Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość paweł75
Jeszcze jedno pytanie czy tam operują na NFZ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł75
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi naprawdę dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel 75 Tak , wlasnie Ci pisalam wczesniej, ze jest taka mozliwosc w Damianie tej operacji na NFZ. Troszke pewnie dluzej sie czeka, bo dr Stachlewska w tym roku ma zakontraktowane tylko dwie operacje miesiecznie na NFZ, ale mysle ze w Twoim przypadku, przy lagodnych guzkach mozna poczekac a uwierz nam , ze warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł75
Kurczak2 to moje GG 12746261 chciał bym się jeszcze troche wypytać jeśli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka13 troszke zle to wytlumaczylam - zmeczenie jest u ludzie bez tarczyc jak jeszcze nie maja podanych hormonow :) zmeczenie moze byc tez wtedy jak hormony sa nie wyrownane czyli zaniskie - jak juz wszystko bedzie dobrane idealnie wszystko wroci do normy :) I nie bedziesz przemeczona :) ja na poczatku mialam zawysoka dawke wiec na odwrot - bylan pobudzona I wogole czulam sie strasznie :/ ale jak dobrali mi dawke wszysyko bylo ok :) u Ciebie tez tak bedzie :) nie matrw sie :) eweliza czemu nie bierzesz wapna ? ja musialam brac po operacji I teraz od czasu do czasu tez sobi biore :) pytalas czy bylam u lekarza ogolnego :) bylam I to siedzialam tam az godzine - trafila mi sie fajna lekarz :) wszystko jest ok tylko z tym oddychaniem jest cos nie tak - bede pod kontrola - moze mam cos z miescien przy sercu ale lekarz powiedziala ze to malo prawdopodobne - narazie jestem leczona na jakies tam kwasy ktore czasami jak jest ich zaduzo utrudniaja oddychanie - jak to nie pomze bede miala barania przez jakies rury podloczone do mnie - no ale mam nadzieje ze sie obedzie bez tego mozliwe jest ze to wszystko jest od stresu - lekarz przepisala mi leki na uspokojenie mam brac je przez dwa miesiace ( po miesiacu dopiero zaczynaja dzialac lekarz sprawdzala mi tez wezly pod pacha I powiedziala ze nic podejrzanego tam nie ma :) mam tez mierzyc cisnienie w domu I zapisywac bo mialam troszke podwyrzszone - za dwa miesiace mam pokazac to lekarzowi I jak bedzie zle to przepisza mi leki na nadcisnienie :/ kurde tyle tego sie nazbieralo - najwazniejsze zeby teraz z tym oddychaniem przeszlo jestem bardzooo zadowolona z wizyty lekarz dokladnie mnie zbadala nie spieszyla sie - nawet troche zemna pogadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza badałam tsh jakoś w listopadzie, a teraz mam wizytę w styczniu, wiec zbadam. Sylwia na receptę te tabl dostałaś? to muszą być jakieś mocniejsze. pamiętaj jak będziesz starać się o dzidziusia to takich leków brać nie wolno. coś czuję ,że razem zaczniemy się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że trafiłaś na fajnego lekarza. Mam nadzieję, że obedzie sie bez tych dodatkowych badań. Może jak zaczniesz brać leki na uspokojenie to zaczą działać, zniknie stres i wszystko wróci do naormy.Nie biore wapna bo nie ma takiej potrzeby. Nie mam objawów braku wapa. Moje skoki mieszcza sie w granicy norm,wiec narazie nic nie biore ale mam dalej opserwować. Zawsze jak robie tsh to i wapno i widze co się dzieje. Nawet teraz stwierdzilam że może przypiluje isę między jednym badaniem a drugim i będe pilnować diety i zobaczę jak będą te skoki wyglądaly. może poprostu zbyt mało wapna zjadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka planujesz coś ???????????? Ja co 6-8 tyg. robie tsh.Może bym robiła częściej ale u mnie słuzba zdrowia jest wścipska hehe, Panie same kontrolują mi tsh i nawet zaglądaja do archiwum by sprawdzic jakie miałam poprzedi razem bo teraz mam niskie hehe. Ja się usmiecham, biore wynik, dziekuję i wyhodzę i zostawiam je z niesmakiem ........... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka13 wiem ze nie moge brac ich jak chce zajsc w ciaze :) rozmawialam o tym z lekarzem - o bobasa zaczne sie starac w czerwcu moze lipcu wiec mam czas :) tabletki planuje brac tylko przez jakis czas zeby sobaczyc czy te moje dolegliwosci to od tego a Ty kiedy chcesz miec bobasa ? :) eweliza tez mam nadzieje ze obedzie sie bez innych badan :) kurde jak rozmawialam o ciazy z moja endo to wszystko to bedzie troche skomplikowane :/ beda mi zmieniac dawki - do lekarza bede chodzila co miesiac (do endo) po odstawieniu tab anty tez musze do niej isc potem jak bede w ciazy znowu - matko nachodze sie po lekarzach :/ no I jeszcze do lekarza ktory bedzie prowadzil ciaze - az mi sie odechciewa tego wszystkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak bylam u mojej endo to dowiedzialam sie ze ona jest tez psychologiem :) chodzie do niej przez tyle czasu I nie mialam o tym pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Eweliza dołączysz do nas? ja to bardzo chciałabym dzieciątko, dlatego czekam do czerwca ze staraniami. i mam wielką nadzieję ze nie trzeba więcej będzie jodu ? Sylwia też z tego co wiem, są dwie szkoły, jedna jest taka żeby się oczyścic z hormonów przed ciążą. no i niestety my jako ez tarczyc będziemy co miesiąc w ciąży się kontrolować, tzn badać tsh i dobierać dawki. zresztą wszystkie kobiety z niedoczynnością też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka13 z tym oczyszczeniem z hormonkow to lekarz mi powiedziala ze jak odstawie tabletki anty - moge odrazu starac sie o dziecko - tez o tym slyszala ze lepiej odczekac - ale lekarz nic mi takiego nie powiedziala ja tabletki odstawie w kwietniu - a starac bede sie w czerwcu moze lipcu :) nie wiem ile czasu potrzeba zeby organism oczyscil sie z tych tabletek ale chyba niedlugo ja juz powoli mowie lekarzowi o ciazy - powiedzialam juz dla lekarza ogolnego I dla endo :) lekarz ogolna powiedziala mi ze dobrze jest brac witaminki dla kobiet ktore chca miec bobasa - ale zapytam sie o to za dwa miesiace jak do niej pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia wszystkiego najlepszego z okazji wspanialej rocznicy zycze wam abyscie doczekali sie brylantowych godow juz jako malzenstwo i gromadki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Sylwia :) U nas 1 stycznia będzie 6 lat ;p Ale on mi się jeszcze nie oświadczył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) aga widze ze juz bys chciala byc zareczona hihi :) ja tez chcialam ale nie chcialam naciskac zeby to takie sztuczne nie bylo - I zeby on tez chcial :) ja czekalam z dwa lata haha (dla mnie 4 lata to juz sporo jak jest sie razem) a chlopak mowi cos o zareczynach czy slubie ? moze daj mu tak delikatnie do zrozumienia ze juz czas :) tylko tak zeby sie nie domyslil :) moze wspomnij cos o przyszlosci I takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha...ha..... dziewczyny mój syn tak do mojej synowej biegał 4 lata.... i to mu się podobało kobita była a obowiązków i odpowiedzialności żadnej... aż któregoś razu .. wziął go na dywanik ojciec mojej synowej i powiedział mu ile lat ty będziesz do mojej córki jeździł ...... bo nam to się nie podoba.. Syn na drugi dzień powiedział do mnie że musimy kupić pierścionek ....żebym mu pomogła i musimy pojechać do rodziców Basi żeby się oświadczyć ..... no i są małżeństwem i czekają na urodzenie dzidziusia a mojego wnuka... szczęśliwie to się skończyło .....niekiedy trzeba facetowi pomóc w podjęciu decyzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia co tam sie u was dzieje taka tragedia boze swiety tyle dzieci przeciez rodzice oszaleja z rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia TRAGEDIA !! :( jakis idiota wparowal do szkoly I strzelal na oslep !!! zabil 18 dzieci I 8 doroslych ( w tym dyrektora I szkolnego psychologa) boze kochany ogladam caly dzien w tv co sie tam dzieje !!! rodzice czekaja pod szkola na jakies wiesci nie wiedzac czy to wlasnie ich dzieco bylo zabite czy nie :( a ten idiota wybral sobie ta szkole tylko temu co jego matka kiedys tam pracowala brak slow !!! co czuje dzieki ktore to wszystko widzialy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie powiedzieli ze jego matka pracowala dalej w tej szkole I zostala przez niego zabita ! boze swiety - syn zabil wlasna matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie napisala do mnie lekarz - marker 0 :) tylko hormony mam duzo zawysokie :/ I lekarz napisala ze moje problemy z oddychaniem moga byc wlasnie od tego I leki tez - zmniejszyla mi dawke jeszcze bardziej niz w poniedzialek - musze jechac do apteki no ale najwazniejsze ze marker ok :) strasznie sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to co się stało u was to tragedia, brak słów............. Ale gratuluje pięknej rocznicy i wspaiałych wyników, mam nadzieję, ze jak hormonki wrócą do normy to wszystkie problemy znikną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza dzieki :) kurde odrazu mi sie humorek poprawil :) co do tej strzelaniny to tak jak mowisz brak slow - biedne dzieci :( wspolczuje dla rodzicow :( tej idiota zabil matke a wczesniej w domu zabil brata :/ no I tyle biednych dzieci - teraz juz nie 18 a 20 :( a jak tam kobitki przygotowania do swiat ? :) robicie juz cos ? ja kupilam drobne prezenty I jutro ubieram choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj z malą kupiłyśmy choinke do jej pokoju - taką mała no i oczywiście musiąlyśmy już ją ubrac hehe. u mie jeszcze świąt nie widać prócz tej chinki hehe - sprzatanie prezety - to wszystko jeszcze przede mną. Zawsze zostawiam na ostatnią godzine, ja chyba lubie tak na ostatnią minute wszystko robić a potem ulga haha i mówie UDAŁO SIE hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza pamietak jak mieszkalam jeszcze w polsce to tez wszystko robilo sie na ostatni moment - choinke tez ubieralo sie chwile przed wigilia :) tutaj jest inaczej :/ czebo bardzo nie lubie :/ wszystko jest przystrojone juz miesiac przed swietami I potem nie ma juz tej swiatecznej atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Super ze taki wspanialy wynik masz. Ciesze sie bardzo!!!! Ja tez tak chce w styczniu :) Na razie malymi kroczkami: opuchlizna schodzi z twarzy, jestem troche ozywiona, juz tak nie zasypiam ciagle. Tylko serducho cos nie bardzo znosi wiekszej dawki, wiec troche mi sie duszno robi , ciezko oddychac. Jakby nie nadążało za nawet malym wysilkiem. No ale mam nadzieje, ze to tez sie minie z czasem. Musze jeszcze ten cholesterol jakos zbic. To pewnie tez mi serce oslabia. Ale marker zerowy najwazniejszy!!!! Cudownie. Co jaki czas robisz ten poziom TG Sylwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak jestem pewna ze bedziesz mial taki wynik jak ja :) powiedz mi kochan czy teraz masz juz dobra dawke ? bo lekarz mi mowila ze jak ma sie zawysoka to wlasnie mozna miec kolotania serca ktorych mozna nawet nie odczuwac :/ dusznosci tez moga byc od zawysokiej dawki - najwazniejsze ze da sie to wyrownac :) pytasz jak czesto robie sobie te badania - powiem Ci ze kontrole powinnam miec juz co roku ale chodze do engo co 5 miesiecy - moja endo wie ze jestem panikara I pozwala mi przychodzic co tyle :) jak jestem u niej w gabinecie robi mi usg I mowi czy wszystko jest ok potem odrazu ide robic badania krwi - hormonki i marker - na wynik czekam 3 dni - zdziwilam sie ze hormonki mam zawysokie bo ponad 2 lata byly ok - no ale tak jak mowisz najwaznijsze ze marker ok :) a reszte sie wyrowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia pytasz sie jak tam przygotowania do swiat powiem ci ze swieta bozego narodzenia sa piekne ta atmosfera i w ogole ale u mnie te swieta beda bardzo smutne nie czekam na nie w ogole co to za swieta bez brata ja i brat bylismy najbardziej zzyci ze soba moje dzieci odkladaly pieniazki aby zrobic paczke dla wujka a teraz taka pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znalazłam czas, żeby odpisać ;p Sylwia Już ja nie raz wspominałam dla chłopaka o zaręczynach.. O tym, że wszyscy w około się zaręczają mimo tego, że są ze sobą dużo krócej niż my.. I mi jest przykro z tego powodu.. On ciągle powtarza, że jeszcze mnie zaskoczy.. taa.. już to widzę.. Wiem, że z kasą na razie u niego krucho, ale jak się bardzo chce to można po troszku coś tam odkładać.. Nie wymagam drogiego pierścionka. Przecież można pierścionki kupić za trochę ponad 100zł. Mi by taki wystarczył. Nie chciałabym, żeby więcej wydawał.. Nudzi mi się powoli ten związek.. słabo on się stara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren53 No i widzisz he he. Ojciec wziął sprawy w swoje ręce i szybko twój syn się oświadczył ;p Czasami tak trzeba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×