Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

eweliza super wiadomosc :) :) :) ciesze sie ze wszystko dobrze :) jaaa czy dobrz zrozumialam - lekarze podejrzewaja u siostry innego raka ? I ze przerzucil sie na wezly ? a moze zle cos zrozumialam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia25 Nie innego. Z tarczycy ale, że może gdzie indziej poszedł i daje przerzuty. To młody lekarz był więc się nie zna. Jutro badania i wszystko się wyjaśni. Ja wierzę, że to było jedyne miejsce i zniknie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... czyli zle zrozumialam wiesz co to raczej nie mozliwe ze on jest gdzie indziej I dal przerzut na wezel - nawet moja endo mowila ze pierwsze gdzie to on idzie na wezly- a nie z innego miejsca na wezly- tym bym sie nie martwila bo jestem pewna ze tak nie jest a jak tam siostra sie trzyma ? bedzie dobrze zobaczycie :) jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia25 Hej, siostra trzyma się dobrze i wierzę, że od dziś będzie już tylko lepiej po tych wynikach. I trzymam się tego co powiedział lekarz operujący: że po operacji już jest zdrowa!!! Tylko jeszcze jod. Dam znać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
do eweliza hej codziennie biorę 150. powiem ci , ze od pół roku leczenia eutyroxem a moje tsh nigdy nie było w normie. najnizsze to 7,25:) Narazie jakbym sie lepiej czuła na tej dawce, napewno waga w dół, nie mam obrzeków. narazie to męczymnie zapalenie oskrzeli i gorączka, wiec ogólnie marnie sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa dla mnie lekarz powiedziala to samo :) ze juz po operacji bylam zdrowa :) a kiedy bedzie wynik ? napisz koniecznie I jestem pewna ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana wiesz penie dopiero 150 zaczeła zbijac Ci tsh w dół i stad poprawa. Szkoda, że zachorowałas, pewnie sie strasznie meczysz. Pamietaj skontroluj tsh po 6 tyg !!!!!! Jaaaaa czemu nic nie piszesz jak siostra - czekamy !!!!! kurczak, iren i reszta gdzi esie podziewcie, dawno nic nie pisałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cos sie dzieje z forum bo albo niewkleja moich postów albo z cholernym opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) Siostra po scyntygrafii, ale wynik ma być za kilka dni, a taki szczegółowy i miarodajny przed wypuszczeniem do domu po dużej dawce jodu. Dziś już ją dostała i jak będzie dobrze to w piątek wyjdzie, najpóźniej w poniedziałek. I odlicza już dni do spotkania z dziećmi - już tylko 30 dni i z dnia na dzień będzie ich coraz mniej :) Nie siedzi w bunkrze sama na szczęście tylko z jakąś kobietą więc zawsze raźniej. Kazali im się często szorować aby zmywać to :D Ogólnie Siostrze humor dopisuje i czuje się dobrze. już to wszystko jest w trakcie wybijania i zginie!!! eweliza moje posty też albo nie wkleja albo z opóźnieniem dlatego jeden pojawił się dwa razy bo go nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza u mnie wszystko ok z forum :) jaaa jod pewnie nie ma czego niszczyc :) bo juz nic tam nie ma :) czas szybko minie I siostra zobaczy sie z dziecmi :) bardzooo wazne jest tez to zeby siostra pila jak najwiecej wody zeby wysikac to wszystko bo to najszybszy sposob :) tak powiedziala mi moja endo po jodzie :) no i nastepna wazna rzecz zeby siostra jadla duzo kwasnych rzeczy zeby jej slinianki dobrze pracowaly :) ja jadlam sporo kwasnego a jednak mialam male problemy - wywalilo mi guzka za uchem - skutek uboczny jodu i temu ze nie jadlam wystarczajaco kwasnego (chociaz i tak wydaje mi sie ze jadlam bardzo duzo) no ale po tym jak wylazl mi ten guzek jadlam prawie pol cytryny dziennie - i pare dni pozniej po guzku nie bylo sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka ;)
Z mojej strony cisza, bo nie wyrabiam ;) Za dużo mam na głowie - szykowanie się do wyjazdu, gdzieś tam sobie od czasu do czasu przypomnę o tym co mnie czeka w związku z Gliwicami, no ale przede wszystkim SESJA - System Eliminacji Studentów Jest Aktywny!!! no i walcze z egzaminami, pracą mgr, a na codzień jeszcze praca w biurze, a ja taka roztrzepana ;/ Więc od czasu do czasu Was tu podczytuję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mml334
Cześć dziewczyny :) ja też milczę (choć czytam) bo mam śpiączkę... Od dzis biorę 200 euthyroxu bo znow za mało non stop spię od kilku dni. Poza tym stres - jade jutro do Gliwic. Ciekawe co powiedzą. Nawet się nie denerwuję o dziwo. To dzięki Wam bo wiem co mnie ewentualnie czeka :) Dobrze ze u Was tez wszystko dobrze. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
A mi przysłali w koncu list ze szpitala na spotkanie w sprawie jodowania. We wtorek mam przyjść na rozmowę zobaczymy co sie wykluje. Poza tym to nuda dzień za dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
a ja sie tak dorobilam, ze mam zapalenie płuc:( i niestety juz bede drugi tydzien na zwolnieniu lekarskim. Takie paskudne to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsant
Hey Bulka601! Jak można się z Tobą skontaktować, bo mam kilka pytań? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Moj e mail to bulka601@wp.pl lub skype bulka601 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis poszlam na sanki z tych nudow chyba mi juz na glowe pada w maju dopiero wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mml matko ja tez zasypiam wszedzie i ciagle :/ rano nie moge podniesc sie z lozka :/ a dzien to najchetniej bym przespala :) no ale endo mowila ze bedzie mi musiala podniejsc dawke ale powiedziala ze mam odczekac miesiac po odstawieniu anty zeby doklanie wiedziala jaki jest moj poziom hormonow bulka fajnie oby termin byl jak najszybciej - bedziesz miala z glowy :) magdana uuuu... to nie ciekawie :/ kuruj sie kochana bo z zapaleniem pluc to nie zabawa :/ gutek uwielbiam sanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Ha jakby było mało to przysłali mi jeszcze list z drugiego szpitala do otolarngologa. Teraz sie zacznie biegania po szpitalach. Ciekawe jak długo będę czekać na wizytę u tego otolarngologa. Chociaż z tym to mi sie nie spieszy wytrzymalam 10 tal bez oddychaniea przez nos to te kilka miesięcy tez nie zrobi różnicy, ale teraz to juz nie popuszcze i będę tak długo drążyć aż mi nie pomogą bo juz mam cośc takiego zycia. Wyobraźcie sobie dziewczyny mieć ciagle zablokowany nos i tylko czasami lekki przedmuch. Co ja zabijam kogoś czy co zeby sie tak męczyć? Jak juz sie doczekam tej wizyty to wszystko powiem i nie będę odbijać w bawełnę, niech tak długo szukają za znajda przyczynę moich kłopotów i w koncu to wylecza. Kurcze nakrecilam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka I tak trzymaj :) ja z uchem tez nie odpuszczalam lazilam po lekarzach patrzyli na mnie jak na wariatke - leczylam ucho I dalej mialam zatkane !! I co wkoncu poszlam na usg I przy okazji znalezli u mnie raka !!!! zeby nie moja upierdliwosc to do dzisiaj nie wiedzialabym ze mialam te guzy :/ to chyba Ty pisalas ze masz leciutko przekrzywiony nos ? czy cos mi sie poplatalo ? I co lekarze nic nie chca z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Tak to ja. Jeszcze z jakieś 8 lat temu byłam u laryngologa dał mi jakieś leki i splawil. Pomogło ale doraźnie. Potem to ja sobie odpuscilam bo juz miałam dosyć. Jednak z roku na rok doskwiera mi to coraz bardziej i juz nie popuszcze. Zreszta ja od dziecka miałam problemy laryngilogiczne. To zapalenie ucha to zapalenie jamy ustnej itd. Teraz biorę sie za siebie i chce to raz na zawsze wyleczyć. Nie wiem czy to jest jakaś alergia czy wymagam zabiegu naprostowania nosa juz nie wiem ale jedno wiem na pewno chce to wyleczyć i koniec. Zreszta nawet w zeszłym roku miałam dwa razy infekcje ucha. To juz chyba o tym świadczy nie wspomnę o ciągłym przeziebianiu sie. Odpukac od 4 miesięcy juz nie byłam chora hurra. Pewniej dlatego ze sie nieboraczka pozbylam i juz mnie tak nie uciskana gardło. Bo o nim to juz nawet nie wspomnę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. Mam do was pytanie.. Otóż ostatnio dosyć mocno uderzyłam się w głowę i lekarz rodzinny powiedział, że skoro boli mnie przez to głowa to przydałoby się przebadać i sprawdzić czy nic się nie stało. Na izbie przyjęć w szpitalu dostałam się do neurologa, który zlecił tomografię głowy. Nie bardzo chciałam robić to badanie, bo boję się tego promieniowania, ale stwierdziłam, że muszę to zrobić, żeby być pewna, że nic się nie stało podczas tego uderzenia.. Mówiłam im, że mam zmiany w tarczycy i czy te promieniowanie nie zaszkodzi.. Oni mówili, że to nie ma nic do tego.. Ale gdzieś przeczytałam, że właśnie na tych prześwietleniach najbardziej cierpi tarczyca.. Boję się, że sobie tym badaniem zaszkodziłam :/ A wiadomo, że przy tomografii te promieniowanie jest o wiele większe niż przy zwykłym prześwietleniu... Jak myślicie? Zmiany mogą się przez to zmienić? Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulka jestes podatna na infekcje - czy lekarz cos o tym mowil ? aga powiedz mi czy pilas contrast czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulka601
Sylwia Nie nic mi takiego nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to była tomografia bez kontrastu. To dobrze czy źle? Napisz jak coś wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga czyli nie masz sie czym martwic :) slyszalam ze nie mozna pic kontrastu jak ma sie guzy, nie ma sie tarczycy lub jest sie po jodzie - moja kolezanka po raku tarczycy miala kiedys to badanie I lekarze chcieli jej podac kontrast - ona powiedziala dla lekarzy ze jest po raku i lekarze odrazu powiedzieli ze kontrast jest zabroniony i ze bedzie miala badanie poprostu bez niego :) zwykle przeswietlenie nam nie szkodzi :) co do tego kontrastu to tez nie jestem pewna czy to prawda ale Ty go nie mialas wiec i tam nie masz co sie martwic :) dobrze ze powiedzialas u lekarza ze masz zmiany na tarczycy :) ja tez zawsze mowie lepiej powiedziec niz potem miec jakis problem - zeby moja kolezanka nie powiedziala - to podali by jej kontrast sorry za moja pisownie :) czasami komp sam mi zmienia wyrazy na angielskie (pisze po polsku i komp poprawia na angielski niektore wyrazy) bulka moze pogadaj z lekarzem zeby Ci wzmocnili organism ? takie nawracajace infekcje to nic milego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf to dobrze.. Też jestem tego zdania, że lepiej powiedzieć, dlatego o tym wspomniałam. Dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, U nas dobrze, siostra w domu już (u rodziców znaczy się :) ) Jest już po jodzie. W środę ma zadzwonić po wyniki scyntygrafii więc jest w stresie i się martwi. Ale na pewno będzie ok!!! Jeszcze tylko 26 dni i wróci do domu i dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×