta dziewczyna miala nick ale czytalam kiedys na drugim forum jak dziewczyny o niej pisaly i wspominaly jak to bylo jak pisala z nimi - mnie jeszcze nie bylo na forum jak ona byla tu jest link gdzie o niej pisza : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4460944&start=4050 (poczytaj wypowiedz Małgorzata D wlasnie ona wspomniala o Kasi) i nawet podala link z innym artululem o niej :) niestety nie napisaly jaki miala nick madzia :) fajnie ze sie rozerwiesz troszke na sylwka :) ja to wiecie co nawet nie wiem co bede robila :/ wisniamama spokojnie musisz sie teraz przed operacja uspokoic bo wiesz co mi sie przytrafilo przed operacja dzien przed operacja poszlam na badania i lekarz powiedziala ze beda zmuszeni odwolac moja operacje bo tak mi serce szalalo ze nie wytrzymalo by tyle czasu pod narkoza !!!! bardzo wazne jest to zeby nie stresowac sie przed operacja. jak to uslyszalam jeszcze bardzien sie zestresowalam i odrazu poplakalam :/ lekarze czekali az sie uspokoje i chyba z 3 razy powtarzali badanie i powiedzieli ze niestety serce dalej szaleje !!! potem przyszla inna lekarz i przepisala mi jakies leki po ktorych mialam spac spokojnie i po ktorych serce mialo sie uspokoic kazali przyjsc na operacje ale powiedzieli ze jak serce bedzie szalalo to operacji nie bedzie. no i dzieki Bogu operacja sie odbyla (bo nie wiem co bym zrobila zeby mi ja przelozyli) jeszcze przed operacja dali mi jakis zastrzyk na uspokojenie wszystko bedzie dobrze :) a co do usg to mysle ze nie musza robic bo po co maja Ci tylko usunac druga polowe tarczycy :) pozatym maja papiery z irlangi i to im wystarczy wszystko bedzie dobrze :) wiem ze tesknisz za mezem ale pomysl ze im szybciej sie z tym uporasz tym szybciej wrucisz do meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
sylwia ty to mnie zawsze potrawisz uspokoic dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama :) wiem ze sie denerwujesz i teraz myslisz o samych zlych rzeczach ale staraj sie uspokoic bo naprawde wszystko bedzie dobrze :) beznadziejnie wyszlo ze w irlandi tak Cie leczyli i ze teraz sama bez meza musisz to wszystko przechodzic jeszcze raz. no ale z drugiej strony pomysl co by bylo zebys nie skonsultowala sie z lekarzami w pl i kiedys cos Ci tam sie narobilo znowu :/ szczescie w nieszczesciu :) bo teraz tylko przejdziesz szybko leczenie i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
mam dzieje ze tak bedzie tylkojedna rzecz.. ciekae kiedy po operacji dadza mi ten maly jod zeby sprawdziac czy tam cos jest .... ciekawe ile czasu mi to wszystko zajmie naewno w szpitalu bende z kais tydzien i co dalej oczywiscie jak wszystko dorze pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama no tego to nikt nie wie kiedy bedziesz miala jod :/ ja mialam podany jod miesiac po operacji i wiem ze przewaznie podaja miesiac lub 2 po operacji. najlepiej zapytaj sie lekarza w szpitalu kiedy bedziesz go miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
hmmm... ciekawie .... ale nawet ten may to tszeba czekac miesiac ? o kurcze no to czuje ze bende siedziala pl z jakies 3 miesiace hyba jak tak bo potem po tym malym jodzie zobacza czy musze dostac ten duzy jesli sie nie myle .... a jak nie bende musiala go dostac to wtedy moge sie zbierac do domku ojeku!!!! ratunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiśniamama ktoś tu panikuje ;-) spokojnie. Najpierw dostaniesz maly jod diagnostyczny by sprawdzili co sie z Toba dzieje, ustalą jodochwytność i potem podadzą Ci jod leczniczy. Nie wiem gdzie będziesz przyjmowała jod. Ja byłam w Warszawie i byłam na jodzie raz w szpitalu a dokładnie 5 dni. Pierwszego dnia podali mi mały jod, na drugi dzień sprawdzili jodochwytność i potem podali duży jod. Ale w różnych miejscach robia inaczej np mały jod podaja i potem trzeba stawić sie do szpitala za jakis czas dopiero. Ja na jod czekałam dwa miesiące od operacji. Napisz gdzie będziesz przyjmować jod i jak wychodzą Ci wyniki teraz. A z sercem na ekg też miałam puls bardzo szybki ze zdenerwowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Jak przygotowania przed Sylwestrem? Mam dzis motorek w d....Ale trzeba troche rzeczy jednak przygotowac. wisniamama Szkoda,ze musisz teraz przez to przechodzic,ale z Nowym Rokiem bedziesz juz miala wiekszosc za soba:) Piszesz,ze bedziesz musiala 3 miesiace w Pl siedziec,nie mozesz na ten czas do rodziny w Irlandii wrocic?Nie znam sie na tym,ale skoro musialabys czekac na duzy jod(choc moze nawet nie bedziesz go musiala miec),szkoda by bylo zebys tak dlugi czas sama musiala siedziec:(Mam jednak nadzieje,ze masz kogos w Polsce,kto Cie wspiera. Jutrzejsze Noworoczne zyczenia bede takze dla Ciebie,i dla Was kochane kobitki tez:):) Mam nadzieje,ze jutro przy kawie napisze jeszcze do Was,jesli nie zdaze,to Milego oczekiwania na Nowy Rok:)Wisniamama,trzymaj sie!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
ewelizka Przypomnialo mi sie,nie zrobilas czasem jakichs zdjec prac Twojej bratowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
fajnie dziewczynku tu rozmawiacie sobie o sylwestrze a ja .... zostane w domku z mama i babcia i curcia a rano o 11 do szpatala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
eweliza mam pytanko tylko jedno takie male heh... czy moze wiesz ile bende musiala odczekac pomoperacji na ten jod prubny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
madzica30 wlasnie nic nie wiem , ale po operacji napewno z jakis miesiac bende musiala zostac nobo tak... 2 tygodnie na wyniki z operacjii hyba ... no i ten djagnostyczny jod nie wiem kiedy a jak jusz bende miala termin to zobaczymy co zrobie jesli bedzie z amiesiac to hyba pojade do domu w irl a zreszta jusz nic nie wiem ale nie dlugo sie dowiem bo pogadam z lekarzem osobiscie jusz w niedziele ide .oczywiscie napisze wam o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica Sorki, ale zapomiałam zrobic fotki hihi :-) A wiesz ostatnio bratowa pokazywała mi swoje ostatnie dzieło a mi wyleciało z głowy. Namalowała statek na falach i już w ramki oprawiła :-) Madzia przy pierwszej okazji zrobe fotke i przyśle. Jeszcze raz sorki :-) wiśniamama to ile czasu będziesz musiała czekać zalezy od miejsca w którym będziesz miała jod. Każdy szpital ma swoja taktyke i trudno powiedziec ile czasu. Ale na mały jod mysle, że pewnie miesiąc a może ciut dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Kobitki :) Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje :) zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach :) przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata!!!!! :) Szampańskiej zabawy Sylwestrowej i szczęśliwego Nowego 2012 Roku !!! Bardzo sie ciesze ze Was poznalam :) mam nadzieje ze w nastepnym roku bedzie sie nam gadalo tak samo fajnie jak i w tym :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
sylwia bardzo sliczne slowa spodobalo mis ie to wkleje na fb hyba pozdrawiam was wszyskie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam za moją nieobecność ale jakaś ciągle zalatana jestem, niby mam wolne ale jakoś mniej czasu dla samej siebie no i niestety dla Was ;/ Korzystam z chwili i chcę wam złożyć życzenia noworoczne dla was i waszych rodzin: duużo zdrowia szczęścia miłości wzajemnego wsparcia i zrozumienia spełnienia marzeń oraz wielu miłych niespodzianek od losu w Nowym Roku 2012 życzy Natalcia :) p.s. Mam nadzieję, że się nie sprawdzi przepowiednia o końcu świata ;p UDANEJ ZABAWY!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC
Wszystkim życzę udanego wejścia "zdrowym krokiem" w NOWY ROK. Tylko takim wędrujmy po świecie. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!!! Obok tego szczęścia, radości, miłości i spokoju. No oczywiście najpierw szampańskiej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę wam życzyć by Nowy Rok był dla wszystkich lepszy, by obdarował was zdrowiem i radością. By wszystkie zmartwienia i troski odeszły ze Starym Rokiem. By w waszych seracach gościła radość i szczęscie oraz by spełniły sie wszystkie marzenia. no i oczywiście udanej zabawy Sylwestrowej. nastazja tez mam nadzieję, że przepowiednia się nie spełni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nadzieje ze nie bedzie konca swiata haha. u mnie w tv to co jakis czas o tym gadaja :) ze ta data to juz pewna i takie tam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
jestem jusz w szpitalu i nawet nie wiem o ktorej bende miala operacje bo mojego doktora nie ma ale rozmawialam z jakims tam lekarzem ktury mnie pszyjmowal i ogladal wyniki.... i troche mnie zdolowal bo ja go tak przepytywalam o wszystko i muwil ze ten rak moze byc wieloogniskowy i jedno ogniskowy... nom ... i teraz jusz sie boje zeby w tej drugiej poluwce go nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012 dużo zdrówka bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)Przede wszystkim duzo zdrowka,usmiechu na kazdy dzien i spelnienia marzen:) wisniamama Powodzenia jutro!!!Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×