Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamcia2006

czy badanie na cytomegalię jest konieczne po poronieniu?

Polecane posty

Gość kamcia2006

WITAM KOBIETKI!POMóżCIE JEżELI WIECIE CO NA TEN TEMAT. 3 TYGODNIE TEMU PORONIłAM, BYłAM W 19 TYGODNIU CIążY. LEKARZ PODCZAS KONTROLI POWIEDZIAł, żE ZA Pół ROKU W CIąGU Pół ROKU MAM SIę STARAć O NASTęPNE DZIECKO/NAJMNIEJSZE PRAWDOPODOBIEńSTWO POWSTANIA KOLEJNEJ WADY/. NIE MóWIł JEDNAK NIC O żADNYCH BADANIACH, KTóRE MUSZE WYKONAć-CYTOMEGALIA. W SZPITALU WYKRYLI U MNIE NADżERKę Z POLIPAMI, MóJ LEKARZ NIE CHCE MI TEGO USUNąć PONIEWAż TWIERDZI, żE I TAK NIEDłUGO ZA Pół ROKU MAM ZAJść W CIążę. DZIEWUCHY JEżELI WIECIE COś NA TEN TEMAT ODPISZCIE! PROSZę TAKżE O ODPOWIEDź NA PYTANIE JAKIE SA NASTęPSTWA NIEUSUNIęCIA NADżEKI PRZED ZAJśCIEM W CIążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2006
HALLO!!!CZY NIKOGO NIE MA TYM TOPIKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
radze wykonać badania w kierunku tokspolazmozy i cytomegalii(oba badania zrób w klasie przeciwciał IgM i IgG.JeZeli wyniki badań w klasie IgM będą ujemne to można próbować zachodzić w ciążę,świadczy to o tym żę nie chorujesz w tej chwili.W klasie IgG wyniki mogą być dodatnie(będzie to świadczyć o przebytej już infekcji,a obecne przeciwciała uchronią cię przed skutkami kolejnej infekcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2006
DZIęKI.MAM NADZIEJę, żE MI SIę POWIEDZIE, ALE NAJPIERW MUSZE DOJść DO SIEBIE, CHOć Mąż NIE DAJE MI SPOKOJU BO JUZ CHCE SIę STARAć , ALE JA JESTEM WYTRWAłA I ODCZEKAM TE 6 MIESIęCY. POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×