Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fujitsu_

Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki? Wybierzecie...

Polecane posty

Gość sklepik
Witam Panie, prowadzimy sklep internetowy i ostatnio także świetnie sprzedaje się mata edukacyjna http://www.dzieciecy.eu/index.php?m=ass&s=ckf0vgxh041ngg3ja1bluf6osqi3adnn&id_ass=81065 ale mamy także inne propozycje. Jeślli coś się spodoba to zapraszam, mamy stały kontakt z firmą BabyOno więc jak będzie jakaś nowość bo często coś wprowadzają to u nas również to będzie. Jak coś za drogie to piszcie może da się końcówkę ceny uciąć (prócz kocyków z danymi dziecka na który mamy i tak najniższą cenę na allegro). Tak więc zapraszam. Mogę także podesłać zdjęcia jak ktoś nie ma czasu szukać w sklepie tylko napiszcie że to dot. forum. nasz mail rewadladzieci@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synkek miał 31 sierpnia chrzest i nie chiałam żądnych łancuszków bibli itp dawali kase i te pieniadze wpłace ma na ksiażeczke i bede płacac systematycznie jąkś kwote tak na przyszłoś by miał swoje pieniaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renfre
Ja ide na chrzest jako chrzestna już za ponad miesiąc dokładnie 28 grudnia myśle czy obrazek z matką boską albo z aniołkiem byłby dobry, i czy dawać na nim również napis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarusssia
jaa niedługo mam zostać chrzestną...co kupić??? dla chłopce..powiedzcie...pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1989
Hejo! Ja robię dla kuzynki córki na chrzciny własny prezent. Kupuję ramkę A4 a reszte sama. Na kartce A4 narysuję aniołka a pod nim tekst: Czuwaj Aniołku nad tą dziwczynką by zawsze była Bożą Kruszynka. Myślę, że to fajny i orginalny prezent oraz mało kosztowny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek42
a ja jako chrzestny ojciec postanowiłem że podaruje coś na pamiątkę . mianowicie piękną książkę z bajkami z dedykacją , srebrny smoczek z dedykacją (na pierwszy ząbek lub pukielek włosów) i łańcuszek z główką Matki Boskiej (nie medalik).długo się nad tym zastanawialiśmy co dać czy pieniądze czy właśnie jakieś pamiątki i po wielu rozmowach doszliśmy do wniosku że właśnie taki prezent będzie nie kiepski. ponieważ pieniądze się rozejdą, czy wydadzą je rodzice czy dziecko jak dorośnie (mowa o lokacie) i nie pozostanie po prostu nic nawet wspomnienie, a takie na przykład bajki uważam piękna sprawa ja po mimo że mam dzisiaj już po czterdziestce to moje baje są w domu najpierw korzystałem ja a potem moja córa i pewnie będą miały z nich pociechę wnuki, smoczek śmieszny gadżet na całe życie.łańcuszek z główką Matki boskiej dlatego zaznaczyłem że nie medalik bo po prostu nie wiem czy w przyszłości dziecko będzie bardzo wierzące i czy nosiło by taki tradycyjny medalik. może wydam się wam staroświecki, ale jak pokazałem moje skarby znajomym to byli zachwyceni, nawet jedna koleżanka która ma 27 lat i jest mamą to od bajek nie mogła odejść i powiedziała że to super sprawa.(oczywiście jeśli chodzi o bajki to można je podarować na różne okazje). pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa tygodnie idę na chrzest jako osoba towarzysząca mojego chłopaka...do jego rodziny. prezent dajemy osobno. on z rodzicami i ja. może nie powinnam, albo nie musiałabym ale nie będę chytra. szukałam czegoś oryginalnego i niedrogiego. z racji zajmowanej jak do tej pory pozycji (nie narzeczona). zastanawiałam się nad ubrankiem, ale nie bo dają je rodzice chrzestni. świeca - j.w zabawki - mają ich mnóstwo. to ich 5 dziecko kolczyki - za drogie (cena złota w obecnej chwili nie jest niska) kocyk - fajny z wyhaftowanym imieniem i datą chrztu/urodzin, ale ktoś może mnie uprzedzić z pomysłem znalazłam http://www.allegro.pl/item618951385_odcisk_bobasa_genialana_pamiatka_hit_chrzest.html to produkt z masy gipsowej, do samodzielnego wykonania. pozwoli mi to na odciśnięcie maleństwu rączki lub nóżki z wypisaną datą chrztu/ urodzin lub wykonania odcisku. wg mnie prezent jest oryginalny i trafiony. gdyby takie produkty były dostępne naście lat temu, do tej pory dziękowałabym temu kto mi coś takiego podarował. i rozczulił mnie tym samym. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niclea
Moim zdaniem wszelkie bransoletki, wisiorki, monety i inne tego typu rzeczy sa zbedne. Ja wiem, ze to tradycje itepe, ale to sie w ogole nie przydaje! To sa chrzciny, prezent powinien byc bardziej dla dziecka, ale dla rodzicow. Ja bym kupila kocyk, jakas chuste, albo jak mozesz troche wiecej wydac np. posciel feretti (super prezent) czy ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaaaa
też niebawem będe chrzestna wiec poczytałam sobie wasze porady i zdecydowłam sie na kilka rzeczy (oczywiście kupię jedną z nich ) inhalator- też mam dla dziecka i wiem że jest niezbędny, pościel feretti -tyle o niej ostatnio słysze dobrego no a jak już mam kupować posciel to tylko naturalną, pamiątkowy kocyk lub ręcznik- właściwie jako dodatek ale taka pamiątka bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam89
hey. Wymyśliłam sobie żeby kupic na chrzest taką srebrną ramkę z motywem chrztu. Nie wiecie, gdzie to dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa specjalne sklepy z odzieza i rzeczami na chrzty i komunie a takze dla ksiezy tam mozesz podpytac albo isc do zwyklego sklepu jubilerskiego i tam popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córa
miała chrzest 3 lata temu, dostała kolczyki złote a poza tym to dostała pieniadze zebrało sie prawie 2 tyś. Miałam jej za to kupować rózne reczy np rowerek itp. ale jak narazie pieniadze leżą na lokacie nie było potrzeby ich ruszać, ale jeszcze sie pewnie na cos przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlezkam
jeśli nie macie pomysłów to polecam: www.crystals.pl Ja dla chrześnicy zamówiłam złote buciki z kryształkami i różowymi elementami. Koszt: 69,90zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzesna
Pod koniec sierpnia będę chrzestną, mojej niuni kupiłam złoty łańcuszek z Matką Bozią, powiedzcie mi tylko co wygrawerować na medaliku, datę chrztu czy urodzin dziecka i lepiej imię czy inicjały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzesna
Pod koniec sierpnia będę chrzestną, mojej niuni kupiłam złoty łańcuszek z Matką Bozią, powiedzcie mi tylko co wygrawerować na medaliku, datę chrztu czy urodzin dziecka i lepiej imię czy inicjały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelciaz
przypominam iz chrzest to swieto religijne wstapienie dziecka do szeregu chrzescijan a nie jakas tam tradycja i wydaje mi sie ze prezenty sa drugoplanowe a jezeli juz to sadze ze powinne byc zwiazane z tematyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia076
A ja kupiłam na chrzest zestaw do odlewów rączki i stópki z grawerem na www.zatrzymajczas.net. Rodzice byli bardzo zadowoleni, fajny i oryginalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_bor
J a ostatnio kupowałam na www.smykolandia.eu Duzy wybór zarówno na chrzest, jak i na roczek. Do tego od razu ślicznie zapakowali na prezent. Teraz zamierzam tam kupić coś na narodziny synka koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_chrzestna
Tak mnie teraz naszło. Za 3 tyg będę chrzestna u córki kuzyna, za 2,5 m-ca u siostrzenicy. Obu kupiłam matę edukacyjną Tiny Love ZOO. I tak się teraz zastanawiam czy to jest w porządku prezent. Generalnie jestem za praktycznymi prezentami bo sama nie przypominam sobie żebym ja czy jakikolwiek znajomy/znajoma chodzili w łańcuszkach, krzyżykach czy innych pamiątkach z chrztu. Oczywiście dokupię jeszcze jakąś pamiątkę dla każdej, ale coś niedrogiego bo niestety studenci to biedna społeczność :) Co sądzicie o takim prezencie? Z góry dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek2009
w lipcu będę chrzestną i dla moje przyszłej chrześnicy zamówiłam sesję zdjęciową w sudio oraz bajkę personalizowaną na pamiątkę www.bajkopisarze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za 2 tyg. ma chrzciny mojej córeczki, ma prawie 2 latka, nie chcieli nam jej wczesniej ochrzcić, bo mamy tylko cywilny slub a to 2 dziecko, i tak wszyscy sie pytaja co kupic i głupia jestem, bo bizuterię dostała zaraz jak się urodziła i na roczek, zabawki też ma , ubranka, kolczyki też ma jakieś tam, ? ramka? wolesama kupić bo z gustem to różnie bywa:) podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepik
Pisaliśmy wcześniej o matach z rozkładanymi ściankami, już ich nie sprzedajemy. Robimy subiektywny ranking fajnych rzeczy dla dzieci z punktu widzenia rodzica (spis po wakacjach będzie dostępny http://martello.blox.pl/html/1310721.html) i maty nie spełniły naszych oczekiwań. Bierzemy pod uwagę co warto kupić (nie kosmicznie drogiego), co rozwija najbardziej w pierwszym okresie życia oraz po co najchętniej sięgają dzieci w wieku kilku lat. Jeśli Panie chcą coś dodać to bardzo proszę. Wcześniej zakradł się błąd , podaję prawidłowy mail rewadladzieci@gmail.com www.dzieciecy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ageshi
W kwietniu byłam chrzestna i kupiłam piękną 400 str księgę bajek z wszystkich stron świata (ok. 70 zł w Empiku) do której wpisałam dedykację codziennie tatuś czyta jej jedną z bajek może i nie bardzo słucha ale przyglada się na obrazki i napewno coś z tego zostanie, a z wiekiem będzie mogła sobie sama czytać więc uważam że prezent strzał w 10!, obrazek z aniołkiem nad łóżeczko (ok 50zł), pamiątkę chrztu św (ok20zł) ubrałam małą (taki zwyczaj) ok 300zł i włożyłam do koperty 500zł. Zdaję sobie sprawę że może trochę za dużo, bo jest mnóstwo okazji żeby jeszcze dawac prezenty, ale myśle ze to zalezy zarówno od funduszy jak i tego jak blisko jesteśmy z dzieciaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portrety na zamówienie
W 100% RĘCZNE WYKONANIE, profesjonalnymi materiałami najwyższej jakości gwarantującymi trwałość obrazka: papier fakturowy firmy CANSON,ołówki,kredki bądź węgiel. Wszystko to oprawione w kolorową ramkę (dostepne kolory:różowy,czerwony,niebieski,zielony) Projekt i wykonanie obrazka są mojego autorstwa, Jeśli już zdecydowaliby się Państwo, wówczas proszę o przesłanie do mnie meila wraz z imieniem,datą urodzenia dziecka bądź swoje życzenia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod e-mail: orzeszek200@wp.pl bądź GG: 994119 Wykonuję również portrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portrety na zamówienie
W 100% RĘCZNE WYKONANIE, profesjonalnymi materiałami najwyższej jakości gwarantującymi trwałość obrazka: papier fakturowy firmy CANSON,ołówki,kredki bądź węgiel. Wszystko to oprawione w kolorową ramkę (dostepne kolory:różowy,czerwony,niebieski,zielony) Projekt i wykonanie obrazka są mojego autorstwa, Jeśli już zdecydowaliby się Państwo, wówczas proszę o przesłanie do mnie meila wraz z imieniem,datą urodzenia dziecka bądź swoje życzenia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod e-mail: orzeszek200@wp.pl bądź GG: 994119 Wykonuję również portrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia26
a ja będę matką chrzestną we wrześniu u mojej siostry i kupiłam bardzo ładne małe, złote kolczyki z białymi oczkami i uważam że to fajny pomysł na prezent.chciałabym dokupić album "mój pierwszy rok", w którym zamierzam zamieścić kilka jej fotek tj. od chwili urodzenia (ze szpitala) i kilka obecnych. uważam że to fajna pamiątka. co do pieniędzy, to musiała by to być desperacja tzn. brak jakiegokolwiek pomysłu. bujawki, krzesełka też są ok.warto poszukać coś na allegro, bo jest bogata oferta, są krzesełka wielofunkcyjne. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×