Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A ja na urlopie :) już tydzień minął, jeszcze tydzień i dopiero teraz robi się pogoda! do endo idę 9 sierp. ale to tylko z tsh i zapytam co dalej z kontrolami, czy za 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hELLO :) Jestem, wróciłam w łaśnie z Wraszay padam z nóg ale musiałam tu wejsc Dziewczynki wszystko w porzadku wszystkie badania wyszły bardzo ładnie poznałam kilka bardzo fajnych osób mimo ze to szpital spedziłam tam miło czas no oprócz ostatniego dnia i nerwówki przed wynikami teraz wizyta kontrolna za rok (w poradni) mam tsh 70,35 ;///// zdycham od jutra zaczynam brac euthyrox pytałam o wszelkie tabletki na wypłukanie wody z organizmu Pani doktor powiedziała ze możemy przyjmowac wszelkie suplementy jeśli są ona na bazie ziół :) powiedziała ze nie ma sensu stosowania specjalnej diety no i wsio w porzadku Kasiulka teraz trzymamy kciuki za Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia bardzo się cieszę z wyników :D :D :D :D :D wiedziałam że będą dobre hihi teraz zacznij brać tylko hormon i wrócisz do żywych hih masz może jeszcze jakieś ciekawe niusy ?? alutka u mnie też lipna pogoda, niby ciepło ale bez słońca. Nawet do basenu nie chce się wejść. Dobrze że masz jeszcze tydzień więc powinna być niezła pogoda. A planujesz jakiś wypad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje Kochane doczekałam się!!!! W niedziele w południe kładę się na to co kiedyś było oddziałem:) nie ma już już oddziału Izotopów tylko jakiś inny nie pamiętam nazwy a została tylko jedna sala dla pacjentów na jod która ma 2 łózka :( Jakaś masakra tyle sal było i tyle osób się leczyło :( No ale najważniejsze ze dostane jod w niedziele i we wtorek do domku :) Najlepsze jest to,że nie wiadomo kiedy będą wyniki scyntografii bo nie ma lekarzy którzy je opisują .... Tak wiec czekaj licho wie ile na wyniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula najważniejsze że Cię wezmą i będziesz mieć już za sobą wszystko. Za kilka dni zaczniesz brać hormon i będzie git. Szkoda że będziesz musiała czekać na wyniki ze scyntygrafii ale najważniejsze że wreszcie idziesz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza ciesze sie ze ze pomogly moje wskazowki :) Natalia gratuluje wynikow - bardzooo sie ciesze :) jakos jestesmy ze soba zwiazane bo Ty pierwsza mi pomoglas na tym forum jak sie odezwalam :) potem eweliza dolaczyla do nas :) u mnie nie za ciekawie :/ juz dwa razy wyladowalam w szpitalu :/ krew z moczu zniknela ale za to mam infekcje calego brzucha ! przenioslo mi sie to cholerstwo ! cala sobote lezalam w szpitalu - ale w sumie ciesze sie bo posprawdzali mi wszystko - watrobe nerki jajniki i cala reszte i wszystkie wyniki sa idealne :) wiec ciesze sie ze chociaz wszystkie badania mi porobili - teraz biore kolejne leki na moj brzuch (nigdy w zyciu nie mialam takiego bolu jak przez ostatnie 3 dni) no ale wczoraj bylo troche lepiej i poszalalam troche na dyskotece hihi no i tak to u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to nie jestes taka chora skoro na dyskoteki chodzisz ;p a brzuch moze bolec od ciagłego przyjmowania różnych leków skoro badania sa w normie ja ostatnio brałam jakis antybiotyk okazal sie nietrafiony bo myslalam ze mi kiszki pępkiem wyjdą wiec wiesz czasem leki pomagają ale czasem tez i szkodza ja zaczełam brac ten euthyrox i najchetniej łynkełabym cala garsc na raz ;p ale wiem ze musze powoli :) ale opuchnieta jstem ze szok, na wdze 3kg wiecej i to sama woda ponoc juz zamowiłam te tabletki hudrominum zaczne je brac i zobaczymy co sie stanie ;) Kasiula trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
Pozdrawiam wszystkich ;) bardzo się cieszę, ze wszyscy się tu tak wspieracie mnie także pomogło to forum i to bardzo ;) jeszcze raz pozdrawiam z gorącego radzionkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Trzymam kciuki i czekam na wiadomosci od Ciebie. Bylam tam dzisiaj. Oj pozmienialo sie wszystko. Juz nawet nie wiem, gdzie teraz dr B przyjmuje. Dr. K wypisala mi z laska skierowanie na badania i juz wiem od Marty ze nie pojde w planowanym terminie na duzy jod. Jeszcze nie wiedza kiedy. Tragedia. Jedno dobre, ze po Twojej wiadomosci, ze sie tam wszystko pozmienialo, zdecydowalam sie pojechac, bo juz jutro powinnam odstawic hormon. Nie odstawiam na razie. Boje sie tylko ze czas leci a ja nie mam zadnej pomocy. A co jak sie cos............ Nie chce myslec, ale niestety przychodza takie watpliwosci. Ale upał, matko kochana !!! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, czy z tego oddzialu teraz mozna wyjsc jakosc na zewnatrz? widzialam ze tam juz jest wszystko pozamykane. Jak mnie zamkna calkiem ze sloikiem na trzy dni, bez TV, bez mozliwosci wyjscia na zewnatrz to : RATUNKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaku narazie napisze Ci tylko tyle że jest tragedia na oddziale. W sali num 1 tam gdzie lezalysmy po jodzie są pielęgniarki ja leże sama w 3-ce a obok jakas dziewczyna i to wszystko. Nie ma już oddziału jest reumatologia. A do końca roku wogóle nie będzie nawet tego. Pielęgniarki są załamane naszym losem. Ja w niedzielę dostalam jod i czuje się tragicznie przez ta pogodę mam otwarte wszystkie okna i drzwi i tak nic to nie daje. Nie mogłam wyjść po jodzie a dziś rano już uciekłam na kawe. Wyjście mam po schodach tych co idą na dol na scyntografie. Najlepsze jest to że nie ma kto mo zrobić usg a opis scyntografi nie wiadomo kiedy będzie. Porażka. Sorki za pismo ale na komorce słabo mi się pisze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia nie bolal bo dali mi leki ktore znieczulily mi brzuch (I leki rozluzniajace) co do bolu to nie od lekow bo ja nie biore ich tak duzo (pozatym bolal mnie jeszcze przed braniem antybiotykow) - a na dyskoteke poszlam bo mialam juz dosyc siedzenia i sie martwienia hihi a jak tam w pl pogoda slyszalam ze upaly nie do wytrzymania ? to pisze sylwia :) nie wiem co sie dzieje ale nie moge sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Juz chyba najwyzszy czas zeby sie z tamtad ewakuowac. Ja juz nie mam wyjscia teraz. Musze sie polozyc na ten jod, ale potem juz spadam z tamtad. Jedynie ta przychodnia na dole mi sie podoba, bo maja caly potrzebny sprzet. Zeby tylko na lepszego lekarza trafic. Postaram sie wrocic do Budlewskiego. Powodzenia!!! Zaraz bedziesz miala po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Eweliza jak tam Twoje usg chyba juz zrobilas odezwij sié pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakas hej zrobiłam już oba i piersi i szyi i oba spoko. Właśnie wróciłam bo dzisiaj robiłam usg piersi i przyznaję że padam. Ten stres przez kilka dni mnie chyba wykończył i teraz mi odchodzi hihi. Cieszę się ze wszystko gra. W piątek pojadę na krew i będę półroczną kontrolę mieć za sobą. A co u Ciebie ? jak córcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza super ze masz dobre wyniki jutro moja kolej stresu mam katrole w gliwicach mam nadzieje ze jest ok przeraza mnie tak dluga podroz dwie noce w pociagau troche sie denerwuje oby bylo wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Tez jestesmy po badaniach , usg i markery i wszystko okey teraz mamy za 8 m-cy - tez wizyta ambulatoryjna w Gliwicach jak jest wszystko okey to oni kaa tylko robic wasnie usg i markery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Gutek stresu nie da sie uniknac niestety tak jus jest ale potem jaka ulga - u ciebie tez napewno bedzie dobrze Eweliza to super ze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Wracam powoli do życia po szpitalu ;) Tsh miałam 252 :( do tego tradycyjnie anemia. ATG mam 42 i nie wiem co to oznacza :( zrobili mi scynografie ale nie wiem czy jest ok bo nie miał kto mi opisać :( na usg czekałam 4 godz od opuszczenia pokoju i podobno nic nie widać ale robił je dr Prusaczyk i nie wiem czy zrobił je ok :( Tak czy siak mam czekać do 10-ego wtedy wracają lekarze i ktoś może mi je wtedy opisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysia123
mamkas eweliza gutek Uświadomcie mnie jakie Wy markery robicie ? Jakie badania ? Też jestem pod opieką IO Gliwice. I tam robią badania krwi i USG. Ok. Ale podobno co 2 miesiące mamy kontrolować się u endokrynologa. Dotychczas byłam jeden raz. I ona kazała mi zrobić TSH i FT4. Sprawdzała wynik i zrobiła USG szyji. O markerach nic nie wiem. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
markery wlasnie robi sie z krwi i to robia w Gliwicach czyli Tg i Antytg no i mozna robic na wlasna reké wiem ze Eweliza sama ma sobie srobic tg i antytg co 2 mce lub 3 trzeba sprawdzic tsh i wapn i to sa wszystkie badania z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pół roku robię usg szyi i marker tak jak pisała mamakas tg i anty, Jeśli wszystko jest dobrze to wyniki powtarzam za kolejne pół roku. W między czasie kontroluję tsh by było około 0,1. Jeśli cościk się dzieje to śmigam do endo a jak nic się nie dzieje to siedzę spokojnie na tyłku hihi. Stres przy wynikach zawsze będzie nam towarzyszył, tego nie da się uniknąć. Dzisiaj jak stałam przed salą przed usg to myślałam że serce mi wyskoczy. Mąż się śmiał a ja prawie mdlałam. gutek będzie dobrze, dasz radę, trzymam mocno kciuki. mamakas kochana córcia ile lat już jest po ??? Pytam bo kontrole ma co 8 miesięcy a ja muszę jeszcze co pół roku robić. Bardzo się cieszę że też dobrze wyszła wam kontrola. a jak z wapnem u was ?? kasiula tsh 252 - szok!!!!!!!! Wyobrażam jak się musisz czuć!!!!!! dobrze że wyszłaś i zaczęłaś brać hormon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
Krzysia 123,ja też leczę się w Gliwicach i w zasadzie można powiedzieć,że leczę się tylko tam.Na miejscu badam tylko tsh żeby mieścić się w zaleconym przedziale od 0,1 do 0,4.Dopiero po roku od opercji udałam sie do miejscowego endo,bo nie mialam potrzeby wcześniej (Gliwice sprawdzały mnie co 5 miesięcy).Te markery czyli Tg i Atg mam robione w Gliwicach zawsze przy kontroli.U siebie na miejscu ich nie robię,bo boję się,że będą mieli jakieś inne odczynniki (wiesz o czym piszę,inne laboratorium itp.) i mi jaja powychodzą,a potem będę się martwićJesteś pod opieką Gliwic,więc nie masz się czym martwić.Gliwice tak szybko pacjenta nie puszczają i caly czas go monitorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
Kasiula ,nie śledzę od początku wszystkiego więc nie wiem gdzie mieszkasz,ale jak czytam co teraz przerabiałaś to włos mi się na głowie jeży,jakiś horror.Przenieś się z tego ustrojstwa tam gdzie umieją leczyć i się znają na wynikach syntygrafii,najlepiej do Gliwic.Przy kolejnych kontrolach poznałam osoby,które jeżdżą do Gliwic z Wybrzeża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza ja się czuje fatalnie napuchłam jak bania i wciaż mało jem bo mnie odrzuca :( joankk Jestem z okolic Warszawy a dokładnie z Piaseczna. A na Wołoskiej leczę się od początku i dlatego trudno mi myślec o tym co tam sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysia123
Dziękuję dziewczyny! Jak to fajnie, że zawsze można na Was liczyć. Jesteście cudowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Eweliza 4 lata po operacji , wapn zawsze w dolnej granicy ale lekarz mowil ze moze byc jezdzimy co 8 lub 9 miesiecy tak nam zlecaja a tsh i wapn robimy czesciej same pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweliza Bardzo sie ciesze ze u Ciebie badanka spoko. Pozdrawiam Kasiula ATG- 42 to norma. To sa przeciwciala. Ale masz wynik TG juz? To jest marker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×