Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Matko pół godziny starałam się zalogować na forum :( Jak nie zły login to hasło :( nie wiem o co chodzi ale jestem wkurzona -jak mogli tak zrypać nasze forum !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wiola
Kurczak 2, dziekuje za mile przyjecie. Czytam sobie w wolnych chwilach Wasze wypowiedzi i wiem, że to dobrze że trzeba zbadać wszystko co się da!! Będę Wam donosić co się dzieje. Chce teraz jeszcze się umowic na NFZ na pobranie teo wezła do badań, niech zbadają dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny wygląd forum! żle się czyta :(ledwie znalazłam nasz wątek !!! to ja Alutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuWioleczka1985
Tez nie mogę się zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo jest koszmarnie zle. Napisalam do redakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuWioleczka1985
to super, z nowości u mnie, zarejestrowałam się na NFZ na kosultacje do chirurga okologa- zeby obaczaił te moje wezły i licze na biobsje do badania- jak sugerował endokrynolog. BEz wzgelu na wyniki markeró i biobsji- maj juz zaklepany termin na 08 lipca, wiec miesiac- podczas ktorego beda juz miała wiekszość wyników pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuWioleczka1985
miało być *mam już zaklepany termin. We następny wtorek lecę też do hematologa- na konsultację wezłów- mam zamiar poprosić ja o pisemą ocenę, żebym miała co pokazać onkologowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioleczka Brawo:D Ja mam tez problem ze swoimi wezlami podżuchwowymi, ale jakos sie na razie za to nie wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuWioleczka1985
Kurczaku :) (swojadroga tez kiedyś uzywałam takiego nika- mam sentyment) Ja mam wezełki powiekszone odczynowo, najwieszy ma 16mmx 8 Ale dwa o łaczej długości 13mmx11mm m blisko do siebie przylejajace u podstawy potylicy. One się właśnie nie podobaja bo są takie i są i mam wrazenie, że od zawsze i mowiono że to po swince pozostałość, ale teraz chyba dla spokoju ducha wole miec je zbadane, zobaczymy co powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuWioleczka1985
Mnie coś boli ślinianka, lub poś pod żuchwą .... bo USG z marca nie ma słowa o śliniankach wiec chyba sie z nimi nic nie dzieje- taka bynajmniej mam nadzieje. Gulke pod żuchwą mam większą i troszkę boląco- ale może to już przewrażliwienie tematem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczak ja nie zrezygnuję, ale jestem wściekła bo ulepszają coś dobrego a potem jest gorzej. Dzięki za interwencję, mam nadzieję zę poprawią to co spierdzielili. Eweliza ps nie mogę się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zalogowałam się od razu, ale faktycznie trzeba poszukiwać tematu. Kurczak jak miło czytać dobre wieści dotyczące wyników. Moje węzły były powiększone przed jodem , ale mam wrażenie ,że nadal są powiększone, także te pachwinowe. na razie jednak nie będę niczego szukać, tropić :) Czuje się dobrze i tego będę się trzymać. W czerwcu zrobię badanie TSH, jak zalecono, a później zobaczymy Pozdrawiam wszystkich i życzę słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza rozmawiam z nimi emailami, bo pytaja mnie na czym dokladnie problem polega. Napisalam , ze ktos kto mial login a nie pamieta hasla nie ma jak go odzyskac. Macie jeszcze jakies uwagi moze? Juz poprawili mozliwosc wejscia na ostania strone forum na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perla Super, ze jestes. Na sile tez nie ma co szukac :D Sloneczka rowniez zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisali mi, ze prosza o cierpliwosc : opcja odzyskiwania hasla za chwile bedzie mozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Czesc wrocilam z pracy, odpalam net a tu...... masakra :-) przyzwyczaimy sie..... chyba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Dziewczynki chyba niedlugo bede musiala zmienic forum :-( w zeszlym roku mialam kiepska cytologie, po kolposkopii CIN1 Teraz poszlam do ginekologa a on mi mowi, ze nadzerka mu sie nie podoba i chyba biopsje bedziemy robic, teraz mc czekania na wynik cytologii echhhh Jak powiedzialam, ze dwie trafiejki w jednym organizmie to przesada, to skwitowal: jak ktos ma pecha.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuWioleczka85
Ddzabba a co oznacza ten CIN? Mialas jakies zabiegi na tej nadzerce. Wypalanie wyzmrazanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzba kochana głowa do góry, musisz pozytywnie myśleć ! trzymam kciuki za wyniki, mam przeczucie że będzie dobrze. Najgorsze jest czekanie na wynik ale nie zamartwiaj się na zapas. kurczak ja nie mam jak wpisać swojego hasła, wyskakuje mi tylko że mój nick jest zarezerwowany i nie mam okienka by wpisać hasło eweliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Tuwioleczka W zeszlym roku dostalam skierowanie na konizacje. W szpitalu jednak doszli do wniosku, ze skoro jestem pod kontrola, to zaczekaja z zabiegiem, ale za to usuna mi miesniaka. I tak zamiast zabiegu mialam operacje na co innego. Teraz sie okazuje, ze chyba cos nie tak. Mam nadzieje, ze dziadostwo nie zaczyna zlosliwiec. CIN to zmiany przedrakowe. CIN3 to rak. U mnie byla 1. Nie wiem co teraz. 1? 2? O 3 nawet nie mysle. Nadzerki nigdy mi nie ruszali. Teraz ze wzgl na cytologie chyba trzeba bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Eweliza Juz mi to lotto :-) Ale wkurza mnie, ze zawsze cos znajduja przy glupiej wizycie u lekarza. Moglabym obdzielic 5 osob :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu Wioleczka85
Dzabaa Ja maiłam nadżerke od 18 roku zycia 3 razy wypalaną. Nie chciałą się zagoić. Robiłam co roku cytologie i jakies 3 lata temu zadzwonili z przychodni, że wynika bardzo zły III gryba- wtedy takie było oznaczanie. Lekarz kazał przeleczyć antybiotykami, poczekać na wynik i pożniej kolposkopia. Po przeleczeniu cytologia pokazał II grupę (czyli dobrą), po roku I grupę czyli najepszą, w tamtym roku wynik też ok. W tym jeszce nie byłam. Nadżerka jak na razie mała i nie krwawi, wiec jak widzisz różnie może to być. U mnie mogło to być zapalenie, mimo że nie maiła żadnych objawów! Wiem, że ławto powiedzieć nie martw się, bo sama czekam na swoje wynika, ale porozmawiaj z ginekologiem co teraz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Tuwioleczka Za 3 tyg ide po wyniki, wiec pewnie cos zadecyduje mam nadzieje, ze nie wysle mnie na zabieg, bo pod koniec lipca mam w koncu jodowanie Nie chce dziewczynom psuc urlopu w lipcu, skoro mnie nie bedzie caly sierpien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :D Na gorze strony po prawej jest opcja ZALOGUJ. Zanim nacisnienie odpowiedz to sie zalogujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu wioleczka
A wogóle dziewczyny jak to u Was jest z tym przebywaniem na L4? Długo Was nie było w pracy? Wiem, że po jodowaniu jest kwarantanna i z 3-4 tyg trzeba liczyc, a jak po samej operacji? szybko wróciłyście?? Mnie nie ma w pracy kto zastąpić i sie martwie, bo jesteśmy we dwie i koleżanka właśnei zeszła na macierzyński, a wiece jak to jest z parcodawcami :( a kredyt się sam nie słaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Tuwioleczka Ja po usunieciu tarczycy mialam ponad 2 mies. zwolnienia. Ale mialam problemy z hormonami, do dzis jestem senna i ospala. Problem z mowieniem. Szyja bolala i rwalo przy polykaniu sliny. Przestalam sie przejmowac praca. Szefowa i tak uwaza, ze po kazdej operacji juz po 2 tyg powinno sie wracac do pracy. Poza tym wg niej na chorobowym sie odpoczywa, wiec teraz nie chce mi dac urlopu. Mam 16 dni zaleglych za zeszly rok. Dzis mi sie udalo wziac 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak dzięki za interwencję odnośnie forum :D mam jeszcze pytanko, czy miałaś mieć jakaś kwarantannę po małym jodzie do dzieci ??? mi ostatnio kazała 3-4 dni tyko nie spać razem z małą, a Ty pytałaś się o dzieciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza Tak pytalam ostatnio to ok tygodnia od podania jodu nalezy ostroznie z dziecmi. Czyli jak tabletka jest w poniedzialek w wychodzisz w czwartek to do poniedzialku ostroznie raczej ze spaniem. A ja wlasnie zaraz jade do dzieciakow, zajac sie moim Kubulkiem, bo wlasnie pojechali do szpitala rodzic Patusie !!! :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak u Ciebie same dobre wieści. najpierw super wyniki a teraz wnusia :D oby tak dalej :D :D :D pewnie jesteś przeszczęśliwa i tak trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×