Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kurczak oby sam jod wystarczył, trzymam mocno kciuki. !! A u kogo robilas USG,tam na wołoskiej? Staraj się nie martwić na zapas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaku nie te slowa chcialam dzisiaj przeczytac od ciebie,wiem jak bardzo jestes dzis zestresowana i kolejne dni tez pewnie beda ciezkie ,az wszystko sie wyjasni ,to cholerne dlugie czekanie jest najgorsze pomylki tez sie zdarzaja ,i takiej pomylki ci zycze ,jeszcze nic nie jest potwierdzone ,tak szybko te zmiany by sie powiekszyly,,z tego co wiemy to rozwija sie wolno.Ja zadecydowalam ze zrobie jeszcze jedno usg u innego radiologa troche ten moj guzek nie daje mi spokoju ale jakos panuje nad strachem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutek,alutka O pomylce nie ma mowy. Ta lekarz robila mi tez we wrzesniu Usg ( tak, na Wolowskiej) i to ona mnie uspokajala wtedy ze nic komletnie nie widzi. Robi bardzo dokladnie. 10 miesiecy od tamtej pory minelo. Jednak jestem tym wyjatkowym przypadkiem. Ciezko sie z tym pogodzic. Opadlam z sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta babka jest dobra. Nie wiem czy chcesz gadać z dr K. Ona tylko przestraszy,ale niestety tylko sama jedna tam przyjmuje. :( pamiętaj nie przejmuj się tym co gada. Ja bym zawsze jakąś decyzję skonsultowala z dr St.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Kurczak Nie nakrecaj sie, bo w depresje sie wpedzisz Mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
witam wszystkich z powrotem :) ja po operacji od listopada czuje sie dobrze blizna prawie nie widoczna :) TSH mam mieć na poziomie od 0,1 do 1 . w tamtym tygodniu robiłam sobie badanie i po 4 miesiacach brania 125 eutyroxu wyszlo 0,1 wiec spoko bo spadło z 2,5. dopiero z endokrynologiem bede miała wizyte z 6 tyg i sam sobie zmniejszyłam dawke na 112 bo wcześniej tyle brałam . mam nadzieje że dobrze zrobiłam :) to chyba tyle jak na ten moment a i dokładniejsze badania bede miala w gliwicach we wrześniu ,oby dalej było dobrze . pozdrawiam wszystkich i fajnie że znów możemy tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaku ja tez bym opadla z sil ,ale jak mam zly dzien to jakos sobie to wszystko tlumacze na pozytyw nie mozemy zyc ciagle w strachu , wiemy tez ze to sie leczy ze skutkiem , sprobuj sie wyluzowac a zobaczysz ze do sprawy podejdziesz inaczej ,stres jest zlym doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaku ja tez bym opadla z sil ,ale jak mam zly dzien to jakos sobie to wszystko tlumacze na pozytyw nie mozemy zyc ciagle w strachu , wiemy tez ze to sie leczy ze skutkiem , sprobuj sie wyluzowac a zobaczysz ze do sprawy podejdziesz inaczej ,stres jest zlym doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc maly miałaś dobre tsh, ja bym nie zmieniała dawki. moja endo mówiła o trzymaniu się ok 0,1. dziewczyny, a wy badacie ft3 i ft4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak kochana bardzo mi przykro, że tak wyszło. Ale ja wierzę ze wszystko będzie dobrze. To ze teraz tak się czujesz to zrozumiałe ale nie czytaj info na necie, dr gogle nie pomoże. Zadzwoń czy dr st.. przyjmuje i idź do niej, może doradzi cos, albo powie co dalej. Bądź dobrej myśli, bo wszystko będzie dobrze. W takiej sytuacji wizyta 31 to jak cała wieczność. jestem kochana z toba i trzymam kciuki by było git. gutek Strasznie dręczy cię ten guzek, mam nadzieję ze drugie usg wyjasni wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1122
Ja badałam tsh, ft3 i ft4, ale jak dzisiaj byłam na wizycie to moja endo powiedziała że ft3 nie ma potrzeby robić i żeby robić tylko tsh i ft4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
alutka13 zmieniłam dawkę bo nie mogę na razie dostać mojego leku . ale sądzę że zmiana ze 125 na 112 nie jest drastyczna i dalej poziom tsh będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka13
Dorcia a Ty bez tarczycy jesteś? Mi endo mówiła, że ft3 można badać, a ft4 nie ma sensu u osób bez tarczycy:\ weź tu bądź mądry... Gość mały na mnie taka zmiana wpłynęłaby. Może policz sobie tak żeby wychodziło 112, czyli w jakiś dzień pół tabletki. Ja biorę 112, ale środa i niedziela po pół tabl, czyli wychodzi że moja dawka to 100. Teraz już nie karmie to pewnie trzeba będzie zmienić . 3 sierpnia muszę odstawić hormon. Ależ sobie wymyslilam diagnostykę w wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1122
Alutka, tak 15 kwietnia miałam operację i wycieli mi całą tarczycę. Z początku robiłam wszystkie możliwe badania, ale mi moja endo powiedziała że po całkowitym wycięciu bada się tylko tsh i ft4 a resztę nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1122
A kiedy jedziesz na diagnostykę. Ja mam 11 września jod w Gliwicach. Pierwszy raz. Ale nie musiałam odstawić hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak co u ciebie? byłas gdzieś dodatkowo czy czekasz na wizytę 31 ,odezwij się ,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było bo wysiadł mi laptop......trochę poczytałam wiadomości ...i zmartwiłam się kurczaczkiem......u mnie jako tako jadę na badanie laboratoryjno 24 lipca do Gliwic ......ale mam kłopoty z żołdakiem ..sercem itd.... Dziewczyny nie wiem jak mówią wasi endokrynolodzy .......ale na początku po wycięciu tarczycy do pierwszej diagnostyki szpitalnej musicie być utrzymywane w nadczynności żeby skorupiak się nie uaktywnił .. dopiero po takim czasie możecie mieć TSH w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
alutka13 dziękuje za poradę , jakoś to pokonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej koleżanki chciałabym spytać o coś, minowicie po duzym jodzie na wypieisie ze szpitala mam napisane ze 6 mam się zgłosić na kontrole w przychodni czyli chodzi o tą przychodnię w gównym budynku szpital i czy musże się dodatkwo rejestrować telefonicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia 24 sierp, na 3 tyg mam odstawić leki. Poprzednim razem miałam zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1122
Ja się cieszę z tego mojego jodowania we wrześniu. Będzie już po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
kurczaku mam dla nas zyczenie na jutro bysmy wyszly od lekarza usmiechniete i spokojne ( robie drugie usg) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutek tobie również powodzenia i dobrych wiadomości,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutek Jestem za, chce zebysmy jutro wyszly usmiechniete obie i kropka. akloj Bardzo dziekuje za pamiec i wsparcie. Ja Was wszytkie przepraszam, ze sie nie odzywam, ale jak juz cos bede wiecej wiedziec to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sprawa ma sie tak, ze robilam drugie USG prywatnie i na nim lekarz nie stwierdzil nic oprocz wezlow odczynowych. TG zerowe przy niskich przeciwcialach a ja i tak mam zrobic biopsje wg. endo ze szpitala. 11 wrzesnia mam termin biopsji i juz chyba nie mam wyjscia tylko to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak czyli dobre wieści marker ok węzły odczynowe, zastanawia mnie jedno jak się ma do tego poprzednie usg ile ty musiałas przejść przez ten czas,a biopsja potwierdzi dzisiejsze wyniki innej opcji nie ma .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
kurczaku no to jestesmy dzisiaj po terapii behawioralnej ,poznawczo stresowej ,kurcze pieczone jak sie ciesze , ze wszystko u ciebie wyszlo dobrze ,bylam myslami z toba dzis ,zrob biopsje ,zeby potwierdzic dzisiejsze wyniki i wywalic z glowy ten balagan u mnie tez lekarz w obrazie usg nic nie zobaczyl ,powiedzial ze chce miec to pod obserwacja na,kolejne usg mam przyjsc kolo 15 wrzesnia ,czy to sie kiedys skonczy cholipa nie ma spokoju ciagle chodzimy po lekarzach i czekamy na jakies wyniki,a wiec czekamy na kolejna terapie akloj dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×