Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Alba ja też Ci radzę idź do innego specjalisty skonsultować! poszukaj jakiegoś bardzo dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alba60
Byłam dzisiaj prywatnie u drugiego endo, obejrzał wyniki i potwierdził decyzję pierwszego endo. Zdecydowałam że usunę całą tarczycę.Zapisałam się na wizytę do chirurga na 15 lipca aby wyznaczyc termin operacji. Trudno, jesli inaczej nie mozna, to trzeba to usunąc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alba60
Byłam dzisiaj u drugiego rndo. Potwierdził decyzje o usunieciu, więc zapisałam sie do chirurga na wyznaczenie terminu operacji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzisiaj mam kontrole trzymajcie za mnie kciuki !! :) pozatym u mnie nie zaciekawie ale nie chce mi sie o tym nawet pisac bo nie mam sily temu tak malo sie odzywam ostatnio - cholera zawsze cos ! alba60 jesli lekarz kazal usunac to tak zrob :) u mnie biopsja nie wykazala raka (brak komorek rakowych) a po operacji niestety ale okazalo sie ze to byl rak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiu po zlym przychodzi dobro innej opcji nie ma i tego sie trzymaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiu po zlym przychodzi dobro innej opcji nie ma i tego sie trzymaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja tak sie zastanawiam, czy smarowac ta blizne, czy nie smarowac jakims kremem. Fakt wszystko ladnie sie goi, ale moze warto bylo by ja troche natluscic. Sama juz nie wiem. Jedni pisza, ze natluszczac inni zas ze nie trzeba, a wy jak zrobiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka mi lekarka powiedziala ze przy raku wogle mi nie radzi się wogle opalac sie....... pod parasolke nad morzem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka mi lekarka powiedziala ze przy raku wogle mi nie radzi się wogle opalac sie....... pod parasolke nad morzem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutek dzieki :) iwona mi po operacji lekarz hirurg i moja endo ZABRONILI mi zmarowac rany (potem blizny) czymkolwiek ! lekarz mowila mi o tym pare razy - powiedziala ze bez smarowania lepiej sie zagoi - i w moim wypadku mialy racje :) sama musze sie dobrze przypatrzec zeby zobaczyc blizne joker kiedys pytalas czy w czasie ciazy marker jest wiarygodny i czy sie go wogole sprawdza - dzisiaj specjalnie pytalam o to lekarza - powiedziala ze jak najbardziej sie sprawdza i ze to nieprawda ze jest niewiarygodny no a u mnie nic nowego tyle ze lekarz powiedziala ze usg bede miala teraz co roku a nie pol - dzisiaj bylam na badaniach w srode beda wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie wiem dokładnie jakie mam wyniki, bo w Gliwicach po USG od razu kazano mi jechać do domku ( nie było jeszcze wyników z kwi), stwierdzono że jak coś to przyślą mi zawiadomienie pocztą, do dnia dzisiejszego nic nie dostałam a byłam w Gliwicach 19.04. Jak by było coś nie tak to na pewno by się do mnie odezwali, tak myślę.Następną wizytę mam w styczniu 2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka :)
Joker ja do nich maila napisałam i mailem w ten sam dzień mi przysłali moje wyniki (Miałam tak samo - jak wyjeżdżałam to jeszcze nie było wyników z krwi) Sylwia koniecznie daj znać co i jak! I nie martw się kochana moja - po tych gorszych dniach muszą nadejść te lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joker1979 a nie dostałas karty konsultacyjnej...na niej sa wyniki i daty nastepnych wizyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudka nie wiem czy jestes po raku ja do pracy wrocilam po roku strasznie sie obawialam czy sobie poradze jest dobrze ,mam wsciekla prace jezeli zle sie jeszcze czujesz napewno dostaniesz dalsze zwolnienie nie przemeczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona wzrokowo sama ocen czy twoja blizna jest cienka nie szeroka napewno jest zaczerwieniona i jeszcze dlugo bedzie blizny tarczycowe z tego co wiem nie smaruje sie zadnymi masciami jak juz nawilzaj kremem niwea lub olejem ja natluszczalam kremem i jest prawie niewidoczna sylwiu dobrze to brzmi co roku usg widocznie nie ma juz takiej potrzeby czestego kontrolowania ja caly czas mam te dusznosci i zadyszki podczas mowienia dziwczyny po raz drugi kluje mnie delikatnie ucho jakby pod po stronie gdzie byl guz mam to juz ze trzy tygodnie czy mialyscie taka dolegliwosc po operacji, troche zaczynam sie obawiac czy cos sie nie dzieje przed operacja tez mailam taka dolegliwosc ale mniej tak sobie mysle czy to czasem moze jest slinianka po jodzie moze dojsc do zwluknienia a moze cos sie odnawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka dzieki :) joker czy w pl sa tylko jedne tab na cisnienie ktore sa bezpieczne dla kobiet w ciazy ? kurcze ja biore swoje tab i NIC !!!! wczoraj lekarz mierzyla mi cisnienie (wysokie mimo brania lekow) no i teraz mam dylemat - mowila ze jak mam takie cisnienie to lepiej sie nie starac o bobasa !!! (no ale co ma mzrobic jak leki nie dzialaja) ? za to druga lekarz mowila ze nie ma przeciwskazan i moge spokojnie sie starac (bo duzo kobiet w ciazy dowiaduje sie ze ma wysokie cisnienie) wczoraj lekarz wziekszyla mi dawke (zamiast 2 tab mam brac 3) i karze obserwowac - powiedzila ze jakbym nie chciala starac sie o bobasa to poprostu dali by mi inne leki a tak nie moga gutek ja mialam takie bol za uchem przez rok czasu - sama nie wiem co to bylo - mowilam o tym lekarzowi ale powiedziala ze to nic takiego - bol byl taki ciagnacy nie do opisania - czasami po paru tyg mi przechodzilo potem znowu mialam - nie martw sie to nic takiego - pozatym moja lekarz powiedziala ze ten rak nie przerzuca sie za ucho - moze slinianka daje znac o sobie ? jedz cytryne i zobacz czy pomoze a jak nie to i tak jestem pewna ze to nic takiego :) dziewczynki czy Wy jak piszecie to macie takie opoznienie w pokazywaniu liter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia mie kluje jak by srodek ucha i pod ,pozre troche cytryny zobacze tak sobie mysle z twoim cisnieniem jak idziesz na kontrole to pewnie sie stresujesz jak kazda z nas i stad ten skok cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia a mierzysz sobie cisnienie w domu czy u lekarza? bo jak gutek napisala u lekarza to zawsze stresik, a ty to taki nerwusek jestes. Ja bylam u lekarza rodzinnego przedyskutowac moje wyniki badan i on powiedzial ze wszystko jest w porzadku...dzwonilam tez do szpitala w sprawie wizyty u endo, i tam powiedzieli ze jeszcze rok sobie poczekam, bo wszystko jest zabukowane. Mimo ze moj piortyet maja napisany jako PILNY/WAZNY to tylko rok czekania, bo normalnie to okolo 1,5 -2 lata. Wiec nic mi nie zostalo jak uzbroic sie w cierpliwosc. Ta endo to jest jakas specjalisyczna i dlatego sa do niej takie kolejki podobno. We wrzesniu mam kontrole w szpitalu, to wtedy jescze porozmawiam z lekarzem co on o tym sadzi i czy dawka jest ok. Rodzinny powiedzial ze mam sobie robic badania krwi(hormony) co miesiac i o nic sie nie martwic. Latwo mu powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i Gutek bardzo dziekuje za odpowiedzi. Narazie moze jednak tego niczym nie bede smarowac. 5 tygodni jestem juz po operacji i naprawde ciesze sie bardzo, ze sie zdecydowalam. Naprawde bardzo dobrze sie czuje. Tylko wlasnie w kurza mnie to ze nie moge sobie juz pojezdzic na rowerze, czy pochodzic z kijkami, a bardzo to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Tu "natalia22" zapomniałam hasła i nie mogłam do was napisac szlag mnie trafiał bo nie mogłam sie zalogowac a nigdzie nia ma opcji przypominania hasła dawno mnie tu nie było widzę, że forum nadal żyje ostatnio byłam W Wawie wszystko ok umowilam sie na lipiec na 3 dniówke na scyntygrafie no i zaczela sie klotnia z lekarzem bo nie zgodzilam sie na odstawienie eltroxinu :) bo ostatnio jak odstawilam to mialam ataki arytmi i nie chce ponownie tego przechodzic wiem ze Eweliza dostala zastrzyk aby nie odstawiam ale w moim szpitalu nie chca mi dac tego zastrzyku i dali mi Cytomel zeby brac na 2 tyg przed badaniem zamiast eltroxinu czy ktos z was bral ten cytomel??????? pozdrówki dla ewelizki sylwi madzi i inyych super lasek z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
Ja brałam.Przed diagnostyką w Gliwicach kazali mi 5 tygodni przed odstawić hormon;przez 3 tygodnie brałam Cynomel ( to to samo) a potem przez 2 już nic.Cynomel to jest chyba ft3 czyli nie jest się tak od razu odstawiomym od hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
w ostatnim tygodniu fatalnie,chciało mi się spać i czułam się jakbym była niedorozwinięta,zapominałam słów.Oczywiście spuchłam,ale to w tym ostatnim okresie.Jak brałam cynomel nic mi się nie działo,znajomą bolała głowa,mnie nie,tylko kupa "nie trzymała się kupy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
Ja odstawiałam hormon po raz pierwszy,bo to była moja pierwsza diagnostyka półtora roku po operacji i dużym jodzie.Te najbardziej męczące objawy miałam tydzień przed diagnostyką,bo już nic w organiźmie nie zostało zapasów.Tak więc do tej pory będąc energicznym człowiekiem,zamieniłam się w człapiącą staruszkę.Nie każdy musi jednak tak samo reagować,znajoma nie była tak opuchnieta jak ja,róznie bywa.W każdym razie nie chciałabym tego przezywać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety Natalia super, że do nas zajrzałaś :D Wiesz teraz to wiem jakie to szczęście mam że dostaje te zastrzyki. To bardzo droga sprawa ale przynajmniej nie mam problemów z odstawianiem hormonu. Mam kontrolę w 2014 i mam nadzieję ze też dostanę zastrzyki. A o tak poza tym co u ciebie słychać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza wszystko w porzadku czuje sie dobrze tsh ksiazkowe ;p inne wyniki tez martwie sie tym odstawieniem wkurzaja mnie w tym centrum onkologii nie daja tych zastrzyków a ten lek co mi dali to wydzielaja pacjentom na sztuki i tez nie wszystkim wystarczy dali mi 7 pigułek i mam je brac po pol przez 2 tyg cyrk jakis jakbym mogła to chyba bym sie z tamtad wyniosła bo olewaja problemy pacjentow i bagatelizuja wiele spraw a tak poza tym to prac praca praca ale niedlugo prawie dwa miesiace wakacji bede miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
...ja miałam wydzielone ale po 2 tabletki dziennie przez 3 tygodnie,leczę się w Gliwicach.Cynomel jest chyba do zdobycia na stronach dla kulturystów.Jak zaczęłam się grzebać w internecie,żeby dowiedzieć się co to jest (bo ulotka jest po francusku) to wyskakiwały takie właśnie strony.Cynomel powoduje zwiekszenie przemiany materii,dlatego więc go sobie polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki :) Natalia super ze nas odwiedzilas :) i ze u Ciebie wszystko ok - lipa ze musisz odstawic hormon :/ kurde tak to jest z tymi lekarzami chocbys nie wiem ile sie z nimi klucila to i tak nie wygrasz !! wiem cos o tym bo tu nie raz prubowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×